گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران بهرامن و سحرخیز در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با انواع زعفران در بازار:چند نوع زعفران در بازار وجود دارد؟بهترین زعفران بازار کدام است؟قیمت زعفران بهرامن و سحرخیز:فروش زعفران فله و بسته بندی شده:
قیمت زعفران بهرامن و سحرخیز در بازار

قیمت زعفران بهرامن و سحرخیز در بازار چقدر است؟ بهترین و مرغوب ترین زعفران در بازار چه زعفرانی است؟ قیمت هر گرم زعفران قائنات هم اکنون چقدر است؟ معتبرترین مرکز فروش زعفران بسته بندی شده زیر قیمت بازار کجاست؟

آشنایی با انواع زعفران در بازار:

آشنایی با انواع زعفران در بازار

حتماً هنگام خرید زعفران شما هم با نام‌های متفاوتی از زعفران مواجه شده اید. زعفران قائنات، زعفران مشهد، زعفران تربت حیدریه، زعفران بهرامن، زعفران سحرخیز و زعفران گلیران از جمله این نام ها می باشد که در بازار به وفور دیده می شود. با انواع زعفران در بازار چقدر آشنایی دارید؟

شاید گاهی از خود پرسیده‌اید بهترین زعفران کدام است زعفران قائنات یا زعفران بهرامن؟ در پاسخ باید بگوییم این نام ها هیچ ارتباطی با نوع زعفران و کیفیت آن ندارند.

ملاک شما برای خرید زعفران باید نوع زعفران و درجه کیفیت آن باشد نه صرفاً نام برند زعفران.

منظور از زعفران بهرامن، شرکت بهرامن که یکی از شرکت های عرضه کننده زعفران در ایران است می باشد. شرکت بهرامن می‌تواند زعفران مناطق مختلف استان خراسان را در بسته بندی های متفاوت عرضه کند.

زعفران سحرخیز نیز به همین شکل است یعنی شرکت سحرخیز انواع زعفران را که میتواند از استانهای مختلف باشد در بسته بندی هایی با نام خود به بازار عرضه می کند. در ادامه به معرفی انواع زعفران خواهیم پرداخت.

چند نوع زعفران در بازار وجود دارد؟

همانطور که اشاره کردیم در بازار نام های مختلفی برای زعفران وجود دارد چرا که شرکت‌های عرضه کننده زعفران زیاد هستند که زعفران مناطق مختلف را با نام خود بسته بندی و عرضه می کنند. چند نوع زعفران در بازار وجود دارد؟ چهار نوع اصلی زعفران وجود دارد همگی این چهار نوع زعفران از گل زعفران به دست می آید که عبارتند از:

  • زعفران دسته یا دخترپیچ
  • زعفران پوشال
  • زعفران سرگل یا زعفران ممتاز
  • زعفران نگین

تفاوت بین این چهار نوع زعفران در مقدار سفیدی به کلاله های قرمز رنگ می باشد. به ترتیبی که نام برده شد از درصد سفیدی زعفران کاسته می‌شود به طوری که زعفران سرگل و نگین تمام قرمز هستند.

گل زعفرانی که از مناطق مختلف مانند مشهد، قائنات یا تربت حیدریه و سایر مناطق برداشت می‌شود توسط کشاورز پاکسازی شده و بسته به روش پاکسازی چهار نوع زعفران گفته شده؛ تولید می شود.

حال شرکت های مختلف این زعفران را با نام خود بسته بندی و به بازار عرضه می کنند ببه همین دلیل قیمت زعفران بهرامن و سحرخیز در بازار متفاوت است.

بهترین زعفران بازار کدام است

بهترین زعفران بازار کدام است؟

بسیاری از مبتدیان هنگام خرید زعفران می گویند قصد خرید زعفران اعلا و درجه یک را دارند و جویای قیمت زعفران درجه یک هستند.

با توجه به آنچه گفتیم هنگام خرید زعفران ملاک شما باید نوع زعفران و درجه کیفیت آن باشد. در صورتی که بیشتر خریداران زعفران آگاهی چندانی درباره انواع زعفران و تفاوت بین آن ندارند و صرفاً درگیر نام برند زعفران شده و بین نامهای مختلف به دنبال بهترین نام هستند! بهترین زعفران بازار کدام است؟

اینکه کدام شرکت کیفیت بهتری از زعفران را ارائه می دهد مهم است. متاسفانه تنوع و گستردگی مراکز فروش زعفران سبب شده رقابت برای فروش نیز بیشتر شود و بنابراین بسیاری از مراکز فروش چند نوع زعفران با کیفیت پایین را مخلوط کرده و با قیمت ارزان جهت جذب مشتری بیشتر می فروشند.

قیمت زعفران بهرامن و سحرخیز:

کسانی که در حوزه پخش زعفران و یا نمایندگی فروش زعفران فعالیت می کنند باید زعفران را با قیمت مناسب و ارزان تر خریداری کنند تا بتوانند از فروش و توزیع زعفران در شهر خود سود بیشتری ببرند.

بنابراین خرید زعفران ارزان قیمت برای بسیاری از فعالان این حوزه اهمیت دارد. از طرفی مشتری همیشه به دنبال کیفیت بالای زعفران است اما آیا خرید زعفران با کیفیت بالا و ارزان امکان پذیر است؟!

بسیاری از سودجویان برای اینکه مشتری بیشتری جذب کنند زعفران با کیفیت پایین را به جای زعفران مرغوب با قیمت ارزان تر می فروشند. تفاوت در کیفیت ها سبب شده قیمت زعفران بهرامن و سحرخیز در بازار متفاوت باشد.

یکی از راه هایی که شما می‌توانید به کیفیت زعفران اطمینان داشته باشید و آن را با قیمت ارزانتر خریداری کنید خرید زعفران از کشاورز و تولید کننده است.

شرکت ما به عنوان تولید کننده زعفران مفتخر است زعفران اصل و مرغوب را با قیمت مناسب عرضه نماید.

فروش زعفران فله و بسته بندی شده

فروش زعفران فله و بسته بندی شده:

هیچ گرانی و ارزانی بدون دلیل نیست. اگر قیمت زعفران بسیار ارزان است به کیفیت آن باید شک کرد البته گران بودن زعفران نیز همیشه دلیل بر کیفیت بالای آن نیست چرا که وجود واسطه های خرید و فروش زعفران قیمت آن را به صورت کاذب افزایش می‌دهد.

ما خودمان تولیدکننده زعفران هستیم و در زمینه کاشت و پرورش گل زعفران سابقه دیرینه داریم. زعفران تولید شده در مزارع استان را فرآوری کرده و به صورت فله و بسته بندی شده بدون واسطه به سراسر شهرهای ایران عرضه می‌کنیم.

حذف واسطه های خرید و فروش باعث شده کیفیت زعفرانی که عرضه می‌کنیم قابل مقایسه با کیفیت زعفران عرضه شده در بازار نباشد. همچنین قیمت زعفران ما نسبت به کیفیتی که دارد بسیار مناسب تر نسبت به قیمت زعفران در بازار می باشد.

کافیست خرید زعفران از شرکت ما را یکبار تجربه کنید مشتری همیشگی ما خواهید شد. برای اطلاع از قیمت روز فروش زعفران فله و بسته بندی شده و خرید زعفران می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران سرگل صادراتی47 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *