خرید عمده زعفران به صورت فله و بسته بندی

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید عمده زعفران قائنات:روش خرید زعفران از کشاورز:قیمت زعفران عمده مشهد:قیمت زعفران در ترکیه:جدول قیمت زعفران:فروش زعفران اصل:خرید زعفران ارگانیک:قیمت هر گرم زعفران خشک:خرید اینترنتی زعفران فله:قیمت لحظه ای زعفران 1402:قیمت زعفران به صورت عمده:
خرید عمده زعفران به صورت فله و بسته بندی

خرید عمده زعفران قائنات:

آیا قصد خرید عمده زعفران به صورت فله و بسته بندی را دارید؟ در ایران بسیاری از خریداران، طرفدار زعفران قائنات هستند. زعفران قائنات برای همه ایرانیان شناخته شده و مشهور است.

عطر و کیفیت بالای زعفران سبب شده در سراسر ایران طرفداران زیادی داشته باشد. استقرار در منطقه قائنات باعث شد برای مشتریانی که قصد خرید عمده زعفران بصورت فله و بسته بندی را دارند بتوانیم زعفران منطقه خود را با کیفیت اولیه به تمام نقاط ایران ارسال کنیم.

برای خرید عمده زعفران قائنات بصورت فله یا بسته بندی شدهد می توانید با ما تماس بگیرید.

خرید عمده زعفران قائنات

روش خرید زعفران از کشاورز:

از آنجا که بازار خرید و فروش زعفران گستردگی زیادی دارد و تقلب در زعفران و ارائه انواع زعفران بی‌کیفیت به جای زعفران درجه یک در بازار زیاد شده است بسیاری از خریداران زعفران ترجیح می دهند از کشاورز زعفران بخرند.

در واقع با روش خرید زعفران از کشاورز هم از اصل بودن زعفران می‌توان اطمینان خاطر داشت و هم زعفران با قیمت بسیار مناسب است. دسترسی به کشاورز و تولید کننده شاید برای همه امکان‌پذیر نباشد. مجموعه ما به عنوان یک تولید کننده زعفران به شما این اطمینان را می دهد که در مقادیر عمده بتوانید زعفران مورد نیاز خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری کنید.

قیمت زعفران عمده مشهد:

قیمت زعفران عمده مشهد

شاید برای شما هم سوال باشد که چرا بازار مشهد همواره در تعیین قیمت زعفران نقش مهمی داشته است؟

استان خراسان رضوی بزرگترین تولید کننده زعفران در کشور است. زعفران توسط کشاورزان شهرستان های مختلف به بازار مشهد آورده می شود. در مشهد شرکت های زیادی وجود دارند که زعفران را از کشاورز خریداری می کنند. ز

عفران جمع آوری شده و تولید شده از شهرستان های مختلف، توسط این شرکت ها بسته بندی شده و به بازار عرضه می شود بنابراین شهر مشهد همیشه به زعفران آن هم در مقادیر کلوئید دسترسی آسانی دارد.

برای اطلاع از قیمت عمده زعفران در مشهد میتوانید هم اکنون با ما ارتباط بگیرید.

قیمت زعفران در ترکیه:

شاید جالب باشد بدانید در بین اکثر کشورهای خارجی و همسایه های ایران؛ قیمت زعفران در ترکیه برای بسیاری از افراد مهم است. نزدیک بودن ترکیه به ایران از یک طرف و امکان مسافرت آسان به این کشور سبب شده بسیاری از ایرانیان که قصد مسافرت به ترکیه را دارند با خود زعفران به آنجا ببرند.

در بازارهای ترکیه زعفران با قیمت بالایی به فروش می رسد البته باید توجه داشته باشید چنانچه شما می‌خواهید در ترکیه زعفران بفروشید قیمت زعفرانی که از شما میخرند از این مبلغ بسیار کمتر خواهد بود. قیمت زعفران در ترکیه به توافق بین شما و مشتری تان، انواع زعفران و کیفیتی که ارائه می دهید بستگی دارد.

جدول قیمت زعفران:

حتماً شما هم تا به حال قصد داشته اید زعفران را به صورت کیلویی و یا بسته بندی خریداری کنید اما مهمترین مسئله قیمتی است که برای زعفران تعیین می‌شود. نقش اصلی قیمت زعفران در قدرت رنگ دهی و در واقع عیار زعفران می باشد.

هیچ وقت نمی توان قیمت زعفران را دقیق پیش‌بینی کرد چرا که مثل طلا نوسانات قیمتی خود را دارد. بنابراین اگر درجستجوی جدول قیمت زعفران هستید می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید و از لیست قیمت روز زعفران و قیمت لحظه ای زعفران مطلع شوید.

فروش زعفران اصل:

فروش زعفران اصل

حتماً شما هم موقع خرید زعفران متوجه اختلاف قیمت زعفران در بازار شده اید و پرسیده اید که چرا قیمت زعفران در مراکز فروش زعفران متفاوت است؟!

علت اصلی تفاوت قیمت؛ نوع زعفران و درجه کیفیت آن است. ولی مشکل عمده‌ای که در این زمینه وجود دارد این است که برخی از فروشندگان با مخلوط کردن زعفران با ادویه های ارزان قیمت و یا با انواع زعفران بی کیفیت آن را به عنوان زعفران اصل و اعلا برای به حداکثر رساندن سودشان به فروش می رسانند.

برای اینکه شما از اصل بودن و کیفیت زعفران که می خرید اطمینان خاطر داشته باشید بهتر است از تولید کننده اصلی زعفران اقدام به خرید زعفران نمایید تا دست واسطه ها و دلالان از چرخه تولید زعفران کوتاه شود.

خرید زعفران ارگانیک:

منظور از زعفران ارگانیک زعفرانی است که در طی مراحل کاشت، برداشت و تولید آن از هیچ گونه مواد شیمیایی، سموم و آفت کش ها استفاده نشده است. معمولاً در ایران چون با روش‌های سنتی زعفران کاشت میشود؛ تولید زعفران ارگانیک امکان پذیر نیست.

خرید زعفران ارگانیک طرفداران زیادی دارد و در خارج از کشور زعفران صادراتی ارگانیک از جمله مرغوب ترین انواع زعفران می باشد.

قیمت هر گرم زعفران خشک:

قیمت هر گرم زعفران خشک

زعفران نسبت به سایر محصولات کشاورزی ارزش مادی بیشتری دارد بنابراین قبل از آنکه توجه خود را روی برند زعفران معطوف کنیم باید راه های شناخت انواع زعفران را یاد بگیریم.

در واقع آنچه که تعیین کننده قیمت‌ هر گرم زعفران خشک است نوع زعفران و درجه کیفیت آن می باشد. امروزه در بازار برند های تقلبی زیادی با مخلوط کردن زعفران اصل با زعفران های بی کیفیت فعالیت دارند. 

خرید اینترنتی زعفران فله:

معمولا عمده فروشی زعفران و فروش زعفران فله بایستی از مراکز معتبر انجام شود. تامین زعفران در مقادیر زیاد کار چندان آسانی نیست به خصوص اگر بخواهید نوع خاصی از زعفران را با کیفیت بالا در زمان مشخص و محدودی تهیه کنید حتماً باید اقدام به خرید زعفران از عمده فروشی های معتبر زعفران نمایید.

در همین راستا برای تامین زعفران برای کسانی که مصرف زعفران در حوزه کاری شان زیاد است اقدام به فروش زعفران فله نموده ایم. زعفران فله ای که به مشتری عرضه می شود نمونه برداری شده و تمامی آزمایشات از نظر اصل بودن و کیفیت روی آن انجام می‌شود.

هنگامی که مشتریان در مقادیر عمده و کیلویی زعفران فله را خریداری می کنند نتیجه آزمایشات برای مشتری ارسال می شود بنابراین با خیال راحت می توانید اقدام به خرید زعفران نمایید.

برای خرید اینترنتی زعفران فله با تضمین می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت لحظه ای زعفران 1402:

قیمت لحظه ای زعفران ۹۹

عوامل زیادی روی قیمت زعفران تاثیرگذارند که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  تقاضای جهانی و داخلی زعفران 
  • نوسانات نرخ دلار و یورو
  • مقدار تولید زعفران در یک سال زراعی 
  • میزان عرضه زعفران توسط سایر کشورها به بازار 
  • قوانین و مقررات داخلی و خارجی برای صادرات زعفران
  • تعرفه های گمرکی در کشورهای وارد کننده زعفران

برای پیش بینی قیمت لحظه ای زعفران در سال 1402 باید به برآیندی از عوامل گفته شده توجه کرد. اگر زعفران صادر نشود و مصرف داخلی زعفران نیز به دلیل مشکلات اقتصادی کاهش یابد، افزایش عرضه سبب کاهش قیمت خواهد شد.

از طرفی کاهش کاشت زعفران سبب افزایش بیشتر قیمت زعفران می شود. همانطور که در آبان ماه سال 1400 به دلیل کاهش 50 درصدی تولید زعفران در سراسر استان های خراسان؛ قیمت زعفران افزایش 2 تا 3 برابری داشت.

قیمت زعفران به صورت عمده:

قیمت زعفران به صورت عمده

جهت خرید زعفران به صورت عمده و انتخاب زعفران حتی به صورت جزئی بهتر است به عنوان نخستین قدم ابتدا انواع زعفران را بشناسید تا بتوانید هنگام خرید زعفران انتخاب بهتری داشته باشید. برای این منظور می توانید به مقالات ارائه شده در سایت درباره شناخت انواع زعفران مراجعه کنید.

در مجموعه ما برای خریداران عمده زعفران؛ قیمت زعفران به صورت عمده با قیمت همکار محاسبه می شود. از آنجا که قیمت زعفران به صورت روزانه تغییر میکند برای اطلاع از جدیدترین لیست قیمت عمده زعفران می توانید با ما تماس بگیرید.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران عمده شماره موبایل: 09153363715
واتس آپ زعفران عمده واتس آپ: 09153363715
کانال تلگرام زعفران عمده تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی65 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران سرگل صادراتی63 میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای قربانی

اقای قربانی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید

پیام در واتساپ