گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قوانین صادرات زعفران فله

آنچه در این مقاله می خوانید...

 آشنایی با مراحل صادرات زعفران فله:قوانین صادرات زعفران فله ای:خرید بهترین زعفران صادراتی:سود صادرات زعفران فله ای:
قوانین صادرات زعفران فله

آیا با قوانین صادرات زعفران فله آشنایی کامل دارید؟ برای صادرات زعفران فله ای چه مجوزهایی لازم است؟ صادرات زعفران چقدر هزینه دارد و تعرفه های گمرکی صادرات زعفران چقدر است؟ معتبرترین مرکز فروش زعفران صادراتی کجاست؟

 آشنایی با مراحل صادرات زعفران فله:

 آشنایی با مراحل صادرات زعفران فله

اگر قصد صادرات زعفران را دارید ابتدا باید بازاریابی انجام دهید. در واقع اولین یکی از اوالین مراحل صادرات زعفران فله آشنایی با بازار هدف و بازاریابی می باشد. سپس با توجه به نیاز و درخواست مشتری اقدام به خرید زعفران صادراتی کنید.

مرکزی که از آنجا زعفران مورد نیاز خود را تامین می کنید باید مورد اعتماد بوده و زعفران اصل و با کیفیت بالا و ویژه صادرات را ارائه نماید. 

در مرحله بعدی باید مجوزهای لازم برای صادرات زعفران را از نهادهای مربوطه کسب کنید که این مجوزها عبارتند از مجوز بهداشت، گواهی استاندارد و کارت بازرگانی. آخرین مرحله برای صادرات زعفران انجام تشریفات گمرکی می باشد.

شما با در دست داشتن مجوز ها و حضور در گمرک محل صدور زعفران، تعرفه های گمرکی را پرداخت کرده و پس از احراز هویت زعفران، می توانید آن را به کشور مورد نظر صادر نمایید. 

قوانین صادرات زعفران فله ای:

برای اینکه بتوانید زعفران صادر کنید باید مجوز داشته باشید که در قسمت قبل به آن اشاره کردیم. گرفتن‌ مجوز مراحل قانونی خود را دارد و باید با مراجعه به نهادهای مربوطه آن را اخذ نمایید.

با قوانین صادرات زعفران فله ای چقدر آشنا هستید؟

بعد از این که موفق به کسب مجوزها شدید،  باید مراحل قانونی و تشریفات گمرکی زعفران را انجام دهید. به عنوان مثال شما در گمرک اظهارنامه ای را باید تکمیل کنید که در آن همه مشخصات زعفران شامل وزن زعفران، نوع بسته بندی آن، نوع و درجه کیفیت زعفران را باید تکمیل کنید.

بعد از اینکه در گمرک مشخصات زعفران تایید شد، اسناد مربوطه ضمیمه بار شده و به همراه زعفران به کشور مورد نظر ارسال می شود. برای ترخیص زعفران در کشور مقصد نیز باید مراحل قانونی آن انجام شود یعنی یک شخص معمولی نمی تواند زعفران را ترخیص نماید.

اگر قصد صادرات زعفران را دارید می توانید با خرید زعفران صادراتی از شرکت ما از کیفیت و اصل بودن زعفران اطمینان خاطر داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره صادرات زعفران فله می توانید با ما تماس بگیرید.

خرید بهترین زعفران صادراتی:

خرید بهترین زعفران صادراتی

اکثر افرادی که به تازگی وارد حوزه زعفران شده‌اند میپرسند بهترین زعفران برای صادرات چه نوع زعفرانی است؟ آیا زعفران را میتوان به صورت فله ای هم صادر کرد؟ چه مقدار زعفران را میتوانیم بدون داشتن مجوز هم صادر کنیم؟

در واقع تا ۱۰۰ گرم زعفران را به صورت چمدانی می توانید با خود ببرید. زعفران به صورت فله ای نیز صادر می‌شود اما در سال های اخیر محدودیت هایی برای آن ایجاد شده است. در واقع منظور از صادرات فله ای زعفران ارسال زعفران در ظروف نیم یا یک کیلویی میباشد.

صادرات زعفران فله به دلیل اینکه هزینه بسته‌بندی را ندارد بسیار مقرون به صرفه تر از صادرات زعفران بسته بندی خواهد بود. از آنجا که تعرفه های گمرکی بر اساس وزن ناخالص بار سنجیده می‌شود بنابراین صادرات زعفران فله ارزانتر بوده و سود صادرات زعفران فله ای بیشتر خواهد بود.

شما با ارتباط با کارشناسان ما می توانید بهترین زعفران صادراتی متناسب با کشور مقصد را خریداری کنید. ما متناسب با حوزه کاری شما و کشوری که می خواهید زعفران را صادر کنید، بهترین زعفران را معرفی خواهیم کرد.

سود صادرات زعفران فله ای:

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم صادرات زعفران هزینه‌هایی دارد مانند: 

  • قیمت خرید زعفران صادراتی 
  • تعرفه های گمرکی 
  • هزینه ترخیص زعفران در کشور مقصد 

برای محاسبه سود صادرات زعفران فله ای باید قیمت فروش زعفران در کشور مقصد را از مجموعه این هزینه‌ها کم کنید تا سود خالص شما به دست آید.

از آنجا که قیمت هر کدام از انواع زعفران صادراتی متفاوت است همچنین نرخ تعرفه‌ها و ترخیص زعفران در کشورهای مختلف با همدیگر متفاوت است عدد ثابتی را نمی‌توانیم معرفی کنیم.

اگر قصد صادرات زعفران را دارید در شرکت ما ازصفرتاصد کلیه امور گمرکی زعفران انجام شده و کافیست شما زعفران را در کشور مقصد تحویل بگیرید.  جهت کسب اطلاعات بیشتر برای صادرات زعفران فله و خرید زعفران فله ای ویژه صادرات می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران سرگل صادراتی47 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *