گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده زعفران صادراتی تضمینی زیر قیمت بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت فروش زعفران نگین:اختلاف قیمت عمده فروشی زعفران:قیمت زعفران چند است؟فروش زعفران عمده بصورت تضمینی:انواع زعفران قاینات:فروش زعفران درجه یک ارگانیک:خرید و فروش صادراتی زعفران:نکاتی در مورد فروش عمده زعفران صادراتی:نحوه تولید زعفران صادراتی:خشک کردن زعفران صادراتی:قیمت زعفران صادراتی گرمی چند؟زعفران نگین قائنات صادراتی:فروش زعفران صادراتی زیر قیمت بازار:
فروش عمده زعفران صادراتی تضمینی زیر قیمت بازار

آیا در جستجوی یافتن مرکز فروش عمده زعفران صادراتی تضمینی زیر قیمت بازار هستید؟ معتبرترین مراکز فروش عمده زعفران در ایران کدامند؟ علت اختلاف عمده فروشی زعفران در بازار چیست؟ خرید زعفران عمده به صورت تضمینی از کجا و چگونه امکان پذیر است؟ انواع زعفران قائنات کدامند و قیمت هر یک چگونه تعیین می شود؟ نحوه تولید زعفران صادراتی چگونه است؟

اینها موضوعاتی است که در این مطلب به طور مفصل درباره آن صحبت خواهیم کرد.

قیمت فروش زعفران نگین:

قیمت فروش زعفران نگین

ایران به عنوان بزرگترین تولید کننده زعفران جهان شناخته شده است علی رغم این در تعیین قیمت زعفران در بازارهای جهانی و حتی داخلی سهمی ندارد و نمی تواند به عنوان یک مرجع قیمت زعفران عمل کند. البته دلایل مختلفی باعث این امر است. در بین انواع زعفران، زعفران نگین در بازارهای جهانی بیشتر تقاضا دارد.

اما عوامل مختلفی در قیمت فروش زعفران نگین موثر است که در ادامه بیان خواهیم کرد.

اختلاف قیمت عمده فروشی زعفران:

کمتر کسی است که در بازار متوجه اختلاف قیمت عمده فروشی زعفران نشده باشد زعفران کالای صادراتی و لوکس است و عوامل زیادی روی قیمت آن تاثیر گذار هستند که عبارتند از:

 • نوسانات نرخ ارز
 • تقاضای جهانی
 • تقاضای داخلی زعفران
 • عرضه زعفران
 • قوانین و مقررات، تحریمها
 • تعرفه های گمرکی کشورهای وارد کننده زعفران
 • میزان عرضه کشورهای رقیب در بازار
 • دلالان زعفران

در ادامه درباره فروش عمده زعفران صادراتی تضمینی زیر قیمت بازار و مراکز عمده فروشی زعفران بیشتر صحبت می کنیم.

قیمت زعفران چند است؟

قیمت روز زعفران

میزان برداشت زعفران در سال 1401 به نسبت سال قبل افزایش داشت با این وجود میزان تولید زعفران در سالهای اخیر به نسبت سالهای گذشته بسیار اندک بوده است.

همانطور که می دانید میزان تولید سالیانه زعفران میزان تقاضا و عرضه زعفران به بازار از مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت زعفران هستند. اگر عرضه زعفران به بازار بیشتر و تقاضای خرید کمتر باشد روند تغییرات قیمت زعفران افزایشی خواهد بود.

سوال مهم این است که آیا این افزایش قیمت به نفع کشاورزان است یا تامین کنندگان؟ به نفع مصرف کنندگان و یا به نفع دلالان این عرصه است؟

اگر می خواهید بدانید قیمت زعفران امروز چند است می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

فروش زعفران عمده بصورت تضمینی:

خرید زعفران عمده بصورت تضمینی

فروش عمده زعفران و خرید و صادرات زعفران فله به روش های مختلفی انجام می شود.

زعفران نگین یکی از پرکاربردترین انواع زعفران صادراتی می باشد. عمده فروشی زعفران قیمت آن متفاوت است. البته انتخاب هر یک از این انواع زعفران متناسب با سلیقه مشتری و کاربرد و سلیقه جوامع مختلف می تواند متفاوت باشد .

شرکت زعفران عمده این امکان را فراهم کرده است که مقداری از سفارش زعفران را به عنوان نمونه (sampel) به تمام مشتریان ارجمند به کشورهای مختلف دنیا ارسال و مطابق نمونه سفارش شما را تقدیمتان کند.

انواع زعفران قاینات:

۱– زعفران سرگل ممتاز قاینات:

 • خوش رنگ باشد.
 • به هم چسبیده نباشد.
 • کلاله ها کاملا از هم جدا است.
 • کلاله بدون ذره ای سفیدی و کاملا قرمز باشد.

۲– زعفران سوپر نگین قاینات:

زعفران سوپر نگین قاینات

 • تیره نباشد.
 • تکه های به هم چسبیده نداشته باشد.
 • سه شاخه کلاله از هم کاملا جدا باشد.
 • انتهای کلاله ها، سفید نباشد.
 • جنس کلاله درشت باشد.
 • بصورت راست و بدون فر خوردگی خشک شده باشد.

۳– زعفران نگین صادراتی:

 • خوش رنگ باشد.
 • تکه های به هم چسبیده نداشته باشد.
 • سه شاخه کلاله از هم جدا باشد.
 • انتهای کلاله ها سفید نباشد.
 • دارای فر خوردگی نباشد.

در ادامه درباره فروش عمده زعفران صادراتی تضمینی زیر قیمت بازار و نکات مهم در مورد فروش زعفران بیشتر صحبت می کنیم.

فروش زعفران درجه یک ارگانیک:

فروش زعفران درجه یک

در هیچ یک از مراحل کاشت تا برداشت، جمع آوری و بسته بندی زعفران ارگانیک از کود شیمیایی استفاده نمی شود. زعفران بدون دخالت یا بدون مصرف آفت کشها، کودهای شیمیایی و ترکیبات اصلاح شده ژنتیکی تولید شده باشد.

در بازار؛ انواع زعفران با قیمت و ویژگی‌های متفاوتی از قبیل رنگ و عطرهای غلیظ تر و حجم‌های پر تر وجود دارد.

زعفران ارگانیک دارای عطر و طعم بی نظیری است. همچنین اثربخشی زعفران ارگانیک بسیار بیشتر از زعفران های معمولی است. شرکت ما از معتبرترین مراکز فروش زعفران درجه یک ارگانیک است.

خرید و فروش صادراتی زعفران:

خرید و فروش زعفران در اذر و دی ماه 1401 کاهش داشته است.

به دلیل افت قیمت زعفران پس از فصل برداشت زعفران کشاورزان تمایلی به فروش زعفران خود نداشتند. تعطیلی بازارهای خارج کشور به مناسبت کریسمس نیز سبب کاهش تقاضای خرید زعفران شد. همه این عوامل دست به دست هم داده و سبب شد خرید و فروش زعفران صادراتی نسبت به ۶ ماهه نخست سال کاهش یابد.

خرید زعفران از تولیدکننده زعفران و نمایندگی زعفران به صرفه است.

ما عمده فروش زعفران هستیم. انواع زعفران صادراتی را تقدیم شما می‌کنیم. قیمت فروش زعفران به صورت روزانه در همین سایت بارگذاری می‌شود.

نکاتی در مورد فروش عمده زعفران صادراتی:

خرید و فروش زعفران

زعفران جهت فروش در داخل کشور به صورت فله ای و بسته بندی شده و حداقل سفارش از 50 گرم به بالاست، همچنین امکان ارسال برگه تاییدیه آزمایشگاه مبنی بر کیفیت و خالص بودن زعفران وجود دارد.

فروش عمده زعفران صادراتی ویژه صادرات زعفران به صورت بسته بندی شده و یا فله ای با انجام کلیه امور گمرکی و تحویل در گمرک کشور مقصد امکان پذیر است.

سفارشات خارج از کشور در صورت تمایل، بعد از انجام کلیه امور گمرکی با توجه به درخواست شما به گمرک کشور مقصد ارسال می شود. زعفران از گمرک ایران به صورت هوایی به گمرک کشور مقصد ارسال می شود و مدت زمان انجام تشریفات گمرکی و ارسال تا مقصد حدود هفت روز کاری خواهد بود.

زعفران ارسالی چه به صورت فله ای و کیلویی و یا بسته بندی شده علاوه بر دارا بودن کیفیت با قیمتی کاملا رقابتی و مناسب عرضه می شود و  همچنین (Quality certificates) گواهینامه های کیفیت بین المللی برای عرضه و فروش در کشورهای مختلف، خصوصا اروپا می باشد.

نحوه تولید زعفران صادراتی:

 نحوه تولید زعفران صادراتی

برای بسیاری از افراد نحوه تولید زعفران صادراتی جالب است.

پس از جمع کردن گل های زعفران در مزارع زعفران، گلها به خانه منتقل می شود و سپس گلبرگ های بنفش زعفران از آن جدا می گردد و کلاله ( رشته قرمز رنگ زعفران) از آن جدا می شود.

در تهیه زعفران نگین هنگام جدا کردن بخش قرمز رنگ از بخش خامه نباید کوچکترین قسمت سفیدی زعفران با بخش قرمز همراه باشد. رشته زعفران نگین باید کاملا قرمز رنگ باشد و ذره ای سفیدی نداشته باشد. گاهی اوقات سه رشته زعفران به هم چسبیده می ماند و اغلب سه رشته از هم جدا می شوند.

خشک کردن زعفران صادراتی:

خشک کردن زعفران روش های متفاوتی دارد که در اینجا فرصت بیان آن نیست ولی هر چه این فرایند یعنی خشک کردن زعفران نگین سریعتر انجام شود شکل و ظاهر زعفران بهتر و زیباتر خواهد بود و رشته ها صاف و بدون فر خوردگی خواهد بود.

بسته به نحوه خشک کردن زعفران صادراتی نام های دیگری درباره زعفران نگین هم دربازار موجود است مانند زعفران نگین اتویی و نگین پرسی.

قیمت زعفران صادراتی گرمی چند؟

قیمت زعفران صادراتی گرمی

همانطور که در بالا اشاره شد مراحل برداشت و پاک کردن و خشک کردن زعفران نگین پروسه ای به مراتب طولانی تر از سایر انواع مختلف زعفران است. به همین دلیل قیمت زعفران نگین در مقایسه با سایر مدل های زعفران گرانتر است و به همین دلیل به آن گرانترین نوع زعفران گفته می شود.

با توجه به مواردی که بیان شد قیمت زعفران نگین با توجه به کیفیت قلم (رشته ای زعفران) متفاوت است و هرچه این قلم درشتر و عطر و بوی بیشتری داشته باشد قیمت آن بالاتر است.

اگر می خواهید بدانید امروز قیمت زعفران صادراتی گرمی چند می باشد می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

زعفران نگین قائنات صادراتی:

زعفران نگین قائنات و به طور کلی زعفران قائنات دارای جایگاه خاصی در بین تولید کنندگان زعفران برخوردار است.

چون این زعفران دارای عطر و بوی بی نظیر نسبت به سایر زعفران های موجود در بازار است. به همین دلیل اکثر کسانی که کار صادرات زعفران انجام می دهند جهت صادرات زعفران دنبال زعفران نگین قائنات صادراتی هستند زیرا دارای عطر و بوی بی نظیری است.

فروش زعفران صادراتی زیر قیمت بازار:

فروش زعفران زیر قیمت بازار

همانطور که می دانید هیچ گرانی و ارزانی بدون دلیل نیست بنابراین شاید اولین سوالی که به ذهن می‌رسد این باشد که آیا زعفران درجه یک با قیمت پایین هم عرضه می شود؟!

از طرفی همه ما میدانیم هر چقدر کیفیت زعفران بالاتر باشد قیمت بیشتری هم خواهد داشت بنابراین فروش زعفران صادراتی زیر قیمت بازار چگونه امکان پذیر است؟!

 شرکت زعفران عمده که در حوزه فروش عمده زعفران و صادرات زعفران فعالیت می کند مفتخر است زعفران را بدون واسطه عرضه نماید.

از آنجا که ما تولید کننده زعفران هستیم جهت تامین زعفران برای خریداران زعفران هیچ واسطه دیگری بین ما و خریدار وجود ندارد و مستقیماً زعفران را به دست مصرف کننده می رسانیم. بنابراین بسیاری از هزینه های اضافی حذف می‌شود و زعفران با قیمت ارزان به دست مصرف کننده می رسد.

در چرخه تولید تا مصرف زعفران هر چقدر تعداد واسطه ها بیشتر باشند نه تنها هزینه ها بیشتر شده و قیمت نهایی زعفران گران تر خواهد بود بلکه کیفیت زعفران نیز در طی این چرخه به دلیل جابجایی، حمل و نقل ودست به دست شدن؛ بسیار افت می کند.

بنابراین خرید زعفران از کشاورز و تولیدکننده هم تضمین کننده کیفیت بالای زعفران خواهد بود و هم قیمت زعفران بسیار ارزان و مناسب خواهد بود.

شرکت ما ازمعتبرترین مراکز فروش عمده زعفران صادراتی تضمینی زیر قیمت بازار می باشد.

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران سرگل صادراتی47 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *