گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید زعفران فله با تست آزمایشگاهی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آیا با انواع زعفران فله آشنا هستید؟فروش انواع زعفران در مقادیر عمده:خرید زعفران فله با تضمین برگه آزمایش:معیارهای سنجش کیفیت زعفران فله:
خرید زعفران فله با تست آزمایشگاهی

آیا قصد خرید زعفران فله با تست آزمایشگاهی را دارید؟ قیمت هر کیلو زعفران فله به همراه برگه آنالیز چقدر است؟ مرکز فروش زعفران فله اصل و درجه یک کجاست؟

آیا با انواع زعفران فله آشنا هستید؟

آیا با انواع زعفران فله آشنا هستید

برخی از افراد شناخت کافی در مورد انواع زعفران ندارند و هنگام خرید زعفران، فقط به دنبال قیمت زعفران درجه یک هستند. این افراد غافل از این هستند که زعفران درجه یک قیمت ثابتی ندارد چراکه در بین چهار نوع زعفرانی که وجود دارد هر کدام به درجه کیفیت های ۱ ۲ و ۳ تقسیم بندی می شوند به همین دلیل در بازار قیمت فروش زعفران درجه یک متفاوت است.

چهار نوع اصلی زعفران شامل زعفران دخترپیچ، زعفران پوشال، زعفران سرگل و زعفران نگین می باشد که خود درجه کیفیت های مختلفی دارند. آیا با انواع زعفران فله آشنا هستید؟

بر اساس این که کلاله های قرمز رنگ چگونه از قسمت خامه با سفیدی جدا شوند انواع مختلف زعفران به وجود می آید. به عنوان مثال زعفران دخترپیچ تمام بخش خامه یا سفیدی را دارد و کلاله های سه شاخه به ساقه سفیدی متصل هستند.

در زعفران پوشال خامه از کلاله جدا شده است اما اتصال کلاله ها توسط ۱ تا ۳ میلیمتر خامه به همدیگر باقی مانده است. یعنی زعفران پوشال سفیدی هم دارد.

در زعفران سرگل و نگین قسمت خامه به طور کامل از کلاله جدا می‌شود و بنابراین اتصال کلاله ها از همدیگر جدا می‌شود. زعفران نگین و سرگل هر دو تمام قرمز هستند اما تفاوتشان در ریز و درشت بودن کلاله ها می باشد.

فروش انواع زعفران در مقادیر عمده:

اگر صادر کننده زعفران هستید و یا در حوزه ای کار می کنید که مصرف زعفران زیاد است می توانید بهترین کیفیت های انواع زعفران فله را از شرکت ما خریداری کنید. ما به زعفران دسترسی همیشگی داریم و درجه کیفیت های مختلف و انواع مختلف زعفران را در کمترین زمان ممکن برایتان تامین می نماییم.

قبل از خرید کیلویی زعفران فله می توانید اقدام به خرید زعفران در مقادیر ۱۰۰ گرم نموده و پس از اینکه مورد رضایت شما بود در مقادیر بیشتر خریداری کنید. برای اطلاع از قیمت فروش انواع زعفران فله در مقادیر عمده می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید. 

خرید زعفران فله با تضمین برگه آزمایش:

خرید زعفران فله با تضمین برگه آزمایش

تاجران بزرگ برای صادرات زعفران نیاز به خرید زعفران فله دارند. آنها می‌خواهند زعفران را با نام خودشان بسته بندی و صادر نمایند. شرکت ما اعلام آمادگی برای تامین زعفران فله برای صنایع بزرگ کرده است.

برگه آنالیز زعفران به خریداران عمده زعفران تقدیم می‌شود تا از بابت کیفیت و اصالت زعفران اطمینان خاطر داشته باشند. صادرات زعفران نیز به اکثر کشور ها توسط شرکت ما انجام می‌شود بنابراین علاوه بر تامین زعفران می توانیم امور صادراتی را زعفران نیز برایتان انجام دهیم.

برای خرید زعفران فله با تضمین برگه آزمایش می توانید با ما تماس بگیرید.

معیارهای سنجش کیفیت زعفران فله:

شاید سوال شما هم این باشد که از کجا می توانیم به کیفیت زعفرانی که خریده ایم، پی ببریم؟ معیارهای سنجش کیفیت زعفران فله چیست؟

برخی از معیارها وجود دارند که از روی ظاهر زعفران می توان تقریباً به کیفیت آن پی بود. کلاله های زعفرانی که می خرید نباید تکه هایی به هم چسبیده داشته باشد.

رنگ زعفران‌ همچنین باید قرمز خوشرنگ باشد یعنی تیره رنگ یا خیلی روشن و رنگ پریده نباشد. عطر و بوی زعفران باید متعادل باشد یعنی نه خیلی بوی تند و نه بدون عطر باشد. از نظر ریز یا درشت بودن زعفران؛ بسته به درجه کیفیتی که خریده اید هر چقدر طول کلاله ها بلندتر و ضخامت آن بیشتر باشد، زعفران مرغوب تر است.

تمام قرمز بودن زعفران و نبود سفیدی در آن نیز دلیل دیگری بر کیفیت بالای زعفران می باشد. برای اطلاع از قیمت خرید زعفران فله می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید. 

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران سرگل صادراتی47 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *