گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید زعفران درجه یک با ضمانت کیفیت زعفران

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید زعفران درجه یک مرغوب:خرید مستقیم زعفران از کشاورز:جزئی فروشی زعفران قائنات بسته بندی و فله ای:قیمت خرید عمده زعفران قائنات به صورت فله ای و بسته بندی:خرید زعفران اعلا قائنات برای صادرات:فروش عمده زعفران با تضمین کیفیت:
خرید زعفران درجه یک با ضمانت کیفیت زعفران

آیا قصد خرید زعفران دارید و نمی دانید چه زعفرانی بخرید؟ آیا از بابت کیفیت زعفران و اصل بودن آن اطمینان خاطر ندارید؟ معتبرترین مرکز خرید زعفران درجه یک با ضمانت کیفیت زعفران کجاست؟

اگر در حوزه خرید و فروش زعفران تجربه چندانی ندارید پیشنهاد می کنیم خواندن این مطلب را از دست ندهید. در این مقاله قصد داریم نکات ویژه درباره خرید زعفران درجه یک را به شما آموزش دهیم.

خرید زعفران درجه یک مرغوب:

خرید زعفران درجه یک مرغوب

اول از همه باید بدانید زعفران اعلا و درجه یک به چه زعفرانی گفته می شود؟ برای خرید زعفران اعلا و درجه یک، دانستن این چند نکته بسیار کمک کننده خواهد بود.

از آنجا که زعفران محصولی گرانبهاست، مشتری باید تمام حواسش را در حین خرید زعفران جمع کند تا بهترین نوع را انتخاب کند. بحث اصل بودن زعفران و اینکه به زعفران ناخالصی اضافه نشده باشد و به اصطلاح زعفران صد درصد اصل و خالص باشد یکی از دغدغه‌های اصلی مشتریان است.

برای خرید زعفران اصل نباید از واسطه ها و دلالان اقدام به خرید زعفران کرد. همه ما می دانیم که زعفران در مناطق خاصی از کشور تولید می‌شود و همین باعث شده همه افراد به آن دسترسی نداشته باشند.

واسطه های زیادی در بازار هستند که زعفران را عرضه می‌کنند. از مرحله تولید زعفران توسط کشاورز تا مرحله رسیدن به دست مصرف کننده، واسطه ها برای کسب سود بیشتر اقدام به خرید و فروش زعفران می‌کنند و ممکن است تا وقتی زعفران به دست مصرف کننده می‌رسد، چندین دست بچرخد.

خرید مستقیم زعفران از کشاورز:

خرید زعفران از کشاورز بدون واسطه

وجود واسطه های خرید و فروش زعفران جدا از اینکه زمینه را برای تقلب زعفران فراهم می‌کند، سبب می‌شود کیفیت زعفران در طی این دست به دست چرخیدن، کاهش یابد. بعلاوه سبب افزایش قیمت خرید زعفران برای مصرف‌کننده خواهد شد.

شرکت زعفران عمده واقع در استان خراسان جنوبی، در کنار تجربه چندین ساله در تولید زعفران؛ انواع زعفران اعلا و درجه یک قاینات را به سراسر کشور بدون واسطه عرضه می‌کند.

این مجموعه خود از تولیدکنندگان زعفران بوده بعلاوه برای تامین زعفران در مقادیر عمده، اقدام به خرید زعفران از کشاورزان منطقه خراسان می نماید. سپس زعفران تهیه شده از منطقه قاینات پس از خرید مسقیم زعفران از کشاورز؛ فرآوری و پاکسازی شده و به صورت ۱۰۰% اصل و خالص و با قیمت پایه به آدرس مشتریان ارسال می شود.

جزئی فروشی زعفران قائنات بسته بندی و فله ای:

خرید جزئی زعفران قائنات

وقتی حرف از خرید جزئی می شود دو قِشر مشتری هستند، یکی مصرف کنندگان خانگی هستند که برای مصرف روزانه یا ماهانه خودشان خرید می کنند و دوم افرادی که به تازگی وارد حوزه فروش زعفران شده اند.

افراد تازه وارد به دلیل ترس از اینکه نتوانند همه زعفران ها را بفروشند در حد کم خریداری می کنند تا بتوانند بفروشند و اگر هم نتوانستند بفروشند خسارت زیادی نبینند.

این دسته خریداران بیشترین سوال هایشان در مورد زعفران بسته بندی شده است مانند یک مثقال زعفران چند گرم زعفران است؟ هر کیلو زعفران چند مثقال است؟ قیمت یک گرم زعفران چند است؟ قیمت هر مثقال زعفران چقدر است؟

 این افراد یا اگر هم زعفران را فله ای می خواهند خریداری کنند زیر 500 گرم سفارش می دهند.

اما طبق تجربه چندین ساله ما این دو دسته به دنبال بالاترین کیفیت زعفران می گردند که آن هم زعفران منطقه قائنات می باشد. از دلایلی که به دنبال بالاترین کیفیت زعفران می گردند این است که مصرف کنندگان چون برای مصرف خودشان می خواهند فقط کیفیت برایشان مهم است و کمتر به دنبال زعفران ارزان می گردند.

آنها می دانند زعفران ارزان مساوی است با زعفران کیفیت پایین اما این به این معنا نیست که زعفران قائنات را با قیمت بالا و از هر جایی بخرند. برای خرید زعفران درجه یک می توانید با ما تماس بگیرید.

فروشندگان تازه کار به این دلیل به دنبال بالاترین کیفیت می گردند که بتوانند مشتری بیشتری جذب کنند و در حوزه برندینگ موفق باشند.

اینگونه مشتریان بیشتر سوال هایشان در مورد قیمت و خرید یک مثقالی و گرمی زعفران قائنات است. برای خرید زعفران و اطلاع از قیمت جزئی فروشی زعفران قائنات بسته بندی و فله ای می توانید تماس بگیرید. 

قیمت خرید عمده زعفران قائنات به صورت فله ای و بسته بندی:

قیمت خرید عمده زعفران قائنات

خریداران عمده با خریداران جزئی متفاوت هستند و هدفشان از خرید انواع زعفران اعلا در قائنات کسب درآمد و برندینگ در کل ایران است.

قبل از خرید زعفران اعلا در قائنات؛ خریداران عمده به مشتری های خودشان توجه می کنند که بیشتر چه نوع زعفرانی را درخواست می کنند. درنتیجه طبق درخواست مشتریان اقدام به خرید زعفران قائنات می کنند.

خریداران عمده به دو صورت خرید می کنند. آنها یا زعفران را به صورت فله ای خرید می کنند که تا برند خودشان بسته بندی کنند یا به صورت بسته بندی شده در وزن های نیم گرم، یک گرم، دو گرم، نیم مثقال و… آنها بیشترین نوع زعفرانی که سفارش می دهند زعفران سرگل و در درجه بعدی زعفران نگین هست.

خریداران عمده بیشتر به دنبال مکانی هستند که بتواند تامین کننده سفارش های عمده و کیلویی باشند. قیمت انواع زعفران از مهم ترین فاکتورهای خرید عمده است که امروزه فروشگاه های پخش عمده زعفران متعددی هستند.

برخی از این مراکز خودشان از تولید کنندگان زعفران بزرگ جنوب خراسان هستند. آنها انواع زعفران اعلا قائنات را بدون واسطه با قیمت مناسب به صورت عمده به سراسر ایران عرضه می کنند.

شرکت ما با توجه به اینکه از تولید کنندگان زعفران است، قیمت انواع زعفران عمده در قائنات را بر اساس قیمت کشاورزان تعیین کرده است. این امر سبب شده خریداران عمده بتوانند خرید زعفران درجه یک با بهترین قیمت بصورت فله و بسته بندی شده را تجربه کنند.

برای اطلاع از قیمت خرید عمده زعفران قائنات به صورت فله ای و بسته بندی می توانید با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران اعلا قائنات برای صادرات:

خرید زعفران اعلا قائنات برای صادرات

شرکت های صادر کننده زعفران معمولاً در داخل کشور فعالیت نمی کنند یا درصد کمی از فروش زعفران هایشان را به داخل ایران اختصاص می دهند. این شرکت ها بیشتر تمرکز شان بر روی فروش زعفران عمده در خارج از کشور است.

شرکت های صادر کننده هر نوع زعفرانی را خریداری نمی کنند. دلیل این کار این است که کشورهای مصرف کننده زعفران فقط برخی از انواع زعفران را می شناسند که شامل زعفران نگین و زعفران نگین اتویی و زعفران سرگل صادراتی است.

شرکت های صادرکننده به دنبال تامین کننده هایی هستند که تخصصی روی سه نوع زعفرانی که گفته شد فعالیت می کنند. همچنین زعفران با حجم بالا همیشه در دسترس داشته باشند. آنها باید در فروش عمده انواع زعفران اعلا در قائنات هیچ محدودیتی نداشته باشند تا بدون دغدغه بتوانند خرید انواع زعفران اعلا در قائنات را داشته باشند.

اگر به دنبال خرید زعفران اعلا و درجه یک قائنات برای صادرات هستید می توانید با ما تماس بگیرید.

فروش عمده زعفران با تضمین کیفیت:

فروش عمده زعفران با تضمین کیفیت

ما در مجموعه زعفران عمده انواع زعفران اصل و درجه یک را با تضمین کیفیت به مشتریان خود عرضه می‌کنیم.

حرف ما فقط ادعا نیست ما خودمان تولیدکننده زعفران هستیم و با گیاه زعفران آشنایی کامل داریم. شناخت کامل گیاه زعفران تجربه چندین ساله در زمینه کاشت و برداشت زعفران‌ و استقلال در منطقه قائنات سبب شده بتوانیم مرغوبترین نوع زعفران را تولید کنیم.

مجموعه زعفران عمده توانسته است بدون واسطه زعفران تولید شده را به سراسر کشور ارسال نماید. همین امر باعث شده که کیفیت اولیه زعفران حذف شود و زعفران اصل و خالص آن هم با قیمت مناسب به دست مصرف کننده برسد.

در فروش عمده زعفران در مقادیر کیلویی نیز ما کیفیت زعفران را ۱۰۰% تضمین می کنیم. در جهت ضمانت کیفیت محصولات خود برگه آنالیز زعفران و سرتیفیکیت آن به همراه محصول به مشتری تقدیم می‌شود تا از بابت کیفیت اطمینان خاطر داشته باشد.

برای خرید زعفران درجه یک با ما تماس بگیرید. همچنین از طریق واتساپ و سایر شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط شوید و جواب تمامی سوال های تان را دریافت کنید. 

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران سرگل صادراتی47 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *