گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید زعفران سرگل صادراتی با قیمت تولید و کیفیت بی نظیر

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید زعفران سرگل صادراتی:خریداران عمده زعفران صادراتی ایران کدام کشورها هستند؟سهم ایران از صادرات زعفران به دنیا چقدر است؟مجوزهای لازم برای صادرات زعفران سرگل صادراتی:مدارک مورد نیاز برای تنظیم اظهارنامه زعفران صادراتی:آیا تولید زعفران نگین صادراتی با دیگر زعفران ها متفاوت است؟قیمت زعفران صادراتی تحت تاثیر چه عواملی قرار دارد؟خرید و فروش زعفران سرگل صادراتی:شرایط تولید و فروش زعفران صادراتی چیست؟چه آزمایشاتی روی زعفران صادراتی انجام می شود؟انواع زعفران صادراتی و معمولی:انواع زعفران صادراتی چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟قیمت زعفران سرگل صادراتی سال 1402:
خرید زعفران سرگل صادراتی با قیمت تولید و کیفیت بی نظیر

آیا قصد خرید زعفران سرگل صادراتی با قیمت تولید و کیفیت بی نظیر را دارید؟ آیا قصد راه اندازی یک شرکت صادرات زعفران برای ارسال زعفران به خارج از کشور هستید؟ مدارک و مجوزهای لازم برای صادرات زعفران کدامند؟

اگر می خواهید اطلاعات و دانسته های خود را در خصوص صادرات زعفران کاملتر دهید و با انواع زعفران صادراتی ایران آشنا شوید تا بتوانید با فعالیت در این حوزه به سودآوری بیشتر برسید پییشنهاد میکنیم خواندن این مطلب را از دست ندهید.

خرید زعفران سرگل صادراتی:

خرید زعفران سرگل صادراتی

آیا قصد خرید زعفران سرگل صادراتی با قیمت تولید و کیفیت بی نظیر را دارید؟ آیا با انواع زعفران صادراتی و تفاوت بین آن آشنا هستید؟

برای صادرات زعفران چه مجوزهای لازم است؟ آیا نحوه تولید زعفران نگین صادراتی و سرگل صادراتی متفاوت است؟ قیمت زعفران صادراتی تحت تاثیر چه عواملی قرار دارد؟ خرید و فروش زعفران صادراتی چگونه است؟

برای رسیدن به پاسخ سوالات تا آخر این مطلب با ما همراه باشید.

خریداران عمده زعفران صادراتی ایران کدام کشورها هستند؟

کشورهایی مانند عمان، روسیه، امارات متحده عربی، آمریکا، ایتالیا، اسپانیا، هند، سوئد، فرانسه، آرژانتین، هنگ‌کنگ، بریتانیا، عربستان سعودی و سوئیس از بهترین خریداران عمده زعفران صادراتی ایران محسوب می‌شوند.

کشورهای روسیه و عراق میانه خوبی با کالای ایرانی داشته و حمایت خود را از محصولات مرغوب ایرانی بیان نمودند. صادرات زعفران به روسیه به طور چشمگیری در سالهای اخیر افزایش یافته و به دنبال آن می توان روی صادرات زعفران به عراق نیز ز حساب باز کنید.

سهم ایران از صادرات زعفران به دنیا چقدر است؟

سهم ایران از صادرات زعفران به دنیا

متاسفانه سهم ایران از صادرات زعفران به دنیا بسیار ناچیز است. علت این امر این است که ایران صادرات فله ای زعفران دارد و به همین دلیل کشورهای خریدار زعفران ایران را به صورت فله ای خریداری کرده و سپس اقدام به بسته بندی با برند خود و سپس عرضه به بازار با قیمت های بسیار بیشتر می نماید به همین جهت سهم کمتری نصیب ایران می شود.

اگر می خواهیم جایگاه واقعی ایران در بازار جهانی تثبیت شود بهتر است این محصول را با بسته بندی معتبر و منحصر به فرد صادر نماییم تا سایر کشورها نتوانند از زعفران ایرانی برای پیشبرد اهداف خود و با نام خودشان استفاده کنند.

مجوزهای لازم برای صادرات زعفران سرگل صادراتی:

اگر قصد راه اندازی شرکت صادراتی زعفران برای ارسال زعفران به خارج از کشور را دارید در ابتدا باید مدارک و مجوزهای آن را تهیه کرده و به گمرک مرحله صدور زعفران اداره ارائه دهید. مجوزهای لازم برای صادرات سرگل صادراتی عبارتند از:

 • کارت بازرگانی صادر کننده زعفران
 • مجوز صدور زعفران صادراتی
 • صورت عدلبندی
 • گواهینامه بهداشت زعفران صادراتی
 • گواهینامه استاندارد
 • معرفی نامه اظهار کننده زعفران به گمرک
 • گواهینامه قرنطینه دامی و نباتی

بعد از کسب مجوز ها زعفران را باید به گمرک محل صدور برده و پس از صدور قبض انبار اظهارنامه صادراتی آن را تنظیم کنید. برای تنظیم اظهارنامه کالای صادراتی مدارک لازم ضمیمه شده و به قسمت احراز هویت گمرک تحویل داده می شود. در ادامه مدارک مورد نیاز برای تنظیم اظهارنامه زعفران صادراتی را خواهیم گفت.

اگر قصد صادرات زعفران و اطلاع از قیمت زعفران سرگل و نگین صادراتی را دارید می توانید با ما تماس بگیرید.

مجوزهای لازم برای صادرات زعفران

مدارک مورد نیاز برای تنظیم اظهارنامه زعفران صادراتی:

برای تنظیم اظهارنامه زعفران صادراتی مدارک زیر مورد نیاز است:

 • مشخصات صادر کننده زعفران
 • مشخصات اظهار کننده زعفران
 • کشور محل صدور
 • مشخصات خریدار
 • کشور مبدا
 • مشخصات وسیله حمل و مبدا بارگیری
 • مشخصات زعفران از نظر نوع، تعرفه، وزن
 • شرایط معامله زعفران صادراتی
 • مشخصات محموله از نظر بسته بندی و نوع بسته بندی، مقدار، علامت
 • ریز اقلام هزینه های گمرک
 • نام گمرک، شماره و مشخصات ثبت اظهارنامه

آیا تولید زعفران نگین صادراتی با دیگر زعفران ها متفاوت است؟

تولید زعفران نگین صادراتی

شرایط تولید زعفران نگین صادراتی نسبت به زعفران های دیگر کمی متفاوت است و لازم است برای تولید زعفران صادراتی با کیفیت، دقت بیشتری به کار گرفت.

برای تولید این نوع زعفران صادراتی هرچه آب و هوا معتدل تر و زمین های زیر کشت به کوه نزدیک تر باشد ریشه های قوی تری داشته که باعث مرغوبیت این نوع زعفران می شود.

برای کشت زعفران نگین صادراتی باید تغذیه زمین مناسب باشد، در کنار کود شیمیایی، استفاده از محلول پاشی نیز ضرورت دارد. این محلول پاشی معمولا در اواخر بهمن تا اوایل اسفند صورت گیرد. البته باید توجه کنید که بعد از محلول پاشی، آبیاری انجام گیرد تا آسیبی به پیاز و گل زعفران وارد نشود.

مورد دیگری که در تولید این نوع زعفران صادراتی باید دقت کرد شیوه خشک کردن آن است. پس از خشک شدن مرحله جداسازی زعفران از گل آغاز می شود. در این روش باید دقت شود تا مقداری ریشه زعفران صادراتی همراه پوشال باشد.

گل های زعفران در ابتدای فصل برداشت، کلاله (ریشه) قوی تری دارد، لذا برای تولید زعفران نگین صادراتی باید از آن استفاده کرد.

اصولا هر کیلو زعفران نگین صادراتی از چیزی حدود 100 کیلو گل با کیفیت به دست می آید به همین دلیل است که قیمت زعفران صادراتی نگین بسیار بالا است.

قیمت زعفران صادراتی تحت تاثیر چه عواملی قرار دارد؟

قیمت زعفران صادراتی

مسئله خرید و فروش زعفران صادراتی و اینکه قیمت زعفران صادراتی تحت تاثیر چه عواملی قرار دارد را از دو منظر می‌توان بررسی کرد. در نگاه اول، قیمت فروش زعفران در حالتی محاسبه می شود که هزینه های اولیه برای کاشت و پرورش گل های زعفران، دستمزد نیروی کار و هزینه های بسته بندی به طور کامل دسته بندی و محاسبه شود.

در حالت دوم، محاسبه هزینه های کاشت و پرورش زعفران و محاسبه قیمت زعفران صادراتی برای افرادی است که قصد راه اندازی کسب و کار جدیدی را در این زمینه دارند. بنابراین در این شرایط، نیاز به تهیه یک طرح جامع کسب و کار برای راه اندازی طرح کاشت زعفران الزامی است.

برای این کار هزینه های سال اول تولید و سال دوم تولید به طور دقیق باید محاسبه شود. هزینه های دستمزد نیروی کار در طول یک سال و هزینه های برداشت گل های زعفران به صورت سالانه حساب می شود. تمام این موارد در قیمت زعفران صادراتی نقش دارد.

خرید و فروش زعفران سرگل صادراتی:

 خرید و فروش زعفران صادراتی

یکی از پر درآمدترین و پرسودترین کسب و کارهای حوزه صادرات مواد غذایی و ادویه جات خرید و فروش زعفران سرگل صادراتی شناخته می‌شود. در حال حاضر، شرکت های بازرگانی معتبر و مشهور در سطح جهان و البته کشور ایران در حال صادرات زعفران به عنوان یکی از تولیدات غیر نفتی به کشور های دیگر می باشند.

نام زعفران و کشور ایران به طور شگفت آوری به یکدیگر گره خورده اند.کشور ایران، حدود 80 درصد از زعفران کل جهان را به عنوان محصول پرورش می دهد. اگرچه گیاه زعفران از نظر مقیاس ظاهری بسیار کوچک است اما گران قیمت بوده و برای موارد و برنامه های کاربردی مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

زعفران ایرانی یکی از ادویه های طبیعی در جهان شناخته می شود که به رنگ قرمز تیره به طور طبیعی وجود دارد. مزارع مخصوص کشت زعفران صادراتی به ویژه در شهر مشهد، مورد استقبال شرکت های بازرگانی به منظور خرید و فروش زعفران صادراتی قرار گرفته‌اند.

این محصول بی نظیر و گران بها در مقیاس جهانی به دلیل کیفیت بی نظیر، عطر دل انگیز و طعم دلپذیر، دارای قدرت رنگ آمیزی فوق العاده برای مواد غذایی می باشد. همین عوامل موجب شده‌اند متقاضی برای صادرات و واردات زعفران از سوی کشورهای دیگر افزایش پیدا کند.

شرایط تولید و فروش زعفران صادراتی چیست؟

شرایط پرورش و فروش زعفران صادراتی

زعفران صادراتی، هزینه ورودی بالایی را به همراه دارد اما در سال های بعد این محصول با حجم زیاد قابل فروش می تواند حاشیه سود بزرگی را فراهم کند. زعفران صادراتی با ارزش ترین و گرانترین ادویه در جهان به شمار می رود.

خرید و فروش زعفران صادراتی می تواند با قیمتی حدود ۱۰ تا ۲۰ دلار در هر گرم انجام شود. به این ترتیب دور از انتظار نیست که از زعفران با نام “طلای قرمز” یا “طلای سرخ” یاد شود و یکی از پرفروش ترین ادویه ها در بازارهای جهانی به شمار رود.

متاسفانه سودجویان در بازار داخلی و خارجی انواع مختلف زعفران مرغوب و نامرغوب را با یکدیگر مخلوط می کنند، بنابراین اگر قصد خرید زعفران صادراتی اصل و مرغوب را دارید، حتماً قبل از خرید، نمونه ای از آن را تست کنید. مراقب کلاهبرداران فروش زعفران باشید؛ شاید آنها زعفران را با گلرنگ یا تارهای الیاف ابریشمی مخلوط کرده باشند تا شما را فریب دهند!

اگر می خواهید در بازارهای بین المللی شهرت و مشتریان بیشتری به دست آورید، سعی کنید زعفران صادراتی مرغوب به مشتری خود تحویل دهید. انواع زعفران صادراتی به صورت برداشت از زمین کشاورزی از بیش از صد هزاران گل زعفران به دست می آید. توجه داشته باشید شرایط تولید و فروش زعفران صادراتی در مراکز مختلف متفاوت است.

حدود چند گرم از زعفران برای ایجاد رنگ و طعم دلپذیر در خوراکی ها و انواع غذاها کافی است. افزودن مقداری زعفران برای تهیه غذا می تواند رنگ زرد، نارنجی و یا قرمز را در غذا ایجاد کند. برای مصارف خانگی حدود یک گرم زعفران مرغوب، کافی است تا لذت آشپزی را چند برابر کند.

چه آزمایشاتی روی زعفران صادراتی انجام می شود؟

آزمایشات زعفران صادراتی

شرکت صادرات زعفران باید همواره محصول زعفران خود را برای داشتن زعفرانی با کیفیت در آزمایشگاه ها مجهز آزمایش کند. آیا می دانید چه آزمایشاتی روی زعفران صادراتی انجام می شود؟

 • بررسی و استخراج رنگ اضافی زعفران صادراتی
 • تست قدرت رنگ دهی
 • بررسی رطوبت زعفران صادراتی
 • مقدار مواد محیطی و مواد به جا مانده از گل در زعفران صادراتی
 • انحلال پذیری عصاره در آب سرد
 • رنگدانه ها
 • نیتروژن آن
 • فیبر خام

انواع زعفران صادراتی و معمولی:

انواع زعفران صادراتی و معمولی

از نظر شکل ظاهری و از نظر کیفیت انواع زعفران صادراتی و معمولی را می توان در رتبه های مختلف طبقه بندی کرد. در دسته بندی از نظر شکل ظاهری، زعفران با توجه به اینکه از کدام قسمت گل به دست آمده، در یک طبقه قرار می گیرد؛ اما باید بدانید که این درجه بندی به طور مستقیم با کیفیت زعفران در ارتباط است.

مقیاس خوشه بندی زعفران صادراتی در کشورهای مختلف، متفاوت است. در اسپانیا، زعفران با استاندارد منطقه، کشت می شود و با توجه به طول یا ضخامت تارهای آن، در یک یا دو رتبه قرار می گیرد. در هندوستان، زعفران با توجه به کیفیت و طول و شکل ظاهری تارها طبقه بندی می شود. همچنین در کشور انگلیس، انواع زعفران صادراتی بر اساس خواصی مانند رنگ، عطر و طعم رتبه بندی می شوند.

به همین دلیل، برای اینکه تمام مقایسه ها در خرید و فروش زعفران صادراتی در بازارهای جهانی، یک مقیاس و معیار وجود داشته باشد، مرجع استاندارد ISO3632، قابل اطمینان ترین طبقه بندی را که توسط همه کشورهای تولید کننده و مصرف کننده انواع زعفران به تصویب رسید، معرفی کرد.

در ادامه این بحث قصد داریم با انواع زعفران صادراتی، خرید زعفران صادراتی، بررسی نوع بسته بندی و کیفیت این ادویه گرانبها صحبت کنیم پس با ما همراه باشید.

انواع زعفران صادراتی چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

در راستای شناخت بهتر و عمیق تر انواع زعفران صادراتی به معرفی این محصول می پردازیم. انواع زعفران صادراتی از تفاوت‌هایی برخوردارند لذا قبل از اقدام به امر صادرات زعفران بهتر است با این تفاوت ها آشنا شوید. انواع زعفران صادراتی چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

زعفران پوشال: زعفران پوشال به صورت رشته ای بوده که انتهای هر رشته سفید یا متمایل به زرد است به جهت اینکه انتهای رشته ها دارای کمی زردی یا سفیدی است از قدرت رنگی پایین تری برخوردار می باشد

زعفران سرگل ممتاز: زعفران سرگل ممتاز دارای رنگ قرمز و قلم درشت بوده به جهت اینکه از زعفران پوشال به دست می آید رشته‌های آن کمی شکسته هستند.

زعفران سرگل صادراتی: یکی از بهترین انواع زعفران صادراتی؛ زعفران سرگل صادراتی می‌باشد چرا که تمام قرمز و قلم درشت است.  اکثر رشته های آن سالم و دارای حداقل شکستگی هستند.

تفاوت زعفران سرگل ممتاز و  زعفران سرگل صادراتی چیست؟

افرادی که به تازگی وارد حوزه زعفران شده‌اند تفاوت این دو محصول با یکدیگر را نمی دانند. در واقع هر دو نوع این زعفران تمام قرمز و خالص هستند و تفاوتشان در این است که اکثر رشته های زعفران سرگل ممتاز شکسته بوده ولی رشته های زعفران سرگل صادراتی سالم و درشت هستندو

آمار میزان صادرات انواع زعفران سرگل حدود 50 درصد است که زعفران سرگل ممتاز 40 درصد و زعفران پوشال 10 درصد می باشد.

قیمت زعفران سرگل صادراتی سال 1402:

قیمت زعفران صادراتی سال 99

در حال حاضر قیمت زعفران مثقالی با توجه به کیفیت، نوع زعفران، بسته بندی آن و حتی محل فروش زعفران نوسان دارد.

برای اطلاع از قیمت امروز زعفران می توانید همین الان با ما ارتباط بگیرید. خرید زعفران سرگل صادراتی با قیمت تولید و کیفیت بی نظیر را با ما تجربه کنید.

ما عمده فروش زعفران هستیم. عمده فروشان و شرکت‌های پخش مواد غذایی و تمامی عزیزانی که قصد فعالیت در زمینه زعفران را دارید می‌توانند برای تهیه انواع زعفران قاینات با ما در ارتباط شوند.

برای اطلاع از قیمت زعفران سرگل صادراتی سال 1402 می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران سرگل صادراتی47 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *