قیمت روز زعفران کیلویی در بازار داخل و خارج

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا زعفران قیمت ثابتی ندارد؟قیمت هر کیلو زعفران صادراتی در بازار تهران:قیمت هر کیلو زعفران درجه یک:قیمت فروش هر کیلو زعفران صادراتی در ایران:صادرات چمدانی چگونه انجام می‌شود؟راه های مختلف صادرات زعفران:بهترین روش صادرات زعفران:تعرفه صادرات زعفران:قیمت روز زعفران در مشهد:قیمت هر کیلو زعفران در سال 1402:لیست قیمت زعفران کیلویی:خرید و فروش زعفران صادراتی در بازار داخل:مشاوره های رایگان را از دست ندهید!قیمت روز زعفران قاینات:
قیمت روز زعفران کیلویی در بازار داخل و خارج

آیا قصد خرید زعفران دارید و می خواهید از قیمت روز زعفران کیلویی در بازار داخل و خارج مطلع شوید؟ بهترین بازه ی زمانی برای صادرات زعفران جهت سودآوری بیشتر چه زمانی است؟ قیمت هر کیلو زعفران به دلار چقدر است؟

اگر به تازگی وارد حوزه صادرات زعفران شده اید و با مشکلات و سوالات زیادی روبرو هستید نگران نباشید.

ما در مجموعه زعفران عمده مشاوره های رایگان و تجارب خود را در اختیار شما قرار می دهیم. قبل از اینکه اقدام به خرید زعفران در مقادیر کیلویی نمایید بهترین زعفران صادراتی متناسب با کشور مقصد به شما معرفی خواهد شد تا بتوانید با توجه به بازار زعفران درخارج؛ بیشترین سودآوری را از فروش زعفران داشته باشید.

چرا زعفران قیمت ثابتی ندارد؟

قیمت زعفران

متاسفانه در بحث قیمت گذاری زعفران مرجع دقیق و موثقی وجود ندارد. حتی بورس زعفران و زعفران‌هایی که در آنجا عرضه می شود هم با شرایط خاص ارائه می‌شود و آن قیمت‌ها نمی‌تواند مرجعی برای تعیین نرخ زعفران در بازار باشد. چرا زعفران قیمت ثابتی ندارد؟

صادرات زعفران با قیمت این محصول رابطه مستقیم دارد. نکته بعدی موضوع عرضه و تقاضا است. مقدار تولید زعفران و مقدار مصرف و صادرات زعفران بر قیمت زعفران و نرخ خرید زعفران تاثر گذار است.

هر شرکت و هر شخصی و …نرخ خرید زعفران و قیمتی بر روی محصولات خود و دیگران می‌گذارند و دلالان زعفران هم در این میان اصطلاحاَ از آب گل آلود ماهی میگیرند.

برخی سودجویان هم دست به احتکار زعفران زده‌اند که این امر هم بر تشنج بازار زعفران می‌افزاید.

یکی دیگر از عوامل موثری که قیمت زعفران ثبات ندارد، عدم کنترل و نظارت بر قیمت‌ها است به همین دلیل هر کسی هر قیمتی که دلش بخواهد بر محصولات می‌گذارد.

راهکار بسیار مشخص است. دولت محترم، و ارگان‌ها و مسئولین ذیربط بر قیمت گذاری زعفران نظارت و مدیرت داشته باشند.

دلالان زعفران و سودجویان هم شناسایی و از فعالیت آنها جلوگیری شود.

قیمت هر کیلو زعفران صادراتی در بازار تهران:

قیمت هر کیلو زعفران صادراتی در بازار تهران

نرخ خرید زعفران و قیمت زعفران عمده در بازار تهران تفاوت چندانی با بازار مشهد ندارد به دلیل اهمیت پایتخت و بازار میلیونی آن، بیشتر تولید کنندگان زعفران، تولیدات خود را در مشهد انجام می دهند اما در تهران هم حضور دارند.

این حضور به دو گونه است: یا دفتر فروش آنها در تهران است و یا نمایندگی‌هایی را در تهران دارند و هر کدام  لیست قیمت انواع زعفران مربوط به خودشان را دارند. البته در فروش جزئی زعفران، تفاوتهایی را در بازار تهران و مشهد مشاهده می کنیم.

قیمت هر کیلو زعفران صادراتی در بازار تهران بالاتر از مشهد است. همانطور که گفتیم اکثر تولیدکنندگان زعفران در مشهد حضور دارند. نمایندگی های فروش زعفران و مراکز پخش هزینه های انبارداری حمل و نقل را پرداخت کرده می کنند تا زعفران را از تولید کنندگان خریداری کنند به همین دلیل قیمت زعفران در تهران و مشهد کمی متفاوت است.

بسته به اینکه زعفران را از کجا بخرید و فروشنده شما خود تولید کننده باشد یا نماینده، قیمت زعفران کمی متفاوت خواهد بود.

در ادامه درباره قیمت روز زعفران کیلویی در بازار داخل و خارج بیشتر صحببت می کنیم.

قیمت هر کیلو زعفران درجه یک:

انواع مختلف زعفران درجه یک عبارتند از:

  1. زعفران نوع نگین (سوپر نگین، نگین صادراتی، نگین معمولی، شبهه نگین)
  2. زعفران نوع سرگل (سرگل صادراتی، سرگل ممتاز، سرگل اعلاء، سرگل معمولی)
  3. زعفران نوع پوشال (پوشال صادراتی، پوشال قلم دار، پوشال معمولی، پوشال ضعیف)

هر یک از انواع زعفران به درجه کیفیت های یک، دو و سه تقسیم بندی می شود. بر اساس ریز یا درشت بودن کلاله ها و درصد سفیدی که در زعفران وجود دارد درجه کیفیت زعفران متفاوت می باشد. برای اطلاع از قیمت هر کیلو زعفران درجه یک برای انواع مختلف می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت هر کیلو زعفران درجه یک

قیمت فروش هر کیلو زعفران صادراتی در ایران:

قیمت خرید زعفران صادراتی در ایران چند است؟ قیمت زعفرانهای صادراتی همیشه بیشتر از دیگر زعفرانها در ایران بوده است. در ادامه لیست قیمت زعفران صادراتی را به ازاء وزن های 1 تا 10 کیلوگرم در دسترس شما قرار گرفته است.

شرکت ما تولید کننده و صادرکننده انواع زعفران است. قیمت زعفران در ایران هر روز نوسان دارد اما قیمت هر کیلو زعفران صادراتی در این شرکت برخلاف بازار زعفران ایران، بصورت ماهانه تغییر می کند. برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران می توانید با ما تماس بگیرید.

صادرات چمدانی چگونه انجام می‌شود؟

مسافری که گاهی از طریق بازارچه‌های مرزی در کشورهای همسایه و گاهی فراتر از آن کالایی را همراه خود حمل می کند، صادرات چمدانی انجام می دهد. در این صورت شخص مسافر همراه خود تا سقف 100 گرم می تواند زعفران را ببرد.

این نوع از صادرات، بیشتر بین کشورهای هم مرز و از طریق بازارچه های تجاری انجام می شود.

در ادامه درباره روشهای صادرات و تعرفه های صادرات زعفران و قیمت روز زعفران کیلویی در بازار داخل و خارج بیشتر صحبت می کنیم.

صادرات چمدانی زعفران

راه های مختلف صادرات زعفران:

صادرات زعفران به سه روش انجام می‌شود. راه های مختلف صادرات زعفران عبارتند از:

  1. صادرات از روش زمینی
  2. صادرات از روش دریایی
  3. صادرات از روش هوایی

روش زمینی: صادرات به وسیله ناوگان حمل و نقل بین‌المللی زمینی(جاده ای) یکی از روش های رایج است که برای کشورهای نزدیک توصیه می شود. صادرات زعفران به این روش، محدود به کشورهای مقصد خاصی است و ارسال به تمامی کشورها به این روش امکان پذیر نیست.

این شیوه از صادرات زعفران، برای سفارش هایی که بصورت بسته بندی شده ارسال می شوند کاربرد دارد البته مدت زمان بیشتری نسبت به  روش ارسال هوایی لازم دارد تا به مقصد برسد.

روش دریایی: این روش از ارسال محصول برای صادرات زعفران تقریبا کاربرد کمی دارد و معمولا محصولات بسته بندی شده به این شیوه هم امکان ارسال دارند. این روش نسبت به دیگر روشها زمان بسیار طولانی تری را برای رسیدن به مقصد دارد.

در بین برخی تجار ارسال زعفران به همسایگان شمالی و جنوبی ایران از این روش، روشی مرسوم است.

بهترین روش صادرات زعفران:

فروش زعفران صادراتی ایرانی

بهترین روش صادرات زعفران، ارسال هوایی محصول است که دلایل آن عبارتند از:

  • گرانبها بودن محصول
  • ارسال سریع
  • امنیت بسیار بالا
  • سبک بودن محصول

تعرفه صادرات زعفران:

تعرفه صادرات زعفران

روش صادرات زعفران روشی خاص است. به عنوان نمونه یکی از مشکلات صادرات زعفران به چین؛ قیمت تمام شده محصولات و کالاها است و این تعرفه ها بسیار بالا می باشد.

همین کالاها توسط کشور هند، پاکستان و اندونزی با قیمتی پایین تر از ایران صادر می شود به همین دلیل رقابت سنگین تر می شود. به عبارتی ما با تعرفه های گوناگون مسیر صادرات را برای کالایی مثل زعفران سخت کرده ایم. راه حل ورود زعفران به چین کم کردن این تعرفه‌ها و یا اصلاح برخی قوانین گمرکی می باشد.

تعرفه صادرات زعفران به چین بالای ۳۰٪ درصد است در حالیکه برای دیگر نقاط دنیا زیر ۱۰٪ درصد است. برای شرکت های ایرانی تنها در صورت پرداخت عوارض ۳۸٪ درصدی که بسیار بالا است امکان پذیر است.

قیمت روز زعفران در مشهد:

قیمت روز زعفران در مشهد

قیمت فروش زعفران در بازار مشهد در سال 1400 با افزایش چند برابری روبرو بود.

از آنجایی که قطب خرید و فروش زعفران صادراتی عمده در مشهد می باشد، بنابراین خرید و فروش زعفران در این استان می تواند قیمت زعفران را تعیین کند. پس به عبارتی میتوان گفت نبض بازار خرید و فروش زعفران صادراتی عمده در ایران، مشهد می باشد. هرچند اگر نگاهی اجمالی به قیمت خرید و فروش زعفران بیاندازیم، می بینیم در مشهد هم قیمت‌های متفاوتی از زعفران وجود دارد.

از آنجایی که زعفران گیاه ارزشمند و گرانبهایی است، برخی افراد خواستار قیمت ارزان و کمتری برای پرداخت آن هستند. در واقع به دنبال یک لیست قیمت انواع زعفران ارزان می‌گردند.

مهمترین و پنهان‌ترین تقلب در خرید و فروش زعفران صادراتی عمده، مخلوط کردن دو نوع از زعفران است (مخلوط کردن زعفران درجه یک با زعفران درجه های پایین تر). در این صورت است که زعفران را به اسم زعفران صادراتی و خالص با قیمت پایین تر عرضه می کنند.

در ادامه درباره قیمت روز زعفران کیلویی در بازار داخل و خارج بیشتر صحبت می کنیم. برای اطلاع از قیمت روز زعفران در مشهد می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت هر کیلو زعفران در سال 1402:

قیمت هر کیلو زعفران در سال ۹۹

قیمت هر کیلو زعفران بین 26 تا 45 میلیون تومان بوده و به دلیل شرایط کنونی خرید و فروش زعفران در بازار زعفران ثابت نیست. لطفا توجه داشته باشید که این قیمت ها بر اساس درجه های کیفی زعفران و قدرت رنگ دهی و عطر تعیین می شود.

قیمت خرید و فروش هر کیلو زعفران صادراتی در سال 1400 روندی سعودی داشت. این در حالیست که در سال 99 و شیوع کروناویروس Covid-19 بازار زعفران با یک بحران جدی روبرو شده بود.

قیمت هر کیلو زعفران در سال ۹۹ در این بازار به شدت افت پیدا کرده بود به گونه ای که ارزش دلاری هر کیلو در ایران به حدود ۵۰۰ دلار رسید.

در این شرایط تقریبا بازار زعفران بصورت کامل بسته شده بود و تمام خرید و فروش ها به فروکش کردن بیماری کرونا در جهان موکول شده بود.

ولی قیمت زعفران در سال 1400 به دلیل کاهش شدید تولید گل زعفران و کاهش عرضه زعفران به بازار؛ قیمتها افزایش چند برابری نسبت به سال 99 داشته است.

در سال 1401 تولید و برداشت زعفران به نسبت 1400 اندکی افزایش داشت. گرچه تولید زعفران به نسبت سال‌های گذشته باز هم اندک بود اما همین افزایش ناچیز سبب افزایش عرضه زعفران به بازار شد. بنابراین کاهش تقاضای خرید زعفران به دلیل تعطیلات کریسمس در همین بازه سبب شد قیمت زعفران کاهش یابد.

میزان عرضه و تقاضا و صادرات زعفرادن در سال 1401 تعیین کننده روند قیمت زعفران در سال 1402 است. برای اطلاع از قیمت لحظه ای و بروز زعفران می توانید با ما ارتباط بگیرید.

لیست قیمت زعفران کیلویی:

لیست قیمت زعفران کیلویی

در شرکت ما قیمت زعفران کیلویی بر اساس مقدار سفارش متفاوت هستند.

لطفا توجه داشته باشید که قیمتها به تومان برای تحویل زعفران در ایران است و قیمتهای به دلار و یورو برای تحویل زعفران در کشور مقصد می باشد. بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است قیمتها تغییر کرده باشد. برای اطلاع از لیست قیمت زعفران کیلویی می توانید با ما ارتباط بگیرید.

خرید و فروش زعفران صادراتی در بازار داخل:

خرید و فروش زعفران صادراتی در بازار داخل

همانطور که پیشتر گفتیم، زعفران نوع های مختلفی دارد (نگین، سوپر نگین، سرگل، پوشال، دسته، نرمه) همه این انواع از گل زعفران تولید می شوند.

شرکت زعفران عمده تولید کننده و صادر کننده زعفران است به همین دلیل شما می توانید قیمتهای مختلفی متناسب با حوزه کاریتان را شاهد باشید. قیمت عمده زعفران به صورت روزانه در همین سایت بارگذاری می‌شود. شما هم وطن عزیز برای خرید و فروش زعفران صادراتی در بازار داخل می توانید با ما در ارتباط شوید.

مشاوره های رایگان را از دست ندهید!

همانطور که شما تجار و علاقمندان به صادرات زعفران می دانید، بازار هر کشور با توجه به شرایط اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی که دارد، نوع خاصی از زعفران را تقاضا می کند.

هر چند در برخی کشورها بازارهای گوناگونی هستند که هر یک تقاضای متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند، برخی کیفیت محور، و برخی قیمت محور هستند و برخی هر دو.

چنانچه قصد خرید عمده زعفران صادراتی را دارید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شده و مشاوره های رایگان را دریافت کنید.

قیمت روز زعفران قاینات:

قیمت روز زعفران قاینات

درباره نحوه تعیین قیمت زعفران و عوامل تاثیر گذار بر قیمت زعفران در بازار داخل و خارج صحبت کردیم. خریداران زعفران قبل از خرید زعفران در جستجوی قیمت روز زعفران قائنات هستند تا بتوانند در بهترین بازه زمانی اقدام به خرید زعفران نمایند.

همان طور که می دانید زعفران قاینات از شناخته شده ترین و بهترین زعفران ایران است. عطر و بوی بیشتر زعفران قائنات یکی از دلایل شهرت زعفران این منطقه می باشد به همین دلیل اکثر افراد خواستار خرید زعفران قائنات هستند.

شاید هنگامی که این مطلب را مطالعه می کنید زمان زیادی از انتشار آن گذشته باشد و با توجه به آنچه که گفتیم قیمت زعفران روزانه تغییر میکند. به همین دلیل اگر در جستجوی قیمت روز زعفران هستید می توانید همین اکنون با کارشناسان ما در ارتباط شوید تا قیمت لحظه ای زعفران به شما اعلام گردد.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران عمده شماره موبایل: 09153363715
واتس آپ زعفران عمده واتس آپ: 09153363715
کانال تلگرام زعفران عمده تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی65 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران سرگل صادراتی63 میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای قربانی

اقای قربانی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید

پیام در واتساپ