قیمت زعفران صادراتی و معرفی بهترین زعفران

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید و فروش زعفران صادراتی عمده چگونه است؟بدون واسطه زعفران بخرید:معرفی بهترین زعفران صادراتی ایران:زعفران سرگل ممتازچیست؟زعفران نگین یا پوشال نگین؟زعفران کنج یا زعفران سفید چیست؟عوامل تاثیرگذار بر قیمت بازار زعفران:چگونه بهترین زعفران صادراتی را خریداری کنیم؟بهترین قیمت خرید زعفران صادراتی:خرید زعفران صادراتی خشک:فروش زعفران صادراتی با مشاوره رایگان:خرید زعفران اعلا با قیمت مناسب در بازار داخل و خارج ایران:
قیمت زعفران صادراتی و معرفی بهترین زعفران

آیا در حوزه صادرات زعفران فعالیت دارید و می خواهید جامع ترین اطلاعات را در این باره به دست آورید. برای اطلاع از قیمت زعفران صادراتی و معرفی بهترین زعفران صادراتی ایران با ما همراه باشید.

قیمت زعفران صادراتی در سال 2023 چقدر نوسان داشته است؟ قیمت زعفران صادراتی به دلار چند است؟ وضعیت خرید و فروش زعفران صادراتی در بازارهای جهانی چگونه خواهد بود؟ بهترین زمان برای صادرات زعفران چه زمانی است؟

اگر می خواهید با انواع زعفران صادراتی آشنا شوید و درباره بازار های خرید و فروش زعفران در خارج از کشور اطلاعات بیشتری به دست آورید خواندن این مطلب را از دست ندهید.

خرید و فروش زعفران صادراتی عمده

خرید و فروش زعفران صادراتی عمده چگونه است؟

فروش زعفران فله صادراتی در سایت زعفران عمده انجام می شود. بهترین قیمت خرید عمده زعفران توسط کارشناسان شرکت ما اعلام می شود. ما تولید کننده زعفران هستیم و در ادامه بهترین قیمت خرید زعفران صادراتی و خرید زعفران ارگانیک و خرید زعفران صادراتی خشک را بررسی خواهیم کرد.

قیمت انواع زعفران در بازارهای جهانی متفاوت است. نرخ توزیع زعفران در بازارهای جهانی به دلار یا یورو، تقریبا وضعیت ثابتی دارد و با نوسان شدیدی همراه نیست.

برای دریافت قیمت هر کیلو زعفران هم می‌توانید به صورت مستقیم با کارشناسان ما در ارتباط شوید.

در ادامه درباره خرید و فروش عمده زعفران صادراتی صحبت می کنیم و بهترین زعفران صادراتی ایران را معرفی خواهیم کرد.

قیمت انواع زعفران در بازارهای جهانی

بدون واسطه زعفران بخرید:

بهترین روش خرید زعفران این است که زعفران را بدون واسطه خرید کنید. ما تولید کنند زعفران هستیم و انواع زعفران را به قیمت بسیار عالی تقدیم شما می‌کنیم.

 • زعفران نگین صادراتی
 • زعفران ممتاز قائنات
 • زعفران رستورانی
 • زعفران سوپر نگین
 • زعفران سرگل ممتاز 
 • عصاره زعفران 
 • پودر زعفران

معرفی بهترین زعفران صادراتی ایران:

معرفی بهترین زعفران صادراتی ایران

حتما با انواع زعفران آشنا هستید و می دانید که زعفران به چهار دسته اصلی شامل زعفران دسته، زعفران پوشال، زعفران سرگل و نگین تقسیم بندی می شود. اگر به تازگی وارد حوزه زعفران شده اید و می خواهید با انواع زعفران بیشتر آشنا شوید.

در اینجا ویژگی های هر کدام از انواع زعفران را بیان خواهیم کرد و در ادامه به معرفی بهترین زعفران صادراتی ایران خواهیم پرداخت.

زعفران دسته اصلی‌ترین و مهمترین نوع زعفران بوده که از کنار هم چیده شدن و خشک شدن تمامی یک رشته زعفران (شامل کلاله و خامه)  به دست می‌آید.

بخش خامه معمولا ۳ تا ۵ میلیمتر بوده و بسته به کیفیت زعفران، بخش کلاله می‌تواند از آن بلندتر یا کوتاه‌تر باشد.

زعفران پوشال در واقع بخش کلاله قرمز رنگ رشته زعفران به همراه ۱ تا ۳ میلیمتر از بخش خامه زرد رنگ می‌باشد.

از آنجا که نسبت به زعفران دسته، مقدار نسبی کلاله بیشتر می‌باشد قدرت رنگ دهی آن نیز بیشتر بوده و بسته به کیفیت آن در حدود ۱۷۰ تا ۲۵۰ واحد خواهد بود.

زعفران سرگل ممتازچیست؟

زعفران سرگل ممتاز

زعفران سرگل، در واقع همان چیزی است که در ذهن اغلب افراد از زعفران وجود دارد.

در این نوع، بخش خامه ( ریشه) به کلی حذف و کلاله‌های کاملا قرمز رنگ به صورت جدا از هم، زعفران خالص را تشکیل می‌دهند.

علاوه بر سرگل، عناوین سر قلم، سر ریشه و ممتاز را نیز برای این نوع زعفران بکار می‌برند.

در برخی موارد از زعفران پوشال به نام سرگل نیز یاد می‌شود که در این صورت به دو نوع سرگل نگین و سرگل ممتاز تقسیم می‌شود.

در ادامه درباره علت قیمت زعفران صادراتی در بازار صحبت می کنیم و خواهیم گفت بهترین زعفران صادراتی ایران کدام است.

زعفران نگین یا پوشال نگین؟

در واقع زعفران نگین پوشال نوع خاصی از زعفران پوشال بوده که در آن رشته‌های سه شاخه‌ای کلاله قرمز رنگ و ضخیم و بدون قسمت خامه (زردرنگ) از میان رشته‌های موجود جدا شده و زعفرانی حجیم تهیه می‌گردد.

زعفران سوپر نگین هم تفاوت اندکی با زعفران نگین دارد و از نظر کیفیت شبیه هم هستند.

فاخرترین و گرانترین نوع زعفران، زعفران پوشال نگین بوده و بالاترین قدرت رنگ دهی را دارد (بین ۲۳۰ تا ۲۷۰ واحد). تولید و فروش زعفران پوشال نگین، به دلیل پروسه زمانبر و پرهزینه و فعالیت بیشتری که برای فرآوری لازم دارد، در سال‌های مختلف معمولا روند کاهشی دارد.

در برخی موارد این نوع زعفران را به نام سوپر نگین نیز می‌نامند.

زعفران کنج یا زعفران سفید چیست؟

زعفران کنج یا زعفران سفید

با جدا کردن زعفران سرگل از دسته، قسمت ریشه باقی می‌ماند که در ایران به آن زعفران سفید و یا کنج گفته می‌شود. در اروپا این قسمت به‌نام White (سفید) یا Style (خامه) معروف است.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت بازار زعفران:

قیمت زعفران در بازارهای جهانی مختلف، با توجه به مولفه های گوناگونی تعیین می شود. عوامل تاثیرگذار بر قیمت بازار زعفران عبارتند از:

 • نوع زعفران ( زعفران انواع مختلفی دارد)
 • کاربرد زعفران
 • میزان تقاضا زعفران
 • قدرت فروش  و برند شرکت عرضه کننده
 • روشهای مختلف فروش و بازاریابی زعفران
 • فروشگاه های عرضه کننده ( آمازون_ و المارت_ نستله و…

عوامل تاثیرگذار بر قیمت طلای سرخ در بازار زعفران

چگونه بهترین زعفران صادراتی را خریداری کنیم؟

بهترین و باصرفه ترین روش خرید زعفران صادراتی، خرید مستقیم است. خرید مستقیم زعفران از کشاورز و یا خرید مستقیم زعفران از شرکت معتبر. افراد و شرکت های مختلفی در بازار خرید و فروش زعفران وجود دارند اما اغلب توزیع کننده زعفران هستند و اصطلاحا دلالان زعفران هستند.

شرکت زعفران عمده یکی از فعالان حوزه تولید و صادرات زعفران است. زعفران پس از برداشت و گذراندن مراحل اخذ مجوز و استاندارد و …  روانه بازار می شود.

بخشی از فعالیت های ما توزیع زعفران در داخل ایران و عمده فعالیت های ما بر صادرات زعفران می باشد.

از تولید زعفران تا فروش و صادرات زعفران همگی در شرکت ما انجام می شود.

همانطور که می‌دانید ما عمده فروش زعفران هستیم. زعفران تولید می‌کنیم و در زمینه فروش و صادرات زعفران فعالیت داریم.

اگر قصد خرید بهترین زعفران صادراتی را دارید با مدیران فروش ما و یا نمایندگی فروش زعفران ما در ارتباط شوید.

بهترین قیمت خرید زعفران صادراتی:

بهترین قیمت خرید زعفران صادراتی

اولین نکته قابل توجه پس از ارتباط با مجموعه زعفران عمده، تنوع محصولات و قیمت ها در این شرکت است. بطوریکه قیمت خرید عمده انواع زعفران از 26-28 هزار تومان شروع و تا 38-45 هزار تومان متغیر است.

بهترین زعفران صادراتی، زعفرانهای سوپر نگین و نگین هستند. قیمت هر یک از انواع زعفران متفاوت است. لطفا توجه داشته باشید این قیمتها برای خرید و تحویل در داخل ایران است. قیمت خرید زعفران و تحویل در کشور مقصد با توجه به روند صادرات متفاوت است.

اگر قصد خرید زعفران صادراتی با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارید می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران صادراتی خشک:

شرکت ما این امکان را فراهم کرده که مقداری از سفارش زعفران را به عنوان نمونه (Sampel) به تمام مشتریان ارجمند به کشورهای مختلف دنیا ارسال و مطابق نمونه سفارش شما را تقدیمتان کنیم.

ابتدا ارسال نمونه برای مشتری انجام می‌شود. اگر مشتریان گرامی سفارش خاصی مدنظر داشته باشند، به طبع همان نمونه محصول برایشان ارسال خواهد شد. درغیر این صورت از تمام نمونه زعفران های موجود در شرکت (زعفران صادراتی، زعفران سرگل، زعفران سوپر نگین، زعفران نگین) برای متقاضیان گرامی ارسال خواهد شد.

در خرید زعفران صادراتی وزن خالص زعفران به صورت خشک اندازه گیری شده و سپس در ظروف ویژه صادرات بسته بندی می شود. قدرت رنگ دهی بالا، عطر و بوی بی نظیر، اصالت زعفران و زیبایی ظاهری زعفران از ویژگی های متمایز زعفران در شرکت ما می باشد.

فروش زعفران صادراتی با مشاوره رایگان:

از تولید زعفران تا فروش و صادرات زعفران

چنانچه شناختی از انواع زعفران صادراتی و اطلاعات دقیقی از قیمت انواع زعفران ندارید، ما مشاوره های رایگان در اختیار شما قرار خواهیم داد. فروش زعفران صادراتی با مشاوره رایگان در شرکت ما انجام می شود.

طبق اصول داخلی شرکت ما، یکی از خدمات ما به مراجعه کنندگان محترم این است که مشاوره های رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

گزینه های انتخابی را برایتان ارسال کنیم تا شما راحت و بهتر بتوانید نوع زعفران، مقدار زعفران را انتخاب کنید. در نهایت ثبت سفارش خود را انجام دهید.

بخشی از این مشاوره های رایگان برای انتخاب بهترین نوع زعفران با توجه به کاربرد و کشور مقصد شما است. بخش دیگری از مشاوره های رایگان برای سریعتر به مقصد رسیدن سفارش شما است.

خرید زعفران اعلا با قیمت مناسب در بازار داخل و خارج ایران:

خرید زعفران اعلا با قیمت مناسب در بازار داخل و خارج ایران

طبق تحقیقات انجام شده بر روی مزارع زعفران، برای تهیه هر کیلو زعفران دختر پیچ خشک شده به بیش از ۱۵۰ کیلوگرم گل زعفران نیاز است.

برداشت این مقدار گل حدود ۱۱۰ کیلوگرم پیاز زعفران که به حدود ۴ هزار متر مکعب آب و دو و نیم تن کود نیاز دارد. پس از تولید زعفران نیز فرایندهای زیادی روی آن انجام میشود تا نهایتا انواع زعفران (نگین، سرگل و پوشال) به دست آید.

برای خشک کردن زعفران و بسته بندی زعفران نیز تجهیزات و دانش کافی نیاز است تا کیفیت زعفران در طی مراحل تولید تا عرضه به بازار، حفظ شود. اینها تنها بخشی از هزینه‌ های تمام شده یک کیلو زعفران است.

شرکت های مختلف زعفران را بصورت کلی و جزئی وارد بازار می کنند و با نام و برند های مختلف به بازار عرضه می کنند. اکثر این شرکت ها خود تولید کننده یا کشاورز زعفران نیستند و زعفران را فقط از کشاورزان و شرکتهای دیگر خریداری می کنند .

به همین دلیل قیمت ثابتی در این بازار وجود ندارد و برای رقابت در این بازار هر فروشنده یک قیمت را برای زعفران خود در نظر گرفته است تا بتواند مشتری را با قیمت پایین تر جذب خود کند.

شرکت زعفران عمده یکی از بزرگترین مراکز فروش عمده زعفران است که زعفران را به صورت صد درصد خالص و اصل به سراسر کشور عرضه می‌ کند.

از آنجا که ما در مرکز تولید زعفران قرار داریم و خود نیز در زمینه تولید زعفران و صادرات آن تجربه چندین ساله دارد، مفتخر است انواع زعفران را به صورت کلی و عمده با قیمت پایه تولید عرضه نماید.

برای خرید زعفران اعلا با قیمت مناسب در بازار داخل و خارج ایران با ما تماس بگیرید.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران عمده شماره موبایل: 09153363715
واتس آپ زعفران عمده واتس آپ: 09153363715
کانال تلگرام زعفران عمده تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی65 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران سرگل صادراتی63 میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای قربانی

اقای قربانی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید

پیام در واتساپ