خرید عمده زعفران فله با قیمت تولید و کیفیت تضمینی

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع زعفران:در خرید عمده زعفران چه فاکتورهایی مهم هستند؟از کجا زعفران عمده بخریم؟خرید عمده زعفران برای چه کسانی مناسب است؟خرید زعفران فله از کشاورز:عمده فروشی زعفران فله ای:خرید زعفران به صورت فله ای:خرید عمده زعفران فله امسالی:مزیت خرید زعفران از شرکت ما:بیشترین دغدغه خریداران عمده زعفران چیست؟زعفران اصل و مرغوب چه خصوصیاتی دارد؟زعفران فله و کیلویی با چه تضمینی داده می شود؟
خرید عمده زعفران فله با قیمت تولید و کیفیت تضمینی

خرید عمده زعفران فله با قیمت تولید و کیفیت تضمینی چگونه و از کجا امکان پذیر است؟ آیا برای خرید کیلویی زعفران باید به نکاتی ویژه ای توجه کنیم؟ فاکتور های مهم هنگام خرید زعفران فله کدامند؟ آیا می دانید خرید عمده زعفران و خرید کیلویی زعفران چه کاربردی دارد و در کجا مصرف می شود؟ آیا با انواع زعفران و تفاوت بین آن آشنایی کامل دارید؟ تفاوت خرید عمده زعفران با خرید زعفران در چیست؟

 در اینجا می‌خواهیم به نحوه خرید عمده زعفران و نکات حائز اهمیت این حوزه بپردازیم.

معرفی انواع زعفران:

معرفی انواع زعفران

زعفران که از دیرباز مورد توجه مردم ایران بوده است، دارای خواص مختلفی برای چشم، هوش، رهایی از استرس، سلامت قلب و درمان سرطان است. برای خرید و فروش آسان تر و کاربردهای مختلفی که هرکدام از قسمت های مختلف زعفران دارد،

همه بخش های این گیاه ارزشمند را به بازار عرضه می کنند مانند فروش گلبرگ زعفران، فروش پرچم زعفران، فروش سفیدی زعفران. 

خود زعفران نیز به انواع گوناگونی تقسیم‌بندی می‌شود. در اینجا به معرفی انواع زعفران می پردازیم. انواع زعفران از بالاترین قیمت به نازلترین آن به صورت زیر دسته‌بندی می‌شود:

 1. زعفران سوپر نگین که از سافرانال و کروسین بالایی برخوردار است و بنابراین رنگدهی و عطر آن نسبت به انواع دیگر زعفران بیشتر است.
 2. زعفران شبه نگین که خواص و رنگدهی و عطر آن از زعفران سوپرنگین کمتر ولی از انواع دیگر زعفران بیشتر می‌باشد.
 3. زعفران نگین که در آن خمیدگی و فرخوردگی در سطح رشته‌ها مشاهده نمی‌شود. در زعفران نگین، سرشاخه ها به طور کامل از هم جدا شده اند.
 4. زعفران سرگل که پراستفاده‌ترین نوع زعفران است و قسمت ریشه در آن مشاهده نمی‌شود.
 5. زعفران پوشال، دارای کلاله های قرمز رنگ و قسمت هایی از ریشه (خامه) زعفران است.
 6. زعفران دسته که در آن کلاله های خشک‌شده به طور مرتب کنار هم چیده شده‌اند.
 7. ریشه زعفران، قسمت سفید رنگ زعفران است که کاربردها و خواص گوناگونی دارد.

برای خرید زعفران کیلویی قبل از انتخاب برند بهتر است با مهم ترین نکات برای خرید عمده زعفران فله ارزان قیمت آشنا باشید.

در خرید عمده زعفران چه فاکتورهایی مهم هستند؟

 خرید عمده زعفران

آیا می دانید قبل از اینکه اقدام به خرید زعفران نمایید در خرید عمده زعفران چه فاکتورهای مهم هستند؟

 • کیفیت زعفران و نوع آن بر روی قیمت محصول تاثیرگذار است
 • بسته‌بندی های مختلف قیمت‌های مختلفی دارند
 • نوسان قیمت دلار تاثیر مستقیمی بر تغییرات قیمت زعفران دارد
 • مجوز بهداشت و سلامت محصول نیز در قیمت زعفران نقش دارد
 • مقدار سفارش نیز در تعیین قیمت می‌تواند موثر باشد (دریافت تخفیف در صورت خرید در مقادیر بالا)

از کجا زعفران عمده بخریم؟

خرید زعفران عمده از کشاورز مطمئن ترین روش خرید عمده زعفران است، چون واسطه ها و تقلب های احتمالی به حداقل ممکن می رسد و اما از کجا زعفران عمده بخریم؟

فروش عمده زعفران در مجموعه ما به صورت اینترنتی و حضوری، عمده، فله و بسته بندی  و مستقیم توسط کشاورز در خراسان صورت میگیرد. ما در زعفران عمده از تولید و کاشت زعفران تا تولید محتوا، حتی فروش اینترنتی زعفران را خودمان انجام می دهیم و در واقع شما زعفران اصل را با تمام خواص زعفران؛ مستقیم از کشاورز می خرید.

طراحی سایت و عکاسی محصولات نیز توسط خودمان صورت میگیرد و فقط و فقط زعفران می فروشیم. این یعنی فروش زعفران بی واسطه توسط کشاورز به معنای واقعی . اگه به دنبال خرید عمده زعفران فله با قیمت تولید و کیفیت تضمینی هستید مطالب این صفحه را تا انتها مطالعه کنید.

 قیمت خرید عمده زعفران

خرید عمده زعفران برای چه کسانی مناسب است؟

زعفران چون کالایی گران قیمت است شاید اکثر افراد نتوانند به صورت عمده آن را خریداری کنند. خرید زعفران در مقادیر کیلویی برای کسانی که مصرف زعفران در حوزه کاری شاد زیاد است، کاربرد دارد. شاید بخواهید بدانید خرید عمده زعفران برای چه کسانی مناسب است؟

 1. سازمان‌ها و ارگان‌های صادراتی
 2. رستوران‌ها و تهیه غذاها
 3. فروشگاه ها و مراکز فروش
 4. قنادی‌ها و شیرینی‌پزی‌ها

در ادامه مهم ترین نکات برای خرید عمده زعفران فله ارزان قیمت را بیان می کنیم و درباره نحوه اطمینان از اصل بودن زعفران و قیمت گذاری زعفران نیز صحبت خواهیم کرد.

خرید زعفران فله از کشاورز:

خرید زعفران فله از کشاورز

تیم زعفران عمده در ابتدا با کشاورزی و پرورش زعفران کسب و کار خود را شروع کرده سپس با گذشت زمان با بنکداری زعفران و خرید زعفران از کشاورز تلاش نموده با تولید زعفران خالص و زعفران اصل به سمت تولید زعفران ارگانیک حرکت کند.

کشاورزی زعفران در ایران با وجود تولید بسیار بالا در بیشتر موارد غیر بهداشتی و بدون رعایت اصول استاندارد مواد غذایی صورت می گیرد و برای اثبات این موضوع عکس های بسیار را میتوان جستجو کرد که نشان میدهد گل های زعفران در محیط برای فروش روی زمین های الوده پخش شده اند.

 همین دلیل انگیزه ای شد تا از بنکداری زعفران خود اقدام به کشاورزی زعفران نمودیم و عمده فروشی زعفران را با محصولات زمین کشاورزی زعفران  خودمان دنبال کردیم. در حال حاضر و با گذشت زمان تولید زعفران فله و زعفران ارگانیک زمین کشاورزی زعفران خودمان، برای فروش زعفران فله و بسته بندی های برند خودمان مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید زعفران از کشاورز به صورت عمده و فله را نیز در صورت رویت کیفیت زعفران انجام می دهیم.

ما با نظارت مستمر بر زمین های کشاورزی زعفران خود به هنگام خرید زعفران از کشاورز همواره تلاش می کنیم زعفران خالص و زعفران ارگانیک را به صورت زعفران فله و زعفران بسته بندی عرضه کنیم که عاری از آلودگی و ناخالصی باشد.

عمده فروشی زعفران فله ای:

عمده فروشی زعفران فله ای

عمده فروشی زعفران و فروش  زعفران فله ای عمدتا بدون آزمایش مناسب و نمونه برداری صورت می پذیرد و بنکدار زعفران از کشاورز فقط با مشاهده عینی اقدام به خرید زعفران فله از کشاورز بطور فله می نماید. ما با دقت بسیار زیاد همواره قصد خرید زعفران فله مرغوب و عرضه بهترین زعفران در بهترین بسته بندی را به مردم عزیز کشورمان داریم.

در واقع ما با فراهم آوردن محیطی عاری از آلودگی و کنترل گل و خاک در زمان چیدن گل زعفران؛ در تولید زعفران خالص و زعفران ارگانیک توجه کافی برای استاندارد سازی تولیدات خود داریم و دارای گواهینامه های استاندارد هستیم.

تولیدات زعفران عمده و زعفران فله ما شامل زعفران پوشال، زعفران دسته، زعفران نگین و زعفران سوپر نگین و با کیفیت صادراتی می باشد.

خرید زعفران به صورت فله ای:

بسته بندی های ما در بسته های یک گرمی تا نیم کیلویی بوده که خواص و رنگ دهی زعفران ارگانیک ما دارای استاندارد تعیین شده می باشد.

ما با نظارت مستمر و تولید و خرید زعفران به صورت فله ای با دیدگاه جامعه نگر و با در نظر گرفتن مسئولیت اجتماعی بر این باور هستیم که مشتریان ما آگاهی کافی به مصرف تولیدات ما دارند و تفاوت زعفران فله و بسته بندی ما برایشان اثبات شده می باشد.

خرید عمده زعفران فله امسالی:

خرید عمده زعفران فله ایرانی

اگر قصد خرید زعفران فله اصل و درجه یک را دارید و به دنبال یک شرکت معتبر و قابل اعتماد هستید، مسیر را درست آمدید. شما می توانید زعفران فله ای را مستقیم و بدون واسطه، از تولید کننده زعفران با بالاترین کیفیت و منصفانه ترین قیمت، با بسته بندی لوکس در اوزان مختلف، بر اساس استانداردهای آزمایشگاهی از زعفران عمده سفارش دهید.

بهتراست خرید زعفران فله ای مورد نیازتان را از یک شرکت زعفران معتبر مانند زعفران عمده؛ مستقیماً و بی واسطه انجام دهید.

بیشترعمده فروشان ؛زعفران فله ای را از تولیدکننده خریداری می کنند و آن را به خرده فروشان می فروشند. در این صورت به دلیل وجود واسطه ها باید پول بیشتری پرداخت شود و معلوم نیست که واسطه ها چه مدت زعفران را نگه می دارند واز کیفیت اولیه زعفران کاسته می شود. بنابراین بهتر است زعفران را از  تولید کننده زعفران به طور مستقیم خریداری کنید.

اگر قصد خرید عمده زعفران فله امسالی را دارید و به دنبال تولید کننده و یا کشاورز هستید، روی ما حساب کنید.

مزیت خرید زعفران از شرکت ما:

 خرید زعفران به صورت فله ای

از مزیت های خرید زعفران از شرکت ما می توان به این موارد اشاره کرد:

 1. ما خودمان تولید کننده زعفران هستیم و خرید زعفران از ما خرید از کشاورز است. بنابراین قیمت زعفران ما با توجه به کیفیت آن نسبت به سایر شرکت هایی که فقط عرضه کننده زعفران هستند منصفانه تر است.
 2. ما شرکتی هستیم که زعفران ناب قائنات تولید می کند.
 3. زعفرانی که توسط شرکت ما عرضه می شود، تازه و محصول جدید هر سال است و همچنین دارای تاریخ تولید و انقضا میباشد.
 4. ما تمامی گواهینامه ها و استانداردهای بین‌المللی مربوط به زعفران را به مشتری تقدیم می کنیم.
 5. تمامی انواع زعفران فله ابتدا به آزمایشگاه برده می شود و از نظر کیفیت و خالص بودن مورد تایید قرار می گیرد و سپس برای مشتری ارسال می کنیم.

در ادامه اطلاعاتی را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم که به شما کمک می کند تا زعفران خود را انتخاب کرده و خرید تان را راحت تر انجام دهید. بهترین مرکز فروش زعفران فله درجه یک را نیز مغرفی خواهیم کرد.

بیشترین دغدغه خریداران عمده زعفران چیست؟

خریداران عمده زعفران

انواع زعفران توسط شرکت ما تولید می شود که شامل: زعفران سوپر نگین  و انواع دیگر زعفران نگین با کیفیت بالا، زعفران سرگل، زعفران پوشال و زعفران دسته می باشد. بیشترین دغدغه خریداران عمده زعفران چیست؟

قیمت: اولین سوال و دغدغه مشتریان در مورد قیمت زعفران است. لازم به ذکر است که کیفیت زعفران قیمت آن را تعیین می کند. بنابراین بهتر است قبل از در نظر گرفتن کیفیت آن، در مورد قیمت زعفران قضاوت نکنیم.

قیمت زعفران عمده با توجه به کیفیت آن بسیار مناسب است. اگر می خواهید زعفران فله ای ایرانی با بهترین قیمت خریداری کنید  با ما همراه باشید. قیمت زعفران فله ای پایین تر از زعفران بسته بندی شده میباشد.

بسته بندی: بسته بندی زعفران فله در جعبه های فلزی و یا کیسه های پلاستیکی  به سفارش مشتری امکان پذیر است.

امروزه بسته بندی های زعفران فله به اندازه ی  بسته بندی های کوچک زیبا هستند و زعفران عمده هم به طور مداوم بسته بندی های زعفران را به روز کرده و از ظروف و جعبه های جذاب و لوکس برای بسته بندی زعفران فله استفاده می کند. زعفران های داخل جعبه همه خالص و مرغوب و امسالی هستند.

زعفران اصل و مرغوب چه خصوصیاتی دارد؟

خصوصیات زعفران اصل و مرغوب

زعفرانی که خریداری می کنید نباید کهنه باشد و هیچ ماده افزودنی دیگری شامل گیاهان دیگر یا سایر زعفران های بی کیفیت نباید با زعفران مخلوط شده باشد.

متأسفانه برخی از سودجویان زعفران فله ای را از تولیدکننده خریداری می کنند و برای سود بیشتر، کلاله های ذرت یا ریشه زعفران را رنگ کرده و آنها را با زعفران مرغوب ایرانی مخلوط کرده و آن را به عنوان زعفران خالص می  فروشند. برخی نیز زعفران را برای سنگین تر کردن آغشته به چربی یا آب کرده و به فروش می رسانند.

بنابراین باید بدانید زعفران اصل و مرغوب چه خصوصیاتی دارد و بیشتر مراقب باشید و فریب نخورید.

برای خرید زعفران فله ایرانی می توانید هم به صورت اینترنتی زعفران خود را سفارش دهید و هم بصورت حضوری. همچنین میتوانید از طریق واتساپ و تماس با ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید و سپس اقدام به خرید کنید و زعفران سفارش داده شده خود را در اسرع وقت در سراسر کشور تحویل بگیرید.

زعفران فله و کیلویی با چه تضمینی داده می شود؟

زعفران فله و کیلویی

زعفران فله، فاقد بسته بندی است بنابراین خرید زعفران فله نسبت به زعفران بسته بندی شده نیاز به دقت و توجه بیشتری دارد. در خرید کیلویی زعفران نیز چون هزینه زیادی بابت زعفران پرداخت می شود و خریدار زعفران نسبت به کیفیت زعفران و اصل بودن آن دغدغه دارد. خریداران می پرسند زعفران فله و کیلویی با چه تضمینی داده می شود؟

ما به مشتریان خود حق می دهیم که نسبت به اصل بودن زعفران در ازای هزینه‌ای که می پردازند دغدغه داشته باشند به همین جهت تمامی محصولات خود را اعم از زعفران فله و بسته بندی شده به صورت ۱۰۰ درصد تضمین می کنیم.

برای اطمینان خاطر مشتریان زعفران فله را آزمایشگاه می فرستیم تا از نظر اصل بودن و درجه کیفیت مورد تایید قرار گیرد سپس نتیجه آزمایشات را نیز به همراه زعفران به مشتری تقدیم می کنیم. در کنار همه این خدمات چنانچه مشتری پس از دریافت محصول ناراضی بود، می تواند آن را برگشت داده و تمام هزینه خود را دریافت نماید.

برای خرید عمده زعفران فله با قیمت تولید و کیفیت تضمینی با ما تماس بگیرید.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران عمده شماره موبایل: 09153363715
واتس آپ زعفران عمده واتس آپ: 09153363715
کانال تلگرام زعفران عمده تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی65 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران سرگل صادراتی63 میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای قربانی

اقای قربانی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید

پیام در واتساپ