گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مهمترین نکات خرید زعفران کیلویی به همراه قیمت زعفران

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید زعفران کیلویی صادراتی بصورت تضمینی:یک کیلو زعفران چند مثقال است؟یک مثقال چند گرم است؟قیمت زعفران کیلویی امروز چقدر است؟دلیل اختلاف قیمت زعفران:قیمت هر کیلو زعفران چگونه تعیین می شود؟لیست قیمت امروز زعفران:قیمت زعفران کیلویی در بازار:خرید زعفران از بازار زعفران:مرکز فروش زعفران در تهران:قیمت هر گرم زعفران چنده؟عوامل موثر بر افزایش قیمت زعفران:
مهمترین نکات خرید زعفران کیلویی به همراه قیمت زعفران

ما در این مطب قصد داریم به شما مهمترین نکات خرید زعفران کیلویی به همراه قیمت زعفران را آموزش دهیم تا به وسیله آن ها بتوانید قادر باشید قبل از خرید زعفران با مطالعه این مطلب آگاهی خود را نسبت به نکات لازم درباره خرید زعفران کامل کنید.

خرید زعفران کیلویی صادراتی بصورت تضمینی:

 خرید زعفران کیلویی صادراتی

بسیاری از شرکت‌های بزرگ، کارخانه ها، تاجران و صادرکنندگان زعفران به‌ دنبال خرید کیلویی و عمده زعفران هستند. آنها برای تامین زعفران مورد نیاز خود به‌دنبال مراکز معتبر فروش عمده زعفران می باشند.

خریداران عمده زعفران به‌دنبال مراکزی هستند تا بتوانند حجم عمده زعفران را در کمترین زمان ممکن و درست موقع نیازشان با کیفیت بالا و قیمت مناسب برایشان تامین کند.

همچنین چون هزینه زیادی بابت خرید زعفران می پردازند می خواهند از اصل و باکیفیت بودن زعفران اطمینان خاطر داشته باشند بنابراین به دنبال مراکزی هستند که بتواند گواهی های لازم که تایید کننده کیفیت زعفران است را ارائه دهند.

شرکت ما با آگاهی از دغدغه خریداران عمده زعفران و صادرکنندگان زعفران؛ انواع زعفران صادراتی درجه یک را به همراه تمامی سرتیفیکیت های بین المللی و گواهینامه های مربوط به آزمایشات انجام شده روی زعفران مبنی بر خالص بودن و درجه کیفیت زعفران ارائه می دهد.

برای تامین زعفران نیز هیچ گونه محدودیتی در نوع زعفران و مقدار سفارش وجود ندارد و خریدار می تواند انواع زعفران را در درجه کیفیت های مختلف به صورت فله و بسته بندی در حجم های کیلویی و تناژی سفارش دهد.

برای خرید زعفران کیلویی صادراتی بصورت تضمینی با ما تماس بگیرید.

یک کیلو زعفران چند مثقال است؟

 یک کیلو زعفران سرگل ایرانی درجه یک

جهت شروع ابتدا ببینیم یک کیلو زعفران چند مثقال است. هر کیلو زعفران برابر است با 217.5 مثقال زعفران است.

تضمین کیفیت زعفران با خرید مستقیم زعفران از کشاورز تولید شده در منطقه قائنات (خراسان جنوبی) امکان پذیر است. زعفران سرگل ایرانی دارای قلم های خوش رنگ؛ عطر و بوی فوق العاده نسبت به سایر زعفران ها می باشد.

زعفران سرگل به نام زعفران ممتاز در بین عامه مردم شناخته شده است. این نوع زعفران فاقد سفیدی است و بنابراین از قدرت رنگی بالایی برخوردار است. از آنجا که قیمت آن نیز نسبت به زعفران نگین کمتر است برای داخل ایران بهترین نوع زعفران برای مصارف مختلف می باشد.

یک مثقال چند گرم است؟

هر مثقال زعفران برابر است با 4.608 گرم زعفران می باشد. در ادامه درباره نکات لازم برای خرید زعفران کیلویی و قیمت زعفران در بازار بیشتر توضیح می دهیم.

قیمت زعفران کیلویی امروز چقدر است؟

قیمت زعفران کیلویی امروز

خرید زعفران به صورت فله و یا خرید به صورت کیلویی مشتریان زیادی در بازار زعفران دارد به طوری که اغلب خریداران عمده زعفران مانند صادرکنندگان زعفران جهت صادرات زعفران و نیز رستوران ها  و فروشگاه های بزرگ و بنکداران همگی به دنبال خرید کیلویی زعفران هستند.

در این روش، قیمت به نسبت قابل ملاحظه ای کاهش می یابد و قیمت زعفران کیلویی به مراتب ارزانتر از زعفران بسته بندی و خرده می باشد البته قیمت های متنوع با دامنه نوسان زیادی را می توانید در سطح اینترنتی ببینید.

اگر می خواهید بدانید قیمت زعفران کیلویی امروز چقدر است با ما تماس بگیرید.

دلیل اختلاف قیمت زعفران:

همه ما شاهد اختلاف قیمت فروش زعفران در مراکز مختلف هستیم اما آیا دلیل این تفاوت قیمت را می دانید؟

 • کیفیت زعفران ارائه شده
 • درشت یا ریز بودن قلم های زعفران
 • مقدار نرمه موجود در زعفران
 • شهر محل تولید زعفران
 • نوع کشت زعفران (گلخانه ای و یا سنتی)

قیمت هر کیلو زعفران چگونه تعیین می شود؟

به طور کلی نرخ زعفران بستگی دارد که چه نوعی از زعفران را جهت خرید کیلویی انتخاب کنیم. زعفران مد نظر ما نگین باشد یا زعفران سرگل، زعفران درجه یک باشد و یا ممتاز، پوشال قلمدار باشد یا پوشال معمولی باشد.

قیمت هر کیلو زعفران متناسب با بازه زمانی که زعفران می‌خرید نیز تعیین می شود. در هر زمانی میزان عرضه زعفران به بازار و تقاضای خرید زعفران متفاوت است در نتیجه قیمت زعفران هم متفاوت خواهد بود.

بعلاوه اینکه زعفران را از تولید کننده بخرید یا واسطه بی تاثیر نیست. واسطه ها هزینه های مازادی دارند مانند هزینه حمل و نقل و هزینه انبارداری که آن را به قیمت خرید خود اضافه کرده و سپس زعفران را می فروشند. بنابراین قیمت خرید زعفران از کشاورز ارزان تر از قیمت خرید زعفران از واسطه است.

نحوه خرید کیلویی زعفران

 در مجموعه زعفران عمده می توانید زعفران را به صورت کیلویی و نیز بسته های متنوع شامل 100 گرمی و یا بر طبق نظر خودتان انتخاب کنید و پس از یک الی دو روز در تهران دریافت نمایید.

فروش زعفران به صورت کیلویی از طریق تامین توسط کشاورز صورت می گیرد و تمامی عملیات کاشت زعفران و برداشت آن توسط کشاورز صورت می گیرد. امکان خرید حضوری زعفران به صورت عمده با هماهنگی قبلی فراهم است.

برای خرید کیلویی زعفران بهتر است ابتدا انواع مختلف زعفران را بشناسیم و بعد از آن تصمیم بگیریم که چه نوعی زعفران را می خواهیم.

لیست قیمت امروز زعفران:

قیمت زعفران بر اساس مقدار سفارش و نوع زعفران و محل تحویل یعنی داخل ایران یا خارج از کشور متفاوت است. شرکت ما قیمت روز زعفران را در اختیار شما قرار می دهد.

قیمت خرید زعفران کیلویی در سال 1400 به دلیل کاهش شدید تولید گل زعفران و کاهش عرضه زعفران به بازار؛ افزایش چند برابری نسبت به سال 99 داشته است.

قیمت گل زعفران معمولا در آغاز فصل برداشت زعفران تعیین می شودو به عوامل مختلفی بستگی دارد:

 • میزان برداشت و عرضه گل زعفران در بازار
 • قیمت روزانه زعفران در بازار
 • بهاء تمام شده زعفران (هزینه اب و کارگر و ماشین آلات کشاورزی)
 • وجود دلال در بازار

بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است قیمتها تغییر کرده باشد. برای اطلاع از لیست قیمت امروز زعفران می توانید با ما ارتباط بگیرید.

قیمت زعفران کیلویی در بازار:

قیمت زعفران کیلویی در بازار

اینکه زعفرانی که می‌خرید دارای کلاله های ریز یا درشت باشد و به اصطلاح قلم درشت باشد یا نه روی قیمت آن تاثیر گذار است.

همچنین یک دست بودن زعفران اهمیت دارد یعنی یک یا چند کیلو زعفران که می خرید مخلوطی از چند نوع زعفران نباشد. زعفران شکسته یا به اصطلاح زعفران نرمه اگر در آن وجود داشته باشد قیمت زعفران پایین تر خواهد بود.

قیمت زعفران کیلویی در وزن‌های 1 تا 10 کیلوگرم با قیمت هر کیلو زعفران در وزن 10 کیلوگرم بیشتر متفاوت است. در واقع ما برای مشتریانی که کیلویی خرید دارند تخفیف قیمت قائل می شویم.

بعلاوه قیمت زعفران صادراتی برای تحویل در ایران به تومان و برای تحویل در کشور مقصد به دلار می باشد.

خرید زعفران از بازار زعفران:

 برخی ها می پرسند خرید و فروش زعفران در بازار عمده فروشی زعفران چگونه است؟ در بازار فروش زعفران معمولا زعفران ها به صورت گرمی و کیلویی به فروش می‌رسد.

در فروش گرمی زعفران همانطور که از نامش مشخص است وزن معاملات کمتر از ۵۰ گرم است. اما در حوزه خرید و فروش کیلویی زعفران؛ پایین ترین وزنی که معامله می شود ۲۰۰ یا ۲۵۰ گرم است که از این مقدار نیز به عنوان نمونه استفاده می‌شود یعنی خریدار ابتدا یک نمونه ۲۰۰ گرمی از زعفران مورد نظر را سفارش داده و پس از تایید در مقادیر بالا سفارش خود را انجام می دهد.

در خرید زعفران کیلویی حجم خرید؛ بالای یک کیلوگرم است، هزینه‌هایی نهایی بسیار مهم است در نتیجه با سفارش نمونه ۲۰ گرمی به راحتی می توان حجم زعفران را از نظر کیفیت بررسی کرد.

شاید بپرسید مناسبترین نرخ زعفران در بازار زعفران چقدر است؟

ما تولید کننده زعفران هستیم به همین دلیل قیمت های شرکت ما معمولاً در طول یک ماه نوسانات زیادی ندارد اما قیمت زعفران در این ماه با ماه قبلی و ماه بعدی تفاوت اندکی دارد. در ادامه در مورد دلایل تغییر قیمت زعفران در بازار بیشتر صحبت خواهیم کرد.

مرکز فروش زعفران در تهران:

مرکز فروش زعفران در تهران

شاید شما هم قصد خرید زعفران را دارید و به دنبال معتبرترین مرکز فروش زعفران در تهران هستید.

زعفران عمده یکی از مراکز فروش زعفران در ایران و کشورهای آسیایی و اروپایی است.

زعفران هایی که در شرکت ما تولید می شوند از مرحله کاشت و برداشت تا تولید زعفران؛ خشک کردن و بسته بندی آن همگی تحت شرایط استاندارد و نظارت مستمر متخصصین می باشد تا در نهایت زعفرانی با کیفیت و درخور صادرات به خارج از کشور به مشتریان عرضه شود.

انواع زعفران هایی که در شرکت ما تولید می شوند عبارتند از:

 1. زعفران نوع نگین (سوپر نگین، نگین صادراتی، نگین معمولی، شبه نگین) 
 2. زعفران نوع سرگل (سرگل صادراتی، سرگل درجه یک، سرگل ممتاز، سرگل اعلا) 
 3. زعفران نوع پوشال (پوشال صادراتی، پوشال قلمدار، پوشال معمولی، پوشال ضعیف)

 برای خرید زعفران و ثبت سفارش می توانید با کارشناسان ما در ارتباط با شوید.

قیمت هر گرم زعفران چنده؟

قیمت هر گرم زعفران

قیمت زعفران گرمی در شهرهای مختلف متفاوت است. حتما می پرسید علت اختلاف قیمت فروش زعفران در چیست و قیمت هر گرم زعفران چنده؟

همیشه قیمت خرید زعفران گرمی نسبت به خرید زعفران کیلویی بیشتر است. قیمت خرید هر گرم زعفران بسته بندی شده در ایران بین 35 تا 50 هزار تومان می باشد. این اختلاف قیمت به عوامل متعددی بستگی دارد مانند نوع زعفران و درجه کیفیت آن، نوع بسته بندی زعفران و…

از آنجا که ما عمده فروش زعفران هستیم شما می توانید زعفران را با قیمت بسیار مناسب از شرکت ما خریداری کنید.

عوامل موثر بر افزایش قیمت زعفران:

در اینجا به مهمترین عوامل موثر بر افزایش قیمت زعفران اشاره می کنیم:

 • نوع زعفران و درجه کیفیت آن 
 • نوع بسته بندی زعفران 
 • قدرت برند عرضه کننده زعفران 
 • میزان تقاضای داخلی و خارجی برای زعفران 
 • قدرت خرید افراد جامعه 
 • شرایط سیاسی و اقتصادی کشور

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران سرگل صادراتی47 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *