پیش بینی قیمت روز زعفران در سال جدید

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید زعفران فله و بسته بندی برای صادرات:تغییرات قیمت زعفران تحت تاثیر چیست؟پیش بینی قیمت زعفران سال جدید:خرید زعفران امسالی در بازار:قیمت زعفران آبان 1402:
پیش بینی قیمت روز زعفران در سال جدید

پیش بینی قیمت روز زعفران در سال جدید چگونه خواهد بود؟ تاثیر کروناویروس بر قیمت زعفران چگونه بوده است؟

شاید شما تا بحال قصد داشته اید زعفران را بصورت کیلویی و یا بسته بندی خریداری نمایید اما مهم ترین مسئله در خرید زعفران قیمتی است که برای آن تعیین می شود.

در این مقاله قصد داریم عوامل مثبت و منفی موثر بر پیش بینی قیمت زعفران را برای شما توضیح دهیم. همچنین لیست قیمت روز زعفران در آذر ماه 1400 را ارائه خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.

خرید زعفران فله و بسته بندی برای صادرات:

قیمت زعفران فله و بسته بندی برای صادرات

صادرات زعفران نقش تعیین کننده ای در قیمت زعفران دارد و اگر در بازار زعفران عرضه و تقاضا بیشتر شود روی قیمت آن تاثیر زیادی دارد.

در ماه های پایانی سال، قیمت زعفران با افت قیمت مواجه شد و همه شرکت ها و مراکز خرید و فروش زعفران را تعطیل کرد. افرادی بودند که بالای یک میلیارد تومان زعفران را خریداری کرده بودند که با کاهش قیمت به مرز ورشکستگی رسیدند.

زعفران این طلای سرخ باید بدلیل ارزش بالا با قیمت بسیار زیادی بفروش برسد اما افرادی سودجو با مخلوط کردن یا تقلب کردن در زعفران و فروش آن با قیمت پایین در قیمت این ادویه با ارزش نوسان ایجاد می کنند.

رقابتی که در بازار زعفران است باعث می شود تا فروشندگان زعفران برای اینکه بتوانند قیمت پایین و رقابتی به مشتریان خود بدهند دست به تقلب می زنند.

در ادامه درباره عوامل موثر بر نوسانات بازار زعفران و نحوه پیش بینی قیمت زعفران در سال جدید صحبت خواهیم کرد.

اگر قصد خرید زعفران فله و بسته بندی برای صادرات را دارید می توانید زعفران صادراتی را با کیفیت تصمین شده از ما خریداری کنید.

تغییرات قیمت زعفران تحت تاثیر چیست؟

پیش بینی قیمت زعفران

آیا می دانید تغییرات قیمت زعفران در بازار تحت تاثیر چیست؟

1-میزان صادرات زعفران: همانطور که می دانید زعفران ایران به کشورهای امارات، عمان، ایتالیا، چین، اسپانیا و… صادر می شود.

برای صادرات به برخی کشورها مانند چین ابتدا زعفران به هنگ کنگ رفته و از آنجا به چین فرستاده می‌شود و یا برای صادرات زعفران به هند ابتدا زعفران وارد افغانستان شده و از آنجا به هند صادر می شود. شیوع کرونا ویروس سبب افت شدید تقاضای زعفران به این کشورها شده و مازاد عرضه را به وجود آورده است.

2-میزان تقاضا قبل از عید:

بازار فروش زعفران در ایران قبل از عید نوروز بسیار پر رونق است چرا که خانواده‌ها برای مصرف خود در روزهای عید به سمت خرید زعفران می‌روند. مراکز فروش زعفران بسته به پتانسیل فروش خود؛ زعفران لازم را از کشاورزان یا عمده فروشان خریداری می‌کنند.

3-مقدار موجودی زعفران:

طبق آمار رسمی اعلام شده در مجموع حدود 430 تن زعفران در ایران تولید شد که بیشتر آن در انبارهای تعاونی روستایی، دولت و همچنین کشاورزان بوده است. سوال اینجاست که در چه زمانی و با چه استراتژی و چه حجمی از این مقدار زعفران عرضه می شود؟

4-فصل برداشت زعفران:

آبان ماه فصل برداشت زعفران می باشد. پیش بینی می شد اگر شرایط فعلی بر بازار خرید و فروش زعفران حاکم باشد سبب افزایش قیمت خواهد شد. چرا که تقاصای خرید زعفران افزایش یافته است در حالیکه میزان عرضه پاسخگوی نیاز مشتریان نیست.

در آبان ماه ۱۴۰۲ میزان تولید و برداشت گل زعفران نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش داشته است. کاهش برداشت گل زعفران به معنای کاهش عرضه زعفران امسالی به بازار است.

چنانچه کاهش عرضه ادامه داشته باشد روند تغییرات قیمت زعفران همچنان افزایشی خواهد.

پیش بینی قیمت زعفران سال جدید:

 پیش بینی قیمت زعفران در سال 99

به واسطه رشد دلار در ایران اکثر کالاها رشد کردند ولی زعفران جز انگشت‌شمار کالاهایی بوده که افت قیمت داشته است. در این شرایط کشاورزان یا عمده فروشان زعفران؛ هزینه هایشان بالا رفته ولی زعفران آنها رشد قیمتی نداشته است. همین امر سبب شده در این قیمت ها مقاومت کنند و زعفران خود را نفروشند در نتیجه فشار عرضه کمتر شده است.

هم اکنون شاهدیم که تقاضای خرید زعفران افزایش یافته و میزان عرضه زعفران به بازار کم شده است. بنابراین پیش بینی قیمت زعفران سال جدید روند افزایشی خواهد داشت. برای اطلاع از قیمت روز زعفران می توانید با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران امسالی در بازار:

قیمت زعفران در بازار

بازار مشهد مرکز اصلی خرید زعفران فله و بسته بندی می باشد. قیمت زعفران در شرکت ما از روی آزمایش و آنالیز تعیین می شود یعنی زعفران بی کیفیت از با کیفیت جدا می شود. این کار باعث می شود ارزش اصلی زعفران حفظ شود.

همانطور که در مطالب قبل گفتیم درشت بودن قلم های زعفران به این معنی نیست که قیمت آن هم باید بالا باشد بلکه نقش اصلی قیمت زعفران در قدرت رنگ دهی و عیار آن می باشد.

زعفرانی که در شرکت ما عرضه می‌شود دست اول است به این معنا که بدون واسطه و مستقیم از کشاورز به شما تقدیم می‌شود.

مزیت دیگر آن این است که زعفران امسالی بوده و از بالاترین قدرت رنگ دهی و میزان عطر و بو برخوردار است. این حرف ما ادعا نیست بلکه آنالیز آزمایشگاهی زعفران تایید کننده آن می‌باشد.

در کنار حفظ کیفیت بالا و دست اول بودن محصول، قیمت‌ها نیز بسیار مقرون به صرفه هستند. حتماً می‌پرسید فروش زعفران درجه یک و با کیفیت با قیمت ارزان چگونه امکان‌پذیر است؟

حذف واسطه‌های خرید و فروش زعفران باعث می‌شود زعفران با قیمت مناسب به دست مصرف کننده نهایی برسد. چون ما یکی از شرکت های عمده فروش زعفران هستیم سود کم خود را با فروش بیشتر جبران می‌کنیم.

مزیت دیگر خرید از ما این است که به مشتریانی که در مقادیر کیلویی زعفران می‌خرند آنالیز آزمایشگاهی زعفران نیز تقدیم می‌شود. بنابراین از بابت کیفیت و اصالت زعفران هیچ دغدغه‌ای نخواهید داشت.

اگر قصد خرید زعفران امسالی در بازار مشهد را دارید می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران آبان 1402:

قیمت زعفران مهرماه 99

در خرید عمده زعفران نیز ما کیفیت زعفران را ۱۰۰% تضمین می کنیم.

در جهت ضمانت کیفیت محصولات خود برگه آنالیز زعفران و سرتیفیکیت آن به همراه محصول به مشتری تقدیم می‌شود تا از بابت کیفیت اطمینان خاطر داشته باشد.

در آبان ماه ۱۴۰۲ به دلیل کاهش تولید گل زعفران با افزایش قیمت زعفران مواجه بودیم. قیمت زعفران نگین که در ۶ ماهه اول سال تقریباً ثابت بود یکباره حدود ۱۰ میلیون افزایش قیمت داشت.

اینکه روند افزایش قیمت تا چه زمانی ادامه داشته باشد به میزان تولید گل زعفران و میزان عرضه و تقاضا بستگی دارد.

بسته به اینکه چه زمانی این مطلب را می خوانید ممکن است قیمتها تغییر کرده باشد. برای اطلاع از به روزترین قیمت زعفران قائنات سال 1402 می توانید با ما تماس بگیرید.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران عمده شماره موبایل: 09153363715
واتس آپ زعفران عمده واتس آپ: 09153363715
کانال تلگرام زعفران عمده تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی65 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران سرگل صادراتی63 میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای قربانی

اقای قربانی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید

پیام در واتساپ