گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سود فروش زعفران بسته بندی

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع زعفران بسته بندی در بازار:بهترین زعفران بسته بندی در ایران: تفاوت زعفران نگین با زعفران سرگل:خرید زعفران بسته بندی شده با قیمت ارزان:قیمت هر گرم زعفران در بازار امروز: 
سود فروش زعفران بسته بندی

سود فروش زعفران بسته بندی شده چقدر است؟ چرا قیمت فروش زعفران بسته بندی شده در بازار متفاوت است؟ بهترین زعفران بسته بندی برای صادرات به خارج از کشور کدام است؟ معتبرترین مرکز برای خرید زعفران فله و بسته بندی کجاست؟

معرفی انواع زعفران بسته بندی در بازار:

حتماً شما هم نام‌هایی مانند زعفران بهرامن، زعفران سحرخیز، زعفران گلیران، زعفران قائنات، زعفران تربت حیدریه، زعفران مشهد و امثال این ها را در بازار شنیده اید.

برخی از افراد به اشتباه فکر می‌کنند اینها انواع زعفران است به همین دلیل می پرسند زعفران‌ بهرامن بهتر است یا زعفران سحرخیز؟! این نام ها هیچ ارتباطی به نوع زعفران ندارد بلکه نشان دهنده نام شرکتی است که در حوزه توزیع و پخش زعفران فعالیت می کند و یا نشان دهنده منطقه تولید زعفران می باشد.

به عنوان مثال زعفران‌ بهرامن یعنی زعفرانی که شرکت بهرامن توزیع و عرضه می‌کند که حال این زعفران می تواند هر کدام از ۴ نوع زعفرانی که در ادامه درباره آن توضیح خواهیم داد، باشد.

زعفران تربت حیدریه نیز زعفرانی است که از منطقه تربت حیدریه خراسان رضوی برداشت شده و ممکن است توسط شرکت های مختلف با نام های متفاوت در بازار عرضه شود.

اگر می خواهید از فروش زعفران بسته بندی بیشترین سود را به دست آورید با ارتباط گرفتن با کارشناسان ما بهترین مشاوره ها را می توانید دریافت کنید. همچنین بهترین انواع زعفران بسته بندی در بازار را به شما معرفی خواهیم کرد.

بهترین زعفران بسته بندی در ایران:

همانطور که اشاره کردیم شرکت های زیادی با نام برند خودشان، انواع زعفران را بسته بندی کرده و به بازار عرضه می کنند. بسته بندی های زعفران از نظر طرح، جنس و رنگ و نام شرکت عرضه کننده، متفاوت هستند. شاید بپرسید بهترین زعفران بسته بندی در ایران کدام است؟

آنچه که برتری زعفران بسته بندی شده را مشخص می کند در درجه اول نوع زعفران و درجه کیفیت آن است. گرچه بسته بندی ظاهری زعفران نیز از دیگر معیارهای انتخاب مشتریان می باشد.

خرید زعفران نگین

چهار نوع اصلی زعفران شامل زعفران دخترپیچ، زعفران پوشال، زعفران سرگل و زعفران نگین می باشد. در بین این چهار نوع زعفران، هر کدام درجه کیفیت های مختلفی دارند که درجه یک بودن هرنوعی مرغوب بودن آن را می رساند ولی در بین چهار نوع گفته شده؛ زعفران نگین مرغوب ترین نوع زعفران است.

زعفران نگین چون فاقد سفیدی و تمام قرمز است قدرت رنگی بالاتری دارد. البته زعفران سرگل نیز تمام قرمز بوده اما با زعفران نگین متفاوت است که در ادامه در این باره بیشتر صحبت خواهیم کرد. 

تفاوت زعفران نگین با زعفران سرگل:

 حتماً شما هم متوجه اختلاف قیمت فروش زعفران شده‌اید. همانطور که اشاره کردیم تفاوت در نوع زعفران، درجه کیفیت زعفران و بسته‌بندی آن سبب متفاوت بودن قیمت زعفران بسته بندی شده در بازار می باشد.

از آنجا که زعفران نگین و سرگل هر دو تمام قرمز هستند، برخی از مراکز فروش زعفران برای جلب مشتری بیشتر زعفران سرگل را به جای زعفران نگین با قیمت ارزان می فروشند. آیا می دانید تفاوت زعفران نگین با زعفران سرگل در چیست؟

زعفران نگین بلافاصله پس از برداشت گل زعفران و از طریق جداسازی سفیدی از کلاله های قرمز رنگ به وجود می آید.

در زعفران نگین چون زعفران مرطوب است کلاله های زعفران هنگام جدا کردن سفیدی؛ شکسته و خرد نمی شوند. اما زعفران سرگل از زعفران دخترپیچ و پوشال به دست می‌آید بنابراین هنگام جدا کردن سفیدی از قسمت کلاله های قرمز رنگ؛ زعفران چون خشک است، کلاله های زعفران شکسته می شوند.

بنابراین زعفران نگین دارای کلاله های طویل تر و درشت تری نسبت به زعفران سرگل میباشد. برای کسب بیشترین سود فروش زعفران بسته بندی و اطلاع از قیمت فروش زعفران بسته بندی با ما در ارتباط شوید.

تفاوت زعفران نگین با زعفران سرگل

خرید زعفران بسته بندی شده با قیمت ارزان:

 به جز عواملی که به آن اشاره کردیم که در قیمت زعفران بسته بندی شده موثر است، واسطه‌گری نیز سبب افزایش کاذب قیمت زعفران می‌شود. 

اگر شما اقدام به خرید زعفران از مراکز فروشی که خودشان تولید کننده نیستند، بکنید قیمت فروش زعفران در آنجا بالاتر خواهد بود. درواقع اکثر مراکز فروش زعفران به صورت واسطه‌ای کار می کنند. به همین دلیل هزینه های حمل و نقل نیز به هزینه زعفران اضافه می شود و قیمت زعفران بیشتر خواهد بود.

البته همانطور که قبلا هم گفتیم برخی از مراکز فروش زعفران برای این که مشتری بیشتری بگیرند ممکن است چند نوع زعفران با کیفیت پایین را مخلوط کرده و به جای زعفران مرغوب بفروشند.

خرید زعفران از تولید کننده هم کیفیت زعفران را تضمین می کند و هم با قیمت ارزان می توانید زعفران را خریداری کنید. برای خرید زعفران بسته بندی شده با قیمت ارزان و کیفیت بالا می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت هر گرم زعفران در بازار امروز: 

با خرید زعفران بسته بندی از شرکت ما می توانید بالاترین کیفیت انواع زعفران را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید. ما چون واسطه ای فعالیت نمی کنیم و خودمان تولیدکننده زعفران نیز هستیم قیمت های عرضه شده در شرکت ما به نسبت کیفیت آن بسیار مناسب می باشد.

اگر کیفیت زعفران عرضه شده در شرکت ما را امتحان کنید دیگر سراغ هیچ مرکز فروش زعفرانی نخواهید رفت و مشتری همیشگی ما خواهید شد. شما متناسب با حوزه کاری خودتان و بودجه ای که دارید می توانید از ما مشاوره بگیرید تا بهترین زعفران به شما معرفی شود.

اگر در هتل یا رستوران کار می کنید زعفران سرگل شکسته و اگر برای صادرات زعفران می‌خواهید، زعفران نگین صادراتی و سوپرنگین را به شما پیشنهاد می کنیم. در مورد بسته بندی های زعفران نیز بهترین بسته بندی متناسب با حوزه فعالیت تان به شما معرفی خواهد شد.

جهت خرید زعفران بسته بندی و اطلاع از قیمت هر گرم زعفران در بازار امروز می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران بسته بندی

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران سرگل صادراتی47 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *