قیمت زعفران سحرخیز آپدیت روزانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت فروش انواع زعفران:معرفی انواع زعفران و تفاوت بین آن ها: نحوه تعیین قیمت زعفران:کدام زعفران بهترین است؟لیست قیمت روز زعفران در بازار:
قیمت زعفران سحرخیز آپدیت روزانه

آیا می خواهید از قیمت زعفران سحرخیز آپدیت روزانه مطلع شوید؟ قیمت هر گرم زعفران هم اکنون در بازار چقدر است؟ برای خرید زعفران به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ زعفران درجه یک چه ویژگی هایی دارد؟

قیمت فروش انواع زعفران:

فروش انواع زعفران

اگر سری به بازار خرید و فروش زعفران زده باشید حتماً برایتان سوال شده که چرا قیمت هر گرم زعفران در بازار متفاوت است؟! قیمت فروش انواع زعفران چگونه تعیین می شود و چگونه می توان به کیفیت زعفران متناسب با قیمت آن پی برد؟

در پاسخ باید بگوییم هیچ گرانی و ارزانی بدون دلیل نیست. اگر قیمت‌ زعفران بسیار ارزان است باید به کیفیت آن شک کرد. البته این حرف ما حمایت از گران فروشی نیست بلکه قبل از قضاوت درباره قیمت زعفران باید کیفیت زعفران را مقایسه کنید.

برخی از مراکز فروش زعفران برای اینکه مشتری بیشتری داشته باشند زعفران را با قیمت ارزان عرضه می کنند. درواقع آنها چند نوع زعفران بی‌کیفیت را با هم مخلوط کرده و با قیمت ارزان می فروشند.

برخی‌ها زعفران تقلبی را به جای زعفران درجه یک و مرغوب عرضه می کنند. بسیار دیده شده که برخی از مراکز فروش زعفران از ناآگاهی خریداران سوء استفاده کرده و به عنوان مثال زعفران سرگل را به جای زعفران نگین می‌فروشند.

در ادامه درباره تفاوت انواع زعفران و اساس تعیین قیمت زعفران گرمی و مثقالی برای برندهای مختلف مانند سحرخیز و بهرامن و امثال اینها صحبت خواهیم کرد. 

معرفی انواع زعفران و تفاوت بین آن ها:

 

آشنایی با انواع زعفران

علیرغم وجود اسامی زیادی که برای زعفران در بازار هست، تنها چهار نوع اصلی زعفران وجود دارد. همه انواع زعفران از گل زعفران به وجود می آید و نحوه جدا کردن کلاله یا قرمزی از خامه یا سفیدی موجب به وجود آمدن انواع زعفران می‌شود.

در اینجا به معرفی انواع زعفران و تفاوت بین آنها خواهیم پرداخت.

ویژگی زعفران دخترپیچ: اولین نوع زعفران می باشد که در آن هیچ قسمتی جدا نمی شود یعنی کلاله قرمز رنگ به صورت سه شاخه و متصل به هم بوده و تمام بخش خامه یا سفیدی را دارا می باشد. 

ویژگی زعفران پوشال: در زعفران پوشال سفیدی از کلاله قرمز رنگ جدا می شود اما به دلیل اینکه اتصال سه کلاله قرمز رنگ به هم دیگر باقی می ماند ۱ تا ۳ میلیمتر از سفیدی در انتهای کلاله ها وجود دارد.

مشخصات زعفران سرگل: بعد از اینکه زعفران دخترپیچ و زعفران پوشال به وجود می آید اگر قسمت سفیدی را از کلاله های زعفران پوشال و دخترپیچ جدا کنند، زعفران سرگل به وجود می‌آید.

در طی جدا کردن خامه از کلاله به دلیل اینکه کلاله های زعفران خشک هستند، رشته های زعفران شکسته می شوند. بنابراین زعفران سرگل دارای کلاله های کوتاه و شکسته است.

ویژگی زعفران نگین: اگر همان ابتدای برداشت گل زعفران که هنوز کلاله ها مرطوب و تازه هستند، خامه به طور کامل از کلاله ها جدا شود، زعفران نگین به وجود می‌آید. در واقع در زعفران نگین کلاله ها به همدیگر متصل نیستند و فاقد هرگونه سفیدی می باشند.

در ادامه درباره نحوه تعیین قیمت زعفران و قیمت زعفران سحرخیز و سایر انواع زعفران صحبت خواهیم کرد. برای خرید زعفران قائنات و اطلاع از قیمت زعفران امروز می توانید با ما تماس بگیرید.

نحوه تعیین قیمت زعفران:

اصلی ترین عاملی که قیمت زعفران را تعیین می کند، نوع زعفران و درجه کیفیت آن می‌باشد. زعفران با نام های زیادی در بازار عرضه می‌شود مانند زعفران بهرامن، زعفران سحرخیز، زعفران تربت حیدریه، زعفران گناباد، زعفران قائنات، زعفران مشهد و امثال اینها.

برخی‌ها به اشتباه در میان این نام ها در جستجوی بهترین زعفران هستند. در حالیکه این نام ها هیچ ارتباطی به نوع زعفران و کیفیت آن ندارد و قبلاً هم در این باره توضیح دادیم.

کسانی که با زعفران و تفاوت بین آن ها آشنایی چندانی ندارند صرفاً به خاطر نام برند ممکن است اقدام به خرید زعفران نمایند. نوع بسته بندی زعفران، وزن زعفران (گرمی یا مثقالی) و خدماتی که شرکت عرضه کننده زعفران ارائه می‌دهد (گواهی بهداشت و استاندارد) از دیگر عوامل تاثیر گذار بر نحوه تعیین قیمت زعفران می باشد.

کدام زعفران بهترین است؟

بهترین زعفران

برخی افراد به اشتباه می پرسند زعفران‌ بهرامن بهتر است یا زعفران سحرخیز؟ به نظر شما کدام زعفران بهترین است؟

همانطور که قبلاً هم توضیح دادیم آنچه تعیین کننده مرغوب بودن زعفران است؛ نوع زعفران و درجه کیفیت آن می باشد و ارتباطی به نام برند زعفران ندارد.

در بین چهار نوع زعفرانی که گفتیم، زعفران نگین به دلیل این که فاقد سفیدی و تمام قرمز می باشد، دارای بالاترین قدرت رنگ دهی است. همچنین از نظر ظاهری نسبت به زعفران سرگل؛ دارای کلاله های طویل تر و ضخیم تری می باشد.

زعفران نگین از نظر ظاهری مشتری پسندتر بوده و برای صادرات به خارج از کشور استفاده می‌شود. البته یادآوری می کنیم که هر کدام از انواع زعفران ویژگی های منحصر به فرد خود را داشته و به درجه کیفیت های یک، دو و سه تقسیم بندی می شوند. به عنوان مثال زعفران سرگل درجه یک و زعفران پوشال درجه یک نیز وجود داشته و مشتری خاص خود را دارد.

برای اطلاع از قیمت روز زعفران می‌توانید با ما ارتباط گرفته و از قیمت لحظه ای زعفران در بازار مطلع شوید.

لیست قیمت روز زعفران در بازار:

هر کدام از انواع زعفران درجه کیفیت های مختلفی دارد که به صورت فله یا بسته بندی شده با برندهای مختلف در بازار ارائه می‌شود. تنوع زعفران و وجود بسته بندی های متنوع و برندهای مختلف سبب شده قیمت زعفران در بازار متفاوت باشد.

از طرفی زعفران چون محصولی صادراتی است به شدت تحت تاثیر نوسانات نرخ ارز می‌باشد و قیمت ثابتی ندارد. قیمت امروز زعفران با قیمت روز قبل متفاوت بوده و ثابت نیست. به عنوان مثال برخی ها که قصد خرید زعفران دارند به دنبال قیمت زعفران سحرخیز آپدیت روزانه هستند.

اگر قصد خرید زعفران را دارید و می خواهید در بهترین بازه زمانی اقدام به خرید زعفران نمایید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید. بهترین زعفران متناسب با حوزه کاری تان به شما معرفی خواهد شد.

همچنین لیست قیمت روز انواع زعفران در بازار به صورت فله و بسته بندی شده به شما اعلام خواهد شد.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران عمده شماره موبایل: 09153363715
واتس آپ زعفران عمده واتس آپ: 09153363715
کانال تلگرام زعفران عمده تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی65 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران سرگل صادراتی63 میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای قربانی

اقای قربانی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید

پیام در واتساپ