گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش زعفران فله ای با تضمین آزمایشگاه

آنچه در این مقاله می خوانید...

مرکز فروش زعفران فله تضمین شده:خرید زعفران فله ارزان قیمت:برای خرید زعفران فله به چه نکاتی توجه کنیم؟فروش زعفران فله درجه یک با قیمت تولید:قیمت هر کیلو زعفران فله ای:
فروش زعفران فله ای با تضمین آزمایشگاه

مرکز فروش زعفران فله ای با تضمین آزمایشگاه کجاست؟ آیا قصد خرید زعفران فله باضمانت آزمایشگاهی را دارید؟ برای خرید زعفران فله چه نکاتی اهمیت دارد؟

مرکز فروش زعفران فله تضمین شده:

مرکز فروش زعفران فله تضمین شده

مراکز فروش زعفران زیاد هستند اما اینکه این مراکز زعفرانی را که عرضه می کنند تضمین کنند و از اصل بودن آن اطمینان خاطر بدهند کمتر است.

شرکت ما عرضه کننده انواع زعفران در مقادیر عمده به صورت فله و بسته بندی شده می باشد. ما کیفیت زعفران خود را تضمین می‌کنیم و چنانچه از آن ناراضی بودید می توانید برگشت داده و هزینه خود را دریافت نمایید.

در خرید کیلویی زعفران برگه ضمانت آزمایشگاه زعفران را عرضه می کنیم. خریداران عمده زعفران می توانند زعفران را در مقادیر کیلویی به همراه برگه آنالیز آزمایشگاهی زعفران خریداری کنند.

شرکت ما معتبرترین مرکز فروش زعفران فله به صورت تضمین شده می باشد.

خرید زعفران فله ارزان قیمت:

 برخی از مراکز فروش زعفران برای اینکه مشتری بیشتری بگیرند زعفران درجه یک را با نوع دیگری از زعفران درجه کیفیت پایین تر مخلوط کرده تا با قیمت ارزان بفروشند.

خریدارانی که آگاهی کافی در مورد زعفران ندارند ممکن است فریب قیمت ارزان زعفران را بخورند غافل از اینکه زعفرانی که خریده اند درجه یک و یکدست نیست.

هیچ گرانی و ارزانی بدون دلیل نیست و اگر زعفران ارزان قیمت می خرید باید بدانید که علت ارزان بودن قیمت زعفران چیست؟ اگر بهای زیادی نیز بابت زعفران می‌پردازید باید از کیفیت بالای زعفران اطمینان خاطر داشته باشید.

خرید زعفران فله ارزان قیمت می تواند دو دلیل داشته باشد قیمت ارزان می تواند نشان دهنده مخلوط بودن زعفران یا کیفیت پایین زعفران باشد. دوم اینکه با حذف واسطه ها و خرید زعفران اصل از کشاورز قیمت آن ارزان خواهد بود.

در ادامه به شما خواهیم گفت در هنگام خرید زعفران فله چه نکاتی اهمیت دارد؟

خرید زعفران فله ارزان قیمت

برای خرید زعفران فله به چه نکاتی توجه کنیم؟

 اگر قصد خرید زعفران کیلویی در حجم بالا را دارید یک دست بودن زعفران از اهمیت ویژه‌ای دارد. اینکه حجم کامل زعفرانی که می خرید، درجه کیفیت یکسانی داشته باشد.

به عنوان مثال اگر یک کیلو زعفران درجه یک نگین می خرید همه حجم این یک کیلو باید ویژگی‌های زعفران نگین درجه یک را داشته باشد و از مخلوط چند نوع زعفران نباشد.

از آنجا که هر کدام از انواع زعفران ویژگی های مربوط به خود را دارد نمی‌توان معیار تمام قرمز بودن را برای درجه کیفیت زعفران در نظر گرفت. به عنوان مثال زعفران پوشال سفیدی هم دارد اما زعفران سرگل تمام قرمز است بنابراین تمام قرمز بودن زعفران؛ معیار درجه یک بودن آن نیست. آیا می دانید برای خرید زعفران فله به چه نکاتی توجه کنیم؟

به طور کلی بسته به نوع زعفرانی که می خرید معیارهای زیر برای تشخیص درجه کیفیت آن کمک کننده خواهد بود:

  • درصد سفیدی به قرمزی زعفران
  • طول و بلندی رشته های زعفران
  • ضخیم یا نازک بودن کلاله های زعفران
  • نحوه خشک شدن زعفران
  • فرخوردگی یا بدون فر خوردگی بودن کلاله ها
  • قدرت رنگ دهی زعفران
  • قرمز روشن یا قرمز تیره بودن کلاله های زعفران
  • میزان شکستگی کلاله های زعفران

فروش زعفران فله درجه یک با قیمت تولید:

اگر شما بتوانید زعفرانی با درجه کیفیت بالا را با قیمت ارزان خریداری کنید از فروش زعفران سود بیشتری به دست خواهد آورد.

اما شاید طبق این که هیچ گرانی و ارزانی بدون دلیل نیست بپرسید فروش زعفران فله درجه یک با قیمت تولید چگونه امکان پذیر است؟!

با خرید زعفران از تولید کننده شما می توانید زعفران با کیفیت مرغوب را با قیمت مناسب خریداری کنید. شرکت ما چون خود تولید کننده زعفران است و واسطه‌ای کار نمی کند مفتخر است زعفران را با قیمت تولید به دست مصرف کننده نهایی برساند.

ما  واسطه‌ی کار نمی‌کنیم و بسیاری از هزینه‌های اضافی مربوط به واسطه گری حذف شده به علاوه فرصت تقلب در زعفران و افت کیفیت زعفران به دلیل جابجایی و حمل و نقل نیز وجود ندارد.

کیفیت عرضه شده با ارائه برگه آنالیز آزمایشگاه در شرکت ما تضمین می شود. برای اطلاع از قیمت فروش زعفران فله ای می توانید تماس بگیرید.

قیمت هر کیلو زعفران فله ای

قیمت هر کیلو زعفران فله ای:

علت اینکه قیمت زعفران در بازار متفاوت است مربوط به نوع و کیفیت زعفران و همچنین بسته بندی آن دارد.

اما اینکه قیمت هر کیلو زعفران فله ای نیز تفاوت دارد ممکن است به خدمات ارائه شده توسط آن شرکت نیز بستگی داشته باشد. به عنوان مثال ارائه گواهی بهداشت و استاندارد به همراه زعفران؛ یکی از این خدمات می باشد که روی قیمت زعفران تاثیر گذار است.

قیمت زعفران فله بسته به نوع و درجه کیفیتی که دارند، متفاوت است.

زمانی که شما اقدام به خرید زعفران می‌کنید روی قیمت آن تاثیر دارد. در واقع این طور باید توضیح دهیم که میزان عرضه و تقاضای زعفران در یک بازه زمانی روی قیمت آن تاثیر گذار است.

مثلا زمانی که شما در فصل برداشت زعفران هستید عرضه زعفران به بازار زیاد است. بنابراین در فصل برداشت زعفران می توانید زعفران را با قیمت ارزانتر خریداری کنید. با  دور شدن از فصل برداشت و کاهش عرضه زعفران قیمت زعفران بیشتر می‌شود.

البته یادآوری می کنیم که عوامل زیادی روی قیمت زعفران تاثیر گذارند. به عنوان مثال چنانچه تقاضای خرید زعفران در آن بازه زمانی افزایش یابد قیمت زعفران نیز افزایشی خواهد بود. قیمت زعفران مانند بازار طلا نوسانات زیادی داشته و هر روز تغییر می کند.

برای اطلاع از قیمت فروش زعفران فله ای همین الان می توانید تماس بگیرید چراکه قیمت زعفران ثابت نیست و روزانه تغییر می کند.

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران سرگل صادراتی47 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *