فروش زعفران قائنات فله و بسته بندی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آیا می دانید زعفران قائنات چه ویژگی هایی دارد؟انواع زعفران قائنات در بازار:معتبرترین مرکز فروش زعفران قائنات:مراکز معتبر خرید زعفران به صورت فله ای:فروش انواع زعفران بسته بندی شده:قیمت هر گرم زعفران فله و بسته بندی شده:
فروش زعفران قائنات فله و بسته بندی

معتبرترین مرکز فروش زعفران قائنات فله و بسته‌بندی شده کجاست؟ آیا قصد خرید زعفران قائنات در بسته بندی های شکیل و زیبا را دارید؟ قیمت هر گرم زعفران قائنات فله و بسته بندی شده چقدر با همدیگر متفاوت است؟

آیا می دانید زعفران قائنات چه ویژگی هایی دارد؟

انواع زعفران قائنات در بازار

در بین ایرانیان زعفران قائنات از جایگاه مهم و شهرت خاصی برخوردار است. با این حال بسیاری از افراد دانش کافی در مورد انواع زعفران ندارند.

این که خریدار زعفران در پاسخ به اینکه چه زعفرانی می خواهید، می گوید زعفران قائنات می‌خواهم یا سوالاتی مانند قیمت زعفران قائنات چقدر است، بیانگر این هستند که عامه مردم اطلاعات کافی در مورد زعفران ندارند.

آیا می دانید زعفران قائنات چه ویژگی هایی دارد؟

زعفران قائنات زعفرانی است که از منطقه قائنات خراسان جنوبی تهیه شده است. زعفران برداشت شده از شهرهای مختلف به چهار نوع اصلی شامل زعفران نگین، زعفران سرگل، زعفران پوشال و زعفران دخترپیچ تقسیم‌بندی می‌شود.

بنابراین زعفران قائنات چهار نوع دارد که هرکدام درجه کیفیت های مختلفی دارند. در ادامه در این باره بیشتر توضیح خواهیم داد.

انواع زعفران قائنات در بازار:

حتما هنگام خرید زعفران متوجه وجود نام های متفاوتی برای زعفران شده‌اید نام هایی مانند زعفران سحرخیز، زعفران بهرامن، زعفران گلیران، زعفران گلستان، زعفران مشهد،زعفران قائنات، زعفران تربت حیدریه و… در بازار به چشم می‌خورد.

اگر قصد خرید زعفران دارید نباید صرفاً به این نام ها اکتفا کنید. هر کدام از این نام ها بیانگر شرکت عرضه کننده زعفران یا محل تولید زعفران است و ارتباطی به نوع زعفران و درجه کیفیت آن ندارد.

بنابراین اگر می‌خواهید مرغوبترین و بهترین زعفران را خریداری کنید باید نوع و درجه کیفیت آن را تعیین نمایید. برای خرید بهترین انواع زعفران قائنات در بازار می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

معتبرترین مرکز فروش زعفران قائنات:

معتبرترین مرکز فروش زعفران قائنات

همانطورکه گفتیم زعفران قائنات شهرت ویژه ای در ایران و جهان دارد. همین مسئله سبب شده بسیاری از افراد از نام قائنات استفاده کرده و زعفران سایر مناطق را نیز با این نام به بازار عرضه کنند.

زعفران قائنات عطر و بوی بیشتری نسبت به زعفران سایر مناطق داشته و کیفیت بسیار بالایی نیز دارد. اگر می‌خواهید زعفران اصل قائنات را به صورت فله یا بسته بندی تهیه نمایید می ‌توانید اقدام به خرید زعفران از شرکت ما نمایید.

شرکت ما واقع در منطقه قائنات تولید کننده زعفران بوده و بدون واسطه زعفران را به سراسر شهرهای ایران ارسال می نماید. تمامی کیفیت ها تضمینی بوده و در صورت نارضایتی می توانید برگشت داده و هزینه خود را دریافت نمایید.

شرکت ما معتبرترین مرکز فروش زعفران قائنات می باشد.

مراکز معتبر خرید زعفران به صورت فله ای:

برخی از تجار بزرگ ترجیح می دهند زعفران را به صورت فله خریداری کرده و سپس با نام خود بسته بندی کنند.

آیا همه انواع زعفران فله از درجه کیفیت یکسانی برخوردار هستند؟ چگونه می توانیم به کیفیت زعفران فله ای که بسته بندی هم ندارد اعتماد کنیم؟

شرکت ما خودش تولید کننده زعفران بوده و واسطه ای فعالیت نمی‌کند. ما مستقیماً زعفران را تولید می کنیم و یا از کشاورز خریداری کرده و سپس به روانه بازار می کنیم. انواع زعفران فله در شرکت ما ابتدا آزمایش شده و از نظر اصل بودن و درجه کیفیت مورد تایید آزمایشگاه قرار می گیرد.

برای تامین زعفران در مقادیر عمده و به صورت فله می توانید از شرکت ما اقدام به خرید زعفران قاینات فله ای نمایید.

اگر قصد خرید کیلویی زعفران را داشته باشید تمامی آنالیزهای مربوط به زعفران نیز تقدیمتان خواهد شد تا از بابت کیفیت و اصالت زعفران اطمینان خاطر داشته باشید.

فروش انواع زعفران بسته بندی شده:

فروش زعفران قائنات بسته بندی شده

اگر در حوزه پخش زعفران در بازار داخل فعالیت می‌کنید می‌توانید درجه کیفیت های مختلف زعفران را به صورت بسته بندی شده از ما خریداری کنید.

زعفران بسته بندی شده در وزن های نیم گرم، یک گرم، دو گرم، 3 گرم، 4 گرم، 5 گرم، نیم مثقال، یک مثقال و دو مثقال عرضه می شود.

ظروف بسته بندی زعفران نیز شامل بسته بندی پاکتی، آذین، اطلسی، گوهر، خاتم فلزی و پک های هدیه مخملی و ترمه می باشد. رنگ و طرح بسته بندی ها متنوع بوده و بسته به حوزه کاری خود می توانید از انواع مختلف زعفران بسته بندی شده استفاده نمایید.

اگر می‌خواهید در حوزه فروش زعفران بسته بندی شده در بازار داخل کار کنید می‌توانید از بین انواع مختلف زعفران، از زعفران سرگل استفاده کنید. زعفران سرگل قیمت مناسب تری نسبت به زعفران نگین دارد.

اگر برای صادرات زعفران قصد خرید زعفران بسته بندی شده را دارید می توانید از زعفران نگین استفاده کنید. زعفران نگین به دلیل ظاهر زیبایی که دارد، مشتری پسند و مناسب برای صادرات است.

اگر صاحب رستوران یا هتل هستید می توانید از زعفران سرگل شکسته یا نرمه زعفران استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره فروش انواع زعفران بسته بندی شده متناسب با حوزه ای که کار می‌کنید می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت هر گرم زعفران فله و بسته بندی شده:

قیمت هر گرم زعفران فله همواره از قیمت یک گرم زعفران بسته بندی شده ارزان تر است. همان طور که گفتیم عامل اصلی تعیین قیمت زعفران؛ نوع و درجه کیفیت آن می باشد.

قیمت زعفران بسته بندی شده علاوه بر اینکه به نوع و درجه کیفیت زعفران بستگی دارد؛ نوع بسته بندی ظروف نیز روی قیمت آن تاثیر گذار خواهد بود.

از آنجا که تنوع ظروف و درجه کیفیت های زعفران زیاد هستند ارائه قیمت در این مطلب امکان پذیر نیست.

برای اطلاع از جدیدترین لیست قیمت زعفران قاینات فله و بسته بندی شده می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید چراکه قیمتها روزانه تغییر می کند.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران عمده شماره موبایل: 09153363715
واتس آپ زعفران عمده واتس آپ: 09153363715
کانال تلگرام زعفران عمده تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی65 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران سرگل صادراتی63 میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای قربانی

اقای قربانی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید

پیام در واتساپ