گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش زعفران گرمی با قیمت تولید

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش انواع بسته بندی های زعفران:تفاوت انواع زعفران بسته بندی شده:بهترین زعفران برای فروش بازار داخل:خرید زعفران با قیمت تولید: 
فروش زعفران گرمی با قیمت تولید

معتبرترین مرکز فروش زعفران گرمی با قیمت تولید کجاست؟ بهترین زعفران گرمی و مثقالی بسته بندی شده کدام است؟ قیمت یک گرم زعفران در بسته بندی های مختلف در بازار چقدر است؟

فروش انواع بسته بندی های زعفران:

فروش انواع بسته بندی های زعفران

اگر قصد خرید زعفران بسته بندی شده را دارید می توانید انواع زعفران را در بسته بندی های متنوع از ما خریداری کنید. تنوع محصولات در شرکت ما زیاد بوده و زعفران نگین، زعفران سرگل، زعفران پوشال و زعفران دسته در درجه های مختلف و با وزن های متفاوت در بسته بندی های متنوع ارائه می شود.

فروش انواع زعفران و بسته بندی های جدید زعفران در شرکت ما هیچ محدودیتی ندارد.

بسته به نیاز خود و بودجه که دارید می توانید انواع زعفران بسته بندی شده را در وزنهای مثقالی و گرمی خریداری کنید. در ادامه درباره تفاوت بین انواع زعفران و بهترین زعفران بسته بندی شده برای فروش داخل صحبت خواهیم کرد.

تفاوت انواع زعفران بسته بندی شده:

شما هم هنگام خرید زعفران با قیمت های متفاوت بازار مواجه شده اید و پرسیده اید که چرا قیمت فروش زعفران گرمی متفاوت است؟

علت این است که زعفران در انواع مختلف و درجه کیفیت های متفاوت عرضه می شود. مثلا اگر بپرسید قیمت یک گرم زعفران چند است قیمت های متفاوتی به شما داده خواهد شد چرا که قیمت یک گرم زعفران سرگل اعلا با قیمت یک گرم زعفران سرگل ممتاز با قیمت یک گرم زعفران نگین متفاوت است. تفاوت انواع زعفران بسته بندی شده در چیست؟

تفاوت بین انواع زعفران در درجه اول به درصد سفیدی و قرمزی زعفران بستگی دارد. به عنوان مثال زعفران پوشال ۱ تا ۳ میلی متر سفیدی دارد در حالیکه زعفران سرگل و نگین تمام قرمز هستند.

در درجه بعدی ریز یا درشت بودن کلاله های زعفران معیار تعیین قیمت آن خواهد بود. به عنوان مثال زعفران سرگل اعلا دارای کلاله های بلندتری نسبت به زعفران سرگل ممتاز میباشد در حالی که زعفران سرگل ممتاز دارای رشته های شکسته شده بیشتری است.

نوع بسته بندی زعفران نیز روی قیمت آن اثر گذار است به عنوان مثال قیمت زعفران سرگل با بسته بندی خاتم گرانتر از قیمت زعفران سرگل در بسته بندی اطلسی می‌باشد.

بهترین زعفران برای فروش بازار داخل:

بهترین زعفران برای فروش بازار داخل

شاید به تازگی وارد حوزه کسب و کار خرید و فروش زعفران شده اید و می خواهید بدانید بهترین زعفران برای فروش در بازار داخل کدام است؟ چگونه می توانید از فروش زعفران گرمی سود بیشتری به دست آورید؟

در صورتی که بتوانید زعفران را با قیمت مناسب از تولید کننده خریداری کنید و با قیمت بیشتری بفروشید، سود بیشتری به دست خواهید آورد. به علاوه شما باید بتوانید بازاریابی خوبی داشته باشید یعنی متناسب با نیاز مشتری خود اقدام به خرید زعفران بسته بندی شده نمایید.

شما باید بدانید کدام نوع بسته بندی در منطقه شما طرفدار بیشتری دارد و یا مصرف کدام نوع زعفران در منطقه شما بیشتر است.

به عنوان مثال اکثر مشتریان شما اگر برای مصارف خانگی از زعفران استفاده می کنند خرید زعفران سرگل ممتاز با بسته بندی پاکتی پیشنهاد می شود. این نوع زعفران علیرغم اینکه از کیفیت خوبی برخوردار است قیمت بسیار مناسبی نسبت به سایر انواع زعفران نیز دارد. به همین دلیل زعفران سرگل ممتاز بهترین زعفران برای فروش بازار داخل شناخته شده است.

اگر مشتری شما بیشتر برای صادرات زعفران؛ قصد خرید زعفران دارد خرید زعفران نگین در بسته بندی های خاتم پیشنهاد خوبی است.

خرید زعفران با قیمت تولید: 

برای اینکه از فروش زعفران گرمی در شهر خود سود بیشتری به دست آورید می توانید زعفران اصل و مرغوب را از شرکت ما با قیمت تولید خریداری کنید.

ما خود تولید کننده زعفران هستیم و زعفران را بدون واسطه به مصرف کننده نهایی عرضه می کنیم. حذف واسطه ها و دلالان باعث شده کیفیت زعفران حذف شود و با قیمت مناسب به دست مصرف کننده برسد.

اگر قصد خرید عمده زعفران با قیمت تولید هم صورت بسته بندی و هم فله را دارید می توانید انواع زعفران را با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت از شرکت ما خریداری کنید.

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران سرگل صادراتی47 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *