فروش زعفران عمده با قیمت تولید ویژه صادرات

آنچه در این مقاله می خوانید...

مهم ترین نکات ویژه خرید زعفران عمده:مراکز فروش زعفران در ترکیه:چند نکته مهم برای خرید زعفران درجه یک:قیمت زعفران چگونه تعیین می شود؟فواید خرید زعفران از کشاورز:آیا می توان به خرید اینترنتی زعفران اعتماد کرد؟قیمت زعفران در دیجی کالا:مرکز فروش عمده زعفران نگین:قیمت زعفران در بازار های جهانی:قیمت لحظه ای زعفران فله و بسته بندی قاینات:معتبر ترین مرکز فروش عمده زعفران خراسان:
فروش زعفران عمده با قیمت تولید ویژه صادرات

مرکز فروش زعفران عمده با قیمت تولید ویژه صادرات کجاست؟ ما در این مطب قصد داریم به شما نکاتی آموزش دهیم تا به وسیله آن ها بتوانید قادر باشید کیفیت زعفران و اصل بودن آن را تشخیص دهید. قبل از خرید زعفران با مطالعه این مطلب آگاهی خود را نسبت به نکات لازم درباره خرید زعفران کامل کنید.

مهم ترین نکات ویژه خرید زعفران عمده:

مهم ترین نکات ویژه خرید زعفران عمده

خریداران عمده زعفران وقتی قصد خرید زعفران در مقادیر کیلویی را دارند همیشه دغدغه دارند که زعفرانی که می خرند زعفران اصل و با کیفیت باشد. از آنجا که تقلب در زعفران زیاد است و از طرفی هزینه زیادی بابت خرید زعفران می پردازند نگرانی از بابت اصل بودن زعفران طبیعی است. به راستی چگونه می توان مطمئن شد که زعفران اصل است و تقلبی نیست؟

یکی از مهمترین نکات ویژه خرید زعفران عمده و کیلویی این است که به یک دست بودن محصول توجه کنید.

منظور از یک دست بودن محصول این است که اگر شما 10 یا 100 کیلو زعفران را میخرید همه این حجم زعفران از نظر ویژگی هایی که باید داشته باشد، یکسان باشد. به عنوان مثال اگر 10 کیلو زعفران سرگل می‌خرید همه این 10 کیلو باید مشخصات زعفران سرگل را داشته باشد. در ادامه در این باره بیشتر صحبت خواهیم کرد.

مراکز فروش زعفران در ترکیه:

مراکز فروش زعفران در ترکیه

صادرات زعفران به ترکیه نسبت به سایر کشورهای همسایه بیشتر است. علت این امر این است که ترکیه به ایران نزدیک بوده و سفر به آن نیاز به مجوز خاصی ندارد. بازارهای زیادی در ترکیه وجود دارند که در کنار سایر محصولات خود زعفران را نیز عرضه می کنند.

بازار ادویه فروشان در ترکیه یکی از معروف ترین بازارها و مراکز فروش زعفران می باشد. جالب است بدانید ترکی ها خود با زعفران آشنایی چندانی ندارند بلکه زعفران را بیشتر برای صادرات به کشورهای اروپایی و عربی خریداری می‌کنند.

چند نکته مهم برای خرید زعفران درجه یک:

آیا شما هم جزو افرادی هستید که هنگامی که قصد خرید زعفران را دارید به فروشنده می گویید زعفران درجه یک می خواهم یا از فروشنده می‌پرسید قیمت زعفران درجه یک چند است؟ آیا می دانستید این پرسش ها کاملاً غلط است!

در واقع زعفران درجه یک انواع مختلفی از زعفران را شامل می‌شود بنابراین یک قیمت ثابت برای آن وجود ندارد. بگذارید بیشتر توضیح دهیم وقتی شما می گویید زعفران درجه یک می خواهم فروشنده می تواند به شما انواع زعفران سرگل درجه یک، پوشال درجه یک و نگین درجه یک را عرضه کند.

بنابراین شما اول باید نوع زعفران را مشخص کنید سپس سراغ درجه کیفیت آن بروید.

مهمترین نکته هنگام خرید زعفران درجه یک آگاهی و شناخت کامل از انواع زعفران می باشد. شما تا مشخصات زعفران درجه یک را ندانید چگونه می توانید اقدام به خرید آن نمایید یا از از منصفانه بودن قیمت آن توسط فروشنده مطمئن شوید!

در ادامه مشخصات زعفران درجه یک و قیمت فروش زعفران عمده صادراتی را بیان خواهیم کرد.

خرید زعفران درجه یک

قیمت زعفران چگونه تعیین می شود؟

وقتی وارد بازار خرید و فروش زعفران می‌شوید متوجه اختلاف قیمت فروش زعفران در مراکز مختلف هم خواهید شد و حتماً از خود خواهید پرسید چرا قیمت زعفران در مراکز مختلف با همدیگر یکسان نیست؟ قیمت زعفران در بازار چگونه تعیین می شود؟ علت تفاوت قیمت زعفران در بازار به عوامل زیر بستگی دارد:

  •  نوع زعفران و درجه کیفیت آن 
  • نوع بسته بندی زعفران 
  • نام شرکت و برند عرضه کننده 
  • محل خرید زعفران (از تولید کننده یا واسطه) 
  • مقدار حجم خرید زعفران (جزئی یا کلی)

فواید خرید زعفران از کشاورز:

نحوه خرید زعفران از کشاورز

دو مزیت بزرگ خرید زعفران از کشاورز عبارتند از: قیمت زعفران، کیفیت زعفران

 اگر بخواهیم بیشتر در این باره توضیح دهیم باید بگوییم که با خرید زعفران از کشاورز در واقع شما واسطه های خرید و فروش را حذف کرده اید بنابراین زعفران را با قیمت بسیار مناسب و ارزانتر تهیه خواهید کرد.

چرخه تولید تا مصرف زعفران بسیار طولانی است و افراد زیادی در این چرخه دخیل هستند. هر چقدر تعداد افراد کمتری در این چرخه باشند زعفران راحت‌تر و سریعتر به دست مصرف‌کننده رسیده و در نتیجه کیفیت اولیه آن حفظ می شود. حذف دلالان و واسطه نه تنها تضمین کننده کیفیت اولیه زعفران است بلکه احتمال تقلب در زعفران را نیز از بین می برد.

آیا می توان به خرید اینترنتی زعفران اعتماد کرد؟

خرید اینترنتی زعفران

کمتر کسی است که تجربه خرید اینترنتی نداشته باشد چرا که در دنیای امروز بسیاری از کسب و کارها به سمت خرید و فروش اینترنتی روی آورده اند.

آیا می توان به خرید اینترنتی زعفران اعتماد کرد؟ خرید اینترنتی زعفران نسبت به سایر محصولات نیاز به اعتماد بیشتری دارد چرا که زعفران محصولی گران قیمت است و می‌توان به هر مرکز فروشی اعتماد کرد.

سایت زعفران عمده معتبرترین وب سایت فروش اینترنتی زعفران صادراتی می باشد. تمام محصولاتی که ما عرضه می‌کنیم را 100 درصد تضمین کرده و این امکان را فراهم کرده‌ایم که مشتری پس از دریافت محصول چنانچه از آن ناراضی بود، سفارش خود را برگشت داده و تمام هزینه خود را دریافت می کند.

کد پیگیری و رسید مرسوله نیز بلافاصله برای مشتری ارسال می شود تا بتواند از موقعیت مکانی و زمانی سفارش خود لحظه به لحظه مطلع شود.

قیمت زعفران در دیجی کالا:

قیمت زعفران در دیجی کالا

شرکت دیجی کالا یکی از بزرگترین مراکز فروش انواع لوازم خانگی، الکترونیکی، کشاورزی، غذایی، بهداشتی و… می باشد.

زعفران مانند سایر محصولات در دیجی کالا عرضه می شود. زعفرانی که در دیجی کالا به فروش میرسد با بسته بندی های مختلف شرکت های متفاوت عرضه می شود. به عنوان مثال زعفران بهرامن یا زعفران سحرخیز در بسته بندی های گرمی و مثقالی در دیجی کالا به فروش می رسد.

باید توجه داشته باشید دیجی کالا خود تولید کننده زعفران نیست بنابراین قیمت زعفران در دیجی کالا نسبت به قیمت خرید زعفران از تولید کننده بسیار بالاتر خواهد بود.

مرکز فروش عمده زعفران نگین:

خرید زعفران نگین قائنات

بدون تردید زعفران نگین قائنات یکی از بهترین انواع زعفران است. علت این برتری نسبت به سایر انواع زعفران این است که زعفران نگین تمام قرمز می باشد از آنجا که زعفران نگین فاقد سفیدی است دارای بالاترین قدرت رنگ دهی نیز می باشد. به علاوه زعفران نگین از نظر ظاهری دارای کلاله های درشت تر و ضخیم تر نسبت به زعفران سرگل است.

زعفران قائنات از نظر عطر و بو بی نظیر بوده و قابل مقایسه با سایر انواع زعفران نیست.

مجموعه زعفران عمده انواع زعفران را با درجه کیفیت های مختلف ارائه می کند. در شرکت ما درجه کیفیت های یک، دو و سه در نوع خود بهترین می باشند یعنی زعفران درجه 3 عرضه شده در شرکت ما بالاترین کیفیت را در مقایسه با زعفران درجه 3 سایر مراکز فروش زعفران دارد.

شرکت ما همچنین یکی از معتبرترین مراکز فروش عمده زعفران نگین می باشد که می توانید انواع زعفران نگین را متناسب با حوزه کاریتان خریداری کنید.

قیمت زعفران در بازار های جهانی:

قیمت زعفران در بازار های جهانی

در بازار های داخلی قیمت زعفران قابل پیش بینی نمی باشد. افرادی که در کار صادرات زعفران می باشند به هر قیمتی که زعفران را خریداری کنند آن را در بازار های خارجی به قیمت های بسیار بالایی بفروش می رسانند.

قیمت زعفران در بازارهای جهانی معمولا با نرخ دلار و یورو محاسبه شده و نوسانات قیمتی چندانی ندارد. 

زعفرانی که در فروشگاه ما به فروش می رسد زعفران کشاورز بوده است و با جنس های بازاری و ارزان تفاوت دارد. خرید زعفران ما از منطقه خراسان جنوبی می باشد و آزمایشات لازم روی آن صورت می پذیرد. شما می توانید انواع زعفران صادراتی را به صورت فله و بسته بندی شده ویژه صادرات شرکت ما خریداری کنید.

قیمت لحظه ای زعفران فله و بسته بندی قاینات:

قیمت روز زعفران دخترپیچ

در آبان ماه 1401 میزان برداشت زعفران نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش اندکی داشت. در سال 1400 شاهد افت 50 درصدی تولید زعفران در استان های خراسان رضوی بودیم.

با افزایش میزان عرضه زعفران به بازار شاهد افت قیمت زعفران در این بازه زمانی بودیم. دردی ماه 1401 نیز به دلیل کاهش تقاضای خرید زعفران در بازارهای داخلی، تغییرات قیمتی چندانی به وجود نیامد.

چنانچه صادرات زعفران رونق بگیرد و تقاضای خرید زعفران افزایش یابد احتمال افزایش قیمت زعفران در سال 1402 دور از انتظار نخواهد بود.

بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است قیمتها تغییر کرده باشد. برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران فله و بسته بندی قاینات و برای خرید انواع زعفران با ضمانت آزمایشگاهی بصورت فله یا بسته بندی با ما تماس بگیرید.

قیمت روز زعفران سرگل

معتبر ترین مرکز فروش عمده زعفران خراسان:

شرکت ما معتبرترین مرکز فروش زعفران عمده با قیمت تولید ویژه صادرات می باشد که زعفران خراسان را مستقیم از کشاورز خریداری می کند.

این مجموعه در نظر دارد قیمت لحظه ای و بروز زعفران را در سایت خود هرروز بروزرسانی کند تا همه افرادی که کار خرید و فروش زعفران را انجام می دهند از آن بهره ببرند.

بیشترین افرادی که از این شرکت زعفران خود را خریداری می کنند صادر کننده بوده به همین دلیل از محبوبیت بالایی برخوردار است و تا الان توانسته است رضایت مشتری را کسب نماید.

ما در حوزه فروش عمده زعفران و صادرات زعفران سابقه دیرینه داریم. انواع زعفران پوشال، سرگل و  نگین در درجه کیفیت های مختلف و نیز کیفیت های صادراتی در مقادیر کیلویی موجود می باشد. شما می توانید انواع زعفران را به صورت فله یا در بسته بندی های دلخواه در مقادیر عمده از شرکت ما خریداری کنید.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران عمده شماره موبایل: 09153363715
واتس آپ زعفران عمده واتس آپ: 09153363715
کانال تلگرام زعفران عمده تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی65 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران سرگل صادراتی63 میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای قربانی

اقای قربانی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید

پیام در واتساپ