بهترین مراکز فروش زعفران در مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین زعفران قائنات:مشخصات زعفران عمده:آیا قیمت فروش زعفران فله در مشهد نوسان خواهد داشت؟قیمت زعفران در مشهد چند است؟فروش کیلویی زعفران صادراتی:قیمت زعفران عمده در سال 1402:خرید عمده زعفران به صورت تضمینی چگونه امکان پذیر است؟
بهترین مراکز فروش زعفران در مشهد

بازار بزرگ امام رضا علیه السلام یکی از بزرگترین مراکز خرید و فروش زعفران در ایران و بهترین مراکز فروش زعفران در مشهد است.

شاید شما هم هنگام سفر به مشهد سری به این بازار زده باشید و از آن جا زعفران هم خریده اید. در این مطلب قصد داریم با ارائه مطالب؛ آگاهی شما را نسبت به خرید زعفران بیشتر کنیم تا بتوانید بهترین زعفران را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

 اینکه هنگام خرید عمده زعفران به چه ویژگی هایی از زعفران باید توجه کنید؟ بهترین مراکز فروش زعفران در مشهد کدامند؟ زعفرانی که بصورت عمده خریداری می شود باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ قیمت خرید عمده زعفران در مشهد چقدر است؟بهترین مراکز خرید زعفران عمده در کجا قرار دارد؟

نرخ زعفران کیلویی در مشهد و بازار فروش زعفران صادراتی چقدر است؟ آیا قیمت فروش زعفران فله در مشهد نوسان خواهد داشت؟ در فصل برداشت زعفران و عرضه محصول جدید به بازار چگونه میتوان با مراکز فروش زعفران فله در ارتباط شد؟

اینها سوالاتی است که در این مطلب به آن پاسخ خواهیم داد پس با ما همراه باشید.

بهترین زعفران قائنات

بهترین زعفران قائنات:

در مقایسه زعفران قائنات با بقیه مناطق دیگر باید گفت که قائنات یکی از بهترین مناطق تولید زعفران در سطح استان خراسان جنوبی می باشد. زعفران قائنات انواع مختلفی دارد که می توان به زعفران سرگل ونگین اشاره کرد.

زعفران پس از برداشت از مزرعه توسط کشاورز معمولا بصورت دسته (دخترپیچ) می باشد که کلاله همراه با سفیدی می باشد که این نوع زعفران مشتریان خاص خود را دارد و مزیت این زعفران این است که تقلبی در آن رخ نمی دهد و قیمت آن به نسبت انواع زعفران های دیگر کمتر می باشد.

مشخصات زعفران عمده:

مشخصات زعفران عمده

اگر شما زعفران را بصورت عمده خریداری می نمایید باید به چند نکته توجه کنید. معمولا اگر زعفران را بصورت کیلویی خریداری می کنید باید برگ آزمایش و آنالیز آن را از فروشنده درخواست کنید زیرا امکان قاطی کردن یا تقلب در این حجم زعفران زیاد است.

برای تشخیص بهترین زعفران بطور مثال شما سه کیلو زعفران خریداری می نمایید باید تمام این زعفران را روی یک سطح صاف و تمیز بریزید و اگر در بین آن زعفران خرده شده و نرم مشاهده کردید این مدل زعفران قاطی شده و تقلب در آن رخ داده است.

اگر جزء مراکزی هستید که زعفران را مستقیم از کشاورز خریداری می کنید باید زعفران خریداری شده را با استفاده از ابزار های مخصوص کاملا پاک کرده زیرا زعفرانی که کشاورز برای فروش می آورد دارای سفیدی های اضافه در بین زعفران می باشد.

آیا قیمت فروش زعفران فله در مشهد نوسان خواهد داشت؟

سالانه حدود 350 تن زعفران در کشور تولید می‌شود که 70 تن در داخل مصرف شده و 280 تن به کشورهای مختلف صادر می شود. از حدود 114 هزار هکتار زعفران در کشور 96 هکتار آن مربوط به استان خراسان رضوی است.

زعفران محصولی صادراتی است و اگر در فرایند صادرات مسائلی مانند نوسانات نرخ ارز، بخشنامه های بانک مرکزی، جابجایی پول و میزان تقاضای کشورهای مبدا رخ دهد طبیعتاً روی قیمت‌ زعفران تاثیر گذار خواهد بود.

قیمت زعفران معمولاً در مهرماه همزمان با فصل برداشت زعفران کاهش پیدا می کند اما به تدریج با دور شدن از فصل برداشت دوباره افزایش قیمت زعفران رخ می دهد.

در سال 1400 به دلیل شرایط جوی و آب و هوایی و کمبود بارندگی و تاثیرات آن بر زمینهای زعفران؛ برداشت گل زعفران از زمینهای زراعی کل منطقه کاهش 60 تا 70 درصدی داشته است.

قیمت زعفران در سال 1400 به دلیل کاهش شدید تولید گل زعفران و کاهش عرضه زعفران به بازار؛ قیمتها افزایش چند برابری نسبت به سال قبل داشته است.

بسیاری از افراد می‌پرسند آیا قیمت فروش زعفران فله در مشهد نوسان خواهد داشت؟

همانطور که شاهد بودیم در شش ماهه نخست سال 1401 نوسانات قیمتی چندانی در بازار زعفران وجود نداشت. در فصل برداشت زعفران سال 1401 شاهد افت قیمت زعفران بودیم. تحلیلگران علت آن را کاهش میزان صادرات و کاهش تقاضای خرید زعفران در بازار خارج می دانند.

خریداران خارجی در طول سال 3 مرتبه یعنی در خرداد، مهر و اسفند خرید زعفران را انجام می دهند بنابراین هر زمانی که خرید آن‌ها صورت بگیرد قیمت‌ زعفران با افزایش مواجه خواهد شد.

قیمت زعفران در مشهد چند است؟

قیمت زعفران در مشهد

قیمت خرید و فروش زعفران به صورت کیلویی و گرمی در بازار مشهد متفاوت است. اما قیمت زعفران کیلویی در مشهد چند است؟

لیست قیمت زعفران کیلویی در مشهد و قیمت فروش زعفران صادراتی درجه یک در وزن‌های بین ۱ تا ۱۰ کیلو به شرح زیر می باشد:

  • قیمت امروز زعفران سرگل معمولی 31500
  • قیمت امروز زعفران سرگل درجه یک 33500
  • قیمت روز زعفران نگین ممتاز 35
  • قیمت روز زعفران نگین صادراتی 36
  • قیمت امروز زعفران سوپرنگین 38
  • قیمت روز زعفران سوپرنگین پرسی تاپ 40

بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است قیمتها تغییر کرده باشد. برای اطلاع از قیمت بروز زعفران می توانید با ما ارتباط بگیرید.

فروش کیلویی زعفران صادراتی:

 فروش کیلویی زعفران صادراتی

در مجموعه زعفران عمده فروش کیلویی زعفران صادراتی به روشهای زیر انجام می‌شود:

  • چنانچه با انواع زعفران و درجه کیفیت های آن آشنایی ندارید؛ می‌توانیم 200 تا 250 گرم نمونه برایتان ارسال کنیم و بعد از بررسی و تایید شما سفارش اصلی را ارسال خواهیم کرد.
  • همان زعفرانی را که در کشور و بازار مد نظر شما عرضه می شود را برایتان ارسال خواهیم کرد.
  •  سفارش بر اساس دستور شما در ایران تحویل داده می شود.
  •  تمام گواهینامه های بهداشتی و استانداردهای سفارش شما همراه زعفران برایتان ارسال خواهد شد. 

چنانچه قصد خرید و صادرات زعفران را دارید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و از قیمت فروش زعفران در مشهد نیز مطلع شوید.

قیمت زعفران عمده در سال 1402:

قیمت زعفران عمده در سال 99

قیمت زعفران در سال 1402 امید است رو به افزایش یابد و رنج و سختی که کشاورزان بخاطر این محصول به خود تحمیل کرده اند را جبران کند.

در آبان ماه سال 1400 به دلیل کاهش 50 درصدی تولید زعفران در سراسر استان های خراسان؛ قیمت زعفران افزایش 2 تا 3 برابری داشت.

زعفران یک محصول استراتژیک می باشد که در مقایسه با ادویه های دیگر از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است اما در سال 1401 قیمت این محصول بسیار کاهش یافت و دسترنج کشاورزان بی نتیجه ماند.

قیمت زعفران ثابت نیست و متکی به صادرات می باشد که نقش اساسی و تعیین کننده در قیمت آن دارد.

بسته به اینکه چه زمانی این مطلب را می خوانید ممکن است قیمتها تغییر کرده باشد. برای اطلاع از قیمت لحظه ای و بروز زعفران می توانید با ما ارتباط بگیرید.

خرید عمده زعفران به صورت تضمینی چگونه امکان پذیر است؟

خرید عمده زعفران به صورت تضمینی

مراکز عمده فروشی زعفران و بنکداران معمولاً زعفران را در مقادیر عمده و فله ای خریداری می‌کنند. آنها برای تامین زعفران خود همیشه دغدغه کیفیت و قیمت را دارند. به راستی خرید عمده زعفران به صورت تضمینی چگونه و از کجا امکان پذیر است؟

مجموعه زعفران عمده یکی از معتبرترین مراکز فروش عمده زعفران می باشد که تا به همین الان توانسته ایم رضایت مشتریان را کسب نماییم. زعفرانی که در این مجموعه به فروش می رسد همراه با برگ آزمایش و آنالیز است و این امکان فراهم شده تا زعفران اکثر کشورها صادر شود.

زعفرانی که برای مشتریان به عنوان نمونه یا sample ارسال می‌شود به گونه‌ای است که بعد از تایید مشتری؛ بتوانیم همان زعفران با همان کیفیت را در حجم بالا پاسخگو باشیم تا بتوانیم نیاز مشتریان را در کمترین زمان ممکن و با کسب رضایت آنان تامین نماییم.

برای اطلاع از قیمت فروش زعفران در مشهد امروز با ما تماس بگیرید.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران عمده شماره موبایل: 09153363715
واتس آپ زعفران عمده واتس آپ: 09153363715
کانال تلگرام زعفران عمده تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی65 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران سرگل صادراتی63 میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای قربانی

اقای قربانی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید

پیام در واتساپ