گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پرفروش ترین زعفران بسته بندی برای خارج

آنچه در این مقاله می خوانید...

هر کیلو گل زعفران چند مثقال زعفران می دهد؟خواص زعفران:زعفران سوپر نگین چیست؟تفاوت زعفران نگین و سوپرنگین چیست؟گران قیمت ترین زعفران؟بهترین زعفران صادراتی بسته بندی: خرید زعفران سوپر نگین بسته بندی و فله:نحوه نگهداری زعفران:زعفران بسته بندی برای خارج:خرید زعفران بسته بندی صادراتی:
پرفروش ترین زعفران بسته بندی برای خارج

پرفروش ترین زعفران بسته بندی برای خارج چه زعفرانی است؟ بهترین زعفران برای صادرات به خارج از کشور کدام است؟ چگونه زعفران را نگهداری و بسته بندی کنیم تا از کیفیت عطر و بوی آن در طی زمان نگهداری کاسته نشود؟ بهترین بسته بندی زعفران صادراتی چه نوع بسته بندی است؟

هر کیلو گل زعفران چند مثقال زعفران می دهد؟

هر کیلو گل زعفران چند مثقال زعفران

از هر 100 تا 200 هزار گیاه زعفران، حدود 5 كيلوگرم گل زعفران بدست می آيد كه وزن 5 کیلوگرم زعفران تازه بعد از خشك شدن به يك كيلوگرم خواهد رسید.

آیا می‌دانید هر کیلو گل زعفران چند مثقال زعفران می دهد؟ وقتی زعفران خشک می‌شود وزن آن بسیار کم می‌شود. چیدن گل نیز کار سخت و زمان‌بری است. از هر کیلو گل زعفران حدود دو تا سه مثقال زعفران خشک به دست می آید.

بسته به عیار گل ها و اینکه گل زعفران دارای کلاله های درشت و ضخیم باشد یا ریز و نازک، مقدار زعفران خشکی که از آنها گلها به دست می آید متفاوت خواهد بود.

 

خواص زعفران:

زعفران ارزش غذایی و دارویی بسیاری دارد که از خواص زعفران می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • بهبود و تقویت حافظه
  • بهبود بیماری های قلبی و عروقی
  • کاهش فشار خون
  • کاهش نفخ
  • درمان بیماری های پوستی
  • درمان سریع افسردگی
  • پیشگیری از کاهش دید در سالخوردگی
  • خواص ضد سرطانی
  • کمک به زایمان آسان

زعفران سوپر نگین چیست؟

زعفران سوپر نگین

زعفران سوپر نگین از سه شاخه ی کلاله ی از هم جدا تشکیل می شود که کلاله های آن بهم کلاف شده اند. این زعفران بدون ریشه (خامه) عرضه می گردد.

زعفران سوپر نگین باید صاف، بدون خم شدگی و رنگ روشن باشد و انتهای کلاله های آن سفید نباشد. زعفران سوپرنگین بهترین زعفران در کشور محسوب می‌شود.

تفاوت زعفران نگین و سوپرنگین چیست؟

از آنجا که انواع زعفران و درجه کیفیت های آن در بازار زیاد است تشخیص تفاوت بین آنها برای هر کسی آسان نیست. شاید برای شما هم سوال باشد تفاوت زعفران نگین و سوپرنگین چیست؟

رنگ دهی بالاتر نسبت به سایر انواع و کلاله درشت تر نسبت به زعفران نگین از جمله تفاوت های این دو نوع زعفران می باشد. وجه تمایز زعفران سوپرنگین و زعفران نگین درشت تر بودن کلاله های آن است.

زعفران سوپر نگین به دلیل کلاف شدن کلاله های آن حجم و زیبایی بیشتری نسبت به سایر انواع دارد. این نوع در کشورهای اروپایی و عربی طرفداران زیادی دارد.

گران قیمت ترین زعفران؟

همانطور که توضیح دادیم هزاران گل زعفران باید از زمین چیده شود و سپس کلاله های قرمز رنگ از سفیدی جدا شود تا یک تا یک مثقال زعفران خشک به دست آید. زمان بر بودن و هزینه بر بودن پروسه تولید زعفران خشک سبب شده،  زعفران جزو گران قیمت ترین ادویه های جهان باشد.

از صد کیلوگرم زعفران کشت شده فقط یک کیلو گرم سوپر نگین بدست می آید که موجب کم بودن آن و قیمت بالاتر آن می شود. رنگ دهی زعفران سوپر نگین بین 250 تا 320 واحد است که این میزان بالاترین رنگ دهی را در انواع زعفران است.

این نوع در سایر کشورها از محبوبیت خوبی برخوردار است که این امر باعث شده تا در صادرات استفاده شود.

بهترین زعفران صادراتی بسته بندی: 

شاید شما هم قصد صادرات به خارج از کشور را دارید و به دنبال بهترین زعفران صادراتی بسته بندی شده می‌باشید. در بین انواع مختلف زعفران، زعفران نگین آنهم درجه کیفیت سنگین مناسب ترین زعفران برای صادرات به خارج از کشور می باشد.

البته یادآوری می کنیم در هر کشوری نوع خاصی از زعفران شاید طرفدار بیشتری داشته باشد بنابراین اولین مرحله برای صادرات به خارج از کشور بازاریابی می باشد.

در زعفران سوپرنگین پاک کردن و جدا کردن کلاله مشکل است و با توجه به کیفیت کلاله آن این نوع نسبت به نگین کمیاب تر است. این محصول ویژه صادرات است و مصرف داخلی آن بسیار اندک است و به سختی میتوان آنرا در سطح بازار یافت.

سوپر نگین زعفرانی است با بهترین رنگ دهی و مناسب کادو و سوغات که به دلیل کمبود آن در بازار می توانید آن را از طریق سایت ما سفارش دهید.

خرید زعفران سوپر نگین بسته بندی و فله:

خرید زعفران سوپر نگین

دو ویژگی زعفران سوپرنگین سبب شده برای صادرات به خارج از کشور بسیار طرفدار داشته باشد. اولین ویژگی آن، قدرت رنگ دهی بالا می باشد. ویژگی ظاهری زعفران سوپرنگین باعث تمایز آن از سایر انواع زعفران و مشتری پسند بودن آن شده است.

زعفران سوپرنگین دارای کلاله های طویل، ضخیم و بدون فر خوردگی است. این ویژگی ها سبب شده از نظر ظاهری بسیار زیبا، چشم‌نواز و مشتری پسند باشد. اگر قصد خرید زعفران سوپرنگین به صورت بسته بندی شده و یا فله را دارید می توانید آن را در مقادیر عمده از شرکت ما خریداری کنید.

خرید زعفران سوپر نگین به صورت کیلویی از طریق سایت امکان پذیر است. برای خرید، مشاوره و ثبت سفارش میتوانید با شماره های شرکت تماس بگیرید.

شما می توانید این زعفران را با کیفیت مناسب به صورت فله ای از مجموعه زعفران عمده تهیه فرمایید. مجموعه ما آماده ارسال کالا به سراسر کشور است.

نحوه نگهداری زعفران:

در هر 100گرم زعفران 320 کیلوکالری انرژی موجود است. این ادویه خوشرنگ و خوش عطر نقشی پررنگ در سفره های ایرانی دارد.

در صورتی می توانید از خواص بی نظیر زعفران بهره مند شوید که نحوه نگهداری زعفران استاندارد باشد تا در طول مدت نگهداری خواصش را از دست ندهد.

توجه داشته باشید که زعفران اگر در زیر تابش مستقیم خورشید قرار گیرد میزان رنگ دهی خود را تا حد کمی از دست می دهد و کیفیت قبل را ندارد. برای استفاده صحیح تر در مکان سرد، تاریک و خشک نگهداری کنید تا کیفیت خود را از دست ندهد. بهترین منطقه برای کاشت زعفران منطقه قائنات خراسان است. 

زعفران بسته بندی برای خارج:

بسته بندی خاتم زعفران برای صادرات و فروش داخلی ایده آل ترین انتخاب نسبت به دیگر بسته بندی های زعفران است. بسته بندی خاتم بیشتر برای بحث های صادراتی به کشورهای مختلف استفاده می شود و از پرفروش ترین زعفران بسته بندی برای خارج می باشد.

به دلیل بسته بندی مستحکمی که دارد باعث جلوگیری از خرد شدن زعفران می‌شود.

دارای وزن های متفاوت از نیم گرم تا یک کیلو متفاوت است. دارای زیبایی و طرح های سنتی می باشد که زیبایی کار را دو چندان کرده است.

زعفران درون بسته بندی به طور کامل به چشم می خورد. بازار پسندی بسته بندی خاتم زعفران فوق العاده است.

خرید زعفران بسته بندی صادراتی:

خرید زعفران بسته بندی صادراتی

شرکت زعفران عمده تا به امروز در عرصه ی تولید زعفران، فروش زعفران بسته بندی و فله در داخل و صادرات زعفران فعالیت داشته است و در راستای تامین نیاز مشتریان خود اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی نموده است. یکی از محصولات شرکت ما انواع زعفران بسته بندی شده می باشد. زعفران نگین درجه یک بسته بندی شده یکی از برترین محصولات موجود می باشد. 

زعفران خوب و باکیفیت کمی تلخ است و به آرامی رنگ می‌دهد، درغیر این صورت باید به داشتن مواد افزودنی آن شک کنید.

این محصول در زمین های حاصلخیز قائنات کاشت شده و پس از برداشت و بسته بندی به صورت حرفه ای و شیک، در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می گیرد.

مجموعه زعفران عمده مرزی نو در ارائه محصولات مورد نیاز از جمله انواع زعفران پیش روی شما گشوده است. با خرید اینترنتی زعفران بسته بندی صادراتی از شرکت ما؛ کیفیت زعفران ایرانی را به دنیا نشان دهید.

چنانچه قصد خرید زعفران برای صادرات به خارج از کشور را دارید می توانید بهترین انواع زعفران صادراتی را با تضمین کیفیت به همراه سرتیفیکیت های بین المللی از ما خریداری کنید. همچنین صادرات زعفران به اکثر کشورها به همراه انجام کلیه امور گمرکی در مجموعه ما انجام پذیر است.

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران سرگل صادراتی47 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *