بزرگترین مرکز فروش زعفران صادراتی با قیمت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت زعفران در ایران:فروش عمده زعفران صادراتی:نمایندگی زعفران قائنات در تهران:قیمت روز زعفران در بورس:بازار زعفران استان خراسان رضوی مشهد:مهم ترین نکات برای خرید زعفران:قیمت بهترین زعفران صادراتی ایران:فروش عمده زعفران مشهد:خرید زعفران عمده به صورت تضمینی:قیمت یک کیلو زعفران قائنات:فروش زعفران صادراتی در تهران:فروش زعفران صادراتی در مشهد:قیمت لحظه ای زعفران صادراتی در مشهد:پیش بینی تغییرات قیمت زعفران سال 1402:قیمت هر کیلو زعفران صادراتی امروز:
بزرگترین مرکز فروش زعفران صادراتی با قیمت عمده

قیمت زعفران در ایران:

بسیاری از خریداران زعفران به دنبال مراکز فروش زعفران هستند و می خواهند بدانند از کجا می توانند زعفران را با کیفیت بالا و به صورت ۱۰۰% اصل و خالص خریداری کنند. بزرگترین مرکز فروش زعفران صادراتی با قیمت عمده کجاست؟

برای خریداران زعفران؛ قیمت زعفران و اصل بودن آن جز دغدغه های مهم می باشد. قیمت زعفران در بازار ایران تحت تاثیر عوامل زیادی قرار می‌گیرد که در ادامه درباره آن بیشتر صحبت خواهیم کرد. نحوه تعیین قیمت زعفران در بازار خرید و فروش زعفران و نکاتی که هنگام خرید زعفران باید مد نظر قرار بگیرد از جمله مطالبی است که در موردش صحبت خواهیم کرد.

اگر به دنبال خرید زعفران صادراتی هستید و می خواهید به صورت عمده زعفران اعلا و اصل را خریداری کنید خواندن این مطلب را از دست ندهید. 

قیمت زعفران در ایران

فروش عمده زعفران صادراتی:

آیا قیمت خرید زعفران صادراتی در تهران و بازار مشهد متفاوت است؟ قیمت زعفران صادراتی در تهران چند است؟ اگر شما به صورت شخصی یا شرکتی قصد خرید زعفران صادراتی را دارید و در حوزه صادرات زعفران فعالیت می کنید پیشنهاد می کنیم حتماً موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

استان های خراسان جنوبی و رضوی به عنوان قطب تولیدی زعفران در ایران هستند. شرکت های تولیدکننده زعفران بعضا در تهران و مشهد حضور دارند. در خرید و فروش جزئی زعفران؛ قیمت زعفران در تهران و مشهد تفاوت بسیار زیادی دارد.

مجموعه زعفرانه عمده به عنوان یکی از بزرگترین مراکز فروش عمده زعفران صادراتی می باشد که مفتخر است زعفران را با قیمت تولید در مشهد و تهران و سایر استان های کشور عرضه نماید. کیفیت تمامی محصولات تضمین شده و تماما زعفران  خالص، اصل و درجه یک می باشد.

نمایندگی زعفران قائنات در تهران:

فروش عمده زعفران صادراتی

شما از طریق مجموعه زعفران عمده می توانید زعفران را به صورت کیلویی و نیز بسته های متنوع شامل ۱۰۰ گرمی و بیشتر یا بر طبق نظر خودتان سفارش داده تا برایتان ارسال شده و در تهران دریافت نمایید.

فروش زعفران به صورت کیلویی و مستقیم توسط تولید کننده صورت می گیرد. عملیات کاشت زعفران و برداشت آن توسط کشاورز صورت می گیرد بنابراین زعفرانی که برایتان ارسال می شود بدون هیچ واسطه ای پس از تولید به دست شما خواهد رسید و کیفیت آن بسیار بالا خواهد بود.

اگر قصد خرید زعفران از نمایندگی زعفران قائنات در تهران را دارید می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت روز زعفران در بورس:

قیمت روز زعفران در بورس

به طور کلی نرخ زعفران بستگی دارد که چه نوع زعفرانی را برای خرید انتخاب کنیم. زعفران مدنظر ما زعفران نگین باشد یا زعفران سرگل، زعفران درجه یک باشد یا زعفران معمولی، پوشال باشد یا …همچنین حجم خرید زعفران نیز روی قیمت آن تاثیرگذاراست. قیمت روز زعفران در بازار بورس اعلام می شود.

برای خرید کیلویی زعفران بهتر است انواع مختلف زعفران را بشناسیم و سپس تصمیم بگیریم چه نوع زعفرانی را انتخاب کنیم.

بازار زعفران استان خراسان رضوی مشهد:

بازار زعفران مشهد مشتریان زیادی دارد که به صورت نقدی و غیر نقدی زعفران خود را خریداری کرده و قیمت ثابتی برای زعفران در این بازار وجود ندارد.

به دلیل رقابت در بازار زعفران مشهد هر فروشنده قیمتی را برای زعفران خود در نظر گرفته تا بتواند مشتری را با قیمت پایین تر جذب نماید. قیمت پایین زعفران دلیل بر با کیفیت بودن زعفران نیست زیرا احتمال میرود زعفران ها از نقاط مختلف کشور خریداری شده و کیفیت ها مثل هم نیستند.

شما می توانید در بازار استان خراسان رضوی؛ زعفران قائنات، زعفران گناباد، زعفران تربت حیدریه، زعفران مشهد، زعفران سرایان، زعفران کاشمر و… را مشاهده کنید.

مهم ترین نکات برای خرید زعفران:

خرید زعفران درجه یک

پس از تولید زعفران فرایند های زیادی روی آن انجام می شود تا نهایتاً انواع زعفران نگین، سرگل و پوشال به دست آید. بعد از تولید انواع زعفران فرآوری و خشک کردن زعفران انجام می‌شود.

چنانچه شرایط استاندارد در طی مراحل رعایت نشود زعفران کیفیت خود را از دست می دهد و ممکن است تیره و بد رنگ شده و یا از عطر و بوی آن کاسته شود همچنین ممکن است کلاله های زعفران خرد و شکسته شوند. هنگام خرید زعفران باید به رنگ زعفران، عطر و بوی آن و کیفیت ظاهری کلاله های زعفران توجه کافی داشته باشید.

برای اطلاع از قیمت فروش زعفران صادراتی می توانید با ما ارتباط بگیرید.

قیمت بهترین زعفران صادراتی ایران:

ایران بزرگترین تولید کننده زعفران در دنیا است. زعفران ایران به بیش از 64 کشور دنیا صادر می شود. قیمت بهترین زعفران صادراتی در داخل ایران با قیمت زعفران در خارج از کشور بسیار متفاوت است.

همانطور که می دانید زعفران به چهار دسته اصلی تقسیم بندی می‌شود که در میان آنها زعفران نگین بهترین زعفران شناخته شده است. از انواع زعفران نگین برای صادرات استفاده می شود. قیمت زعفران نگین بستگی به درجه کیفیت آن متفاوت است. در ادامه درباره قیمت انواع زعفران توضیح خواهیم داد.

فروش عمده زعفران مشهد:

فروش عمده زعفران مشهد

در بازار زعفران خرید زعفران به صورت فله و یا خرید زعفران به صورت کیلویی مشتریان زیادی دارد. اغلب خریداران عمده زعفران مانند صادرکنندگان زعفران برای صادرات و نیز رستوران داران و فروشگاه‌های بزرگ و بنکداران همگی به دنبال خرید کیلویی زعفران هستند.

فروش عمده زعفران در مشهد که یکی از بزرگترین بازارهای خرید و فروش زعفران را دارد مشتریان زیادی به خود جذب می کند.

خرید زعفران عمده به صورت تضمینی:

مجموعه زعفران عمده یکی از معتبرترین مراکز فروش عمده زعفران به صورت کیلویی می باشد. ما می توانیم انواع زعفران شامل زعفران نگین، زعفران سرگل، زعفران پوشال و زعفران دسته را در کیفیت های مختلف ارائه دهیم. با توجه به نیاز شما و متناسب با حوزه کاری تان می توانید زعفران مورد نظر را انتخاب کنید تا به شهر شما ارسال شود.

اگر کیفیت ظاهری زعفران برایتان مهم تر است از زعفران نگین صادراتی می توانید استفاده کنید. اگر قصد استفاده از زعفران برای مصارف غذایی و رستوران و هتل را دارید می توانید از زعفران سرگل ممتاز با قدرت رنگ دهی بالا و قیمت بسیار ارزان تر استفاده کنید.

برای خرید زعفران مشاوره های لازم در مورد انواع زعفران مناسب با حوزه کاری تان به شما ارائه خواهد شد. همچنین در خرید کیلویی زعفران تمامی گواهینامه ها و استانداردهای مربوط به زعفرانی که می خرید به شما تقدیم خواهد شد تا از بابت کیفیت زعفران و اصل بودن آن اطمینان خاطر داشته باشید.

برای خرید زعفران عمده به صورت تضمینی می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت یک کیلو زعفران قائنات:

قیمت یک کیلو زعفران قائنات

خرید کیلویی زعفران توسط خریداران عمده زعفران مانند صادرکنندگان زعفران و بنکداران انجام می شود. در این روش قیمت زعفران به نسبت قابل ملاحظه ای کاهش می یابد و قیمت زعفران کیلویی به مراتب ارزان‌تر از زعفران بسته بندی و خرده می باشد. البته برای قیمت یک کیلو زعفران قائنات دامنه نوسان زیادی را می‌توانید در سایت اینترنتی ببینید.

در ادامه درباره دلیل اختلاف قیمت زعفران در بازار توضیح خواهیم داد.

فروش زعفران صادراتی در تهران:

شرکتهای تجاری و بازرگانی که قصد خرید عمده زعفران صادراتی در تهران را دارند می توانند زعفران مورد نیاز خود را بصورت فله یا در بسته بندی های پیش فرض شرکت ما سفارش دهند. به دلیل استقرار در منطقه قائنات و دسترسی به حجم وسیعی از زعفران مرغوب؛ شرکت ما آماده همکاری با سایر شرکت‌های صنعتی داخلی و خارجی برای تامین انواع زعفران در مقادیر بالا می باشد.

اگر قصد فروش زعفران صادراتی در تهران را دارید می توانید زعفران مورد نیاز خود را از شرکت ما تامین کنید.

فروش زعفران صادراتی در مشهد:

قیمت لحظه ای زعفران در مشهد

همان طور که می دانید قیمت زعفران درجه یک صادراتی در حال تغییر است بنابراین شرایط تحویل و قیمت هر کیلو زعفران صادراتی به روز و بر اساس همان مقطع زمانی خواهد بود. چنانچه قصد خرید زعفران صادراتی در مقادیر عمده را دارید می توانید مقدار 250 تا 500 گرم زعفران به عنوان نمونه خریداری کنید و پس از تایید کیفیت زعفران؛ آن را در مقادیر عمده سفارش دهید.

برای اطلاع از قیمت فروش زعفران صادراتی می توانید با ما ارتباط بگیرید.

قیمت لحظه ای زعفران صادراتی در مشهد:

حتما شما هم در بازار متوجه به وجود اختلاف قیمت زعفران در فروشگاه های مختلف شده اید و پرسیده اید که چرا قیمت زعفران تفاوت دارد؟ در بازار زعفران مشهد انواع زعفران با درجه کیفیت های مختلف و با نام‌های متفاوت عرضه می‌شود.

دلایل اختلاف قیمت زعفران عبارتند از:

  • کیفیت زعفران عرضه شده
  • درشت یا ریز بودن قلم‌های زعفران 
  • مقدار نرمه موجود در زعفران 
  • شهر محل تولید زعفران

پیش بینی تغییرات قیمت زعفران سال 1402:

آیا با آغاز مرداد ماه قیمت‌ زعفران سال 1401 افزایش می یابد یا کاهش؟

خریداران و فروشندگان زعفران اغلب به دنبال قیمت روزانه زعفران هستند. در چند سال اخیر به دلیل شیوع کرونا و کاهش صادرات زعفران به خارج از کشور؛ قیمت زعفران برخلاف سالهای قبل افزایش چندانی نداشت و در ماه های اخیر نوسانات قیمت زعفران زیاد نبوده است.

اما در آبان ماه سال 1400 به دلیل کاهش 50 درصدی تولید زعفران در سراسر استان های خراسان؛ قیمت زعفران افزایش 2 تا 3 برابری داشت.

میزان تولید زعفران در سال 1401 اندکی رشد داشت ولی باز هم به نسبت سال 99 شاهد افزایش تولید زعفران نبودیم. صادرات زعفران در سال 1401 به دلیل افت تقاضای خرید در بازارهای خارج، کاهش داشته است. پس از فصل برداشت زعفران شاهد افت قیمت زعفران در بازار داخل بودیم.

فعالان بازار درباره پیش بینی قیمت زعفران در سال 1402 معتقدند با رونق گرفتن صادرات امکان افزایش قیمت وجود دارد.

قیمت هر کیلو زعفران صادراتی امروز:

قیمت هر کیلو زعفران امروز

قیمت زعفران کیلویی بر اساس قیمت هر گرم زعفران اعلام می‌شوند با این تفاوت که قیمت زعفران کیلویی برای خریداران عمده زعفران ارزان تر محاسبه می شود. 

چنانچه قصد خرید زعفران در مقادیر کیلویی با کیفیت بالا و قیمت مناسب را دارید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است قیمتها تغییر کرده باشد. برای اطلاع از قیمت لحظه ای و بروز زعفران می توانید با ما ارتباط بگیرید.قیمت فروش زعفران صادراتی

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران عمده شماره موبایل: 09153363715
واتس آپ زعفران عمده واتس آپ: 09153363715
کانال تلگرام زعفران عمده تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی65 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران سرگل صادراتی63 میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای قربانی

اقای قربانی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید

پیام در واتساپ