بزرگترین مرکز فروش عمده زعفران در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

آیا می دانید معتبرترین مرکز فروش عمده زعفران در تهران کجاست؟ آیا شما هم مایل به خرید زعفران در تهران از نمایندگی های زعفران و شرکت‌ها و یا مغازه های زعفران فروشی هستید؟فروش عمده زعفران در تهران:خرید زعفران درجه یک اصل:خریداران عمده زعفران در تهران:خرید زعفران عمده از کشاورز:خرید و فروش زعفران در تهران:بازار زعفران در ایران:قیمت فروش عمده زعفران صادراتی نگین:پیش بینی قیمت زعفران صادراتی:
بزرگترین مرکز فروش عمده زعفران در ایران

آیا می دانید معتبرترین مرکز فروش عمده زعفران در تهران کجاست؟ آیا شما هم مایل به خرید زعفران در تهران از نمایندگی های زعفران و شرکت‌ها و یا مغازه های زعفران فروشی هستید؟

فروش عمده زعفران در تهران:

مجموعه ما به عنوان یکی از معتبرترین مراکز فروش زعفران عمده و عرضه کننده زعفران اصل و درجه یک در ایران با مناسبترین قیمت آماده همکاری با شما در این زمینه می باشد. اگر علاقه مند به خرید یا فروش زعفران هستید می‌توانید از مجموعه ما زعفران را در مقادیر عمده کیلویی خریداری کنید.

هر نوع زعفرانی که خریدار بخواهد در مقادیر کیلویی و تناژی در کمترین زمان ممکن در هرجای ایران که باشد تحویل داده می شود. با ارائه گواهی نامه ها و استانداردهای لازم مربوط به زعفران خریدار دغدغه ای در مورد کیفیت و اصل بودن زعفران نخواهد داشت.

فروش عمده زعفران در تهران

خرید زعفران درجه یک اصل:

هر کدام از انواع زعفران ویژگی های خاص خود را دارد و به درجه کیفیت های یک دو و سه تقسیم بندی می شود.

برای خرید زعفران درجه یک اصل ابتدا شما باید با انواع زعفران آشنا باشید و ویژگی های هر کدام را بشناسید تا بتوانید تفاوت بین زعفران درجه یک و زعفران معمولی و با کیفیت پایینتر را تشخیص دهید.

برخی از افراد به اشتباه فکر می‌کنند زعفرانی که تمام قرمز باشد زعفران درجه یک است در حالی که زعفران دسته زعفرانی است که دارای بخش زیادی سفیدی می باشد و درجه یک بودن در زعفران دسته با میزان درصد قرمزی تعیین نمی شود.

در ادامه توضیح خواهیم داد که ویژگی‌های زعفران درجه یک چیست و چگونه می توانیم به کیفیت زعفرانی که خریده ایم پی ببریم.

خریداران عمده زعفران در تهران:

خرید و صادرات زعفران فله به روش‌های مختلفی انجام می‌شود. انواع زعفران سرگل، نگین، پوشال و دسته به صورت فله در مقادیر کیلویی عرضه می شود.

بسته به سلیقه مشتری و کاربرد کشورهای مختلف می توان از انواع زعفران فله برای صادرات استفاده کرد. صادرات زعفران فله در مجموعه ما از طریق هوایی امکان پذیر است. شرکت ما معتبرترین مرکز فروش زعفران در تهران می باشد.

شرکت ما به عنوان یکی از معتبرترین مراکز فروش زعفران در تهران می باشد.

قیمت عمده زعفران قاینات

کمتر کسی هست که نداند بزرگترین تولید کننده زعفران در ایران و جهان استان‌های خراسان جنوبی و رضوی و به ویژه شهرهای تربت حیدریه و قائنات میباشد. این مناطق به تنهایی بیش از ۹۰ درصد زعفران ایران را تولید می کنند.

استفاده از شیوه های سنتی در کشت زعفران و استفاده از آب قنات در آبیاری زمینهای زعفران و آب و هوا و شرایط اقلیمی منطقه قائنات از جمله عواملی است که سبب شده زعفران این منطقه از کیفیت بالاتری نسبت به سایر مناطق برخوردار باشد. با فروش عمده زعفران قائنات توانستیم زعفران ناب این منطقه را به سراسر ایران ارسال کنیم.

ما فروش عمده زعفران را به صورت های مختلف مانند فروش کیلویی و عمده و فروش فله ای زعفران با بهترین کیفیت به همراه ارائه استانداردهای لازم انجام می دهیم.

خریداران عمده زعفران در تهران می توانند برای تامین زعفران مورد نیاز خود انواع زعفران را به صورت فله یا بسته بندی شده در مقادیر عمده با قیمت همکار از ما خریداری کنند. در خرید فله ای و کیلویی زعفران تمامی استانداردهای مربوط به محصول به خریدار ارائه می شود.

هدف مجموعه ما عرضه زعفران در مقادیر عمده و کیلویی با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب می باشد. با فروش عمده زعفران توانسته ایم دغدغه خریداران عمده زعفران را برطرف کنیم.

قیمت عمده زعفران قاینات

خرید زعفران عمده از کشاورز:

یکی از مهمترین ویژگی‌های زعفران؛ ارگانیک بودن محصول است. در کشورهایی مانند اتحادیه اروپا، کانادا، ژاپن و… حرکت به سمت مصرف محصولات ارگانیک رفته است. تاثیر منفی انواع کودهای شیمیایی، سموم و هورمون ها در تولید مواد غذایی سبب شده تولید محصولات از جمله زعفران ارگانیک طرفداران زیادی در سراسر دنیا داشته باشد.

کمک به ارتقای سلامت مصرف کنندگان و حفظ خواص درمانی زعفران از جمله ویژگی های زعفران ارگانیک می باشد. با خرید زعفران از کشاورز از اصل بودن و خالص بودن زعفران می‌توان اطمینان خاطر داشت.

برای خرید زعفران عمده از کشاورز می توانید با ما تماس بگیرید.

خرید و فروش زعفران در تهران:

فروش زعفران فله در تهران

تمرکز فعالیت مجموعه ما بر فروش عمده زعفران و صادرات زعفران می باشد. بازار خرید و فروش زعفران در تهران رونق گرفته است.

ما این امکان را فراهم آورده ایم تا از طریق فروش اینترنتی زعفران بتوانیم برای تمام کسانی که زعفران در منطقه آنها کاشت نمی شود و دسترسی آسانی به زعفران ندارند؛ با کمترین هزینه ها و در کوتاه ترین زمان؛ زعفران اصل خراسان را تقدیم شان کنیم.

خرید زعفران فله برای برخی از افراد با دغدغه هایی روبرو است. از آنجا که زعفران فله فاقد بسته بندی است به هر مرکزی نمی توان اعتماد کرد. برخی افراد سوء استفاده هایی را کرده‌اند که سبب بی اعتمادی خریداران زعفران شده است.

برخی مراکز فروش زعفران در تهران انواع زعفران بی کیفیت را با نام زعفران درجه یک عرضه می کنند. برخی‌ها نیز با مخلوط کردن چند نوع زعفران با کیفیت پایین آن را با قیمت بالاتر می فروشند. اگر قصد خرید زعفران فله در تهران را دارید می توانید انواع زعفران فله اصل و درجه یک را به طور مستقیم از ما که تولید کننده زعفران هستیم خریداری کنید.

برای خرید زعفران و اطلاع از قیمت فروش زعفران در تهران می توانید با ما تماس بگیرید.

بازار زعفران در ایران:

فروش زعفران در ایران

کشور ایران بزرگترین تولید کننده و صادر کننده زعفران در بازارهای جهانی است. گرچه امروزه زعفران در بسیاری از استان های سراسر کشور کشت می شود. استان‌های خراسان رضوی و جنوبی بزرگترین استان های تولید کننده زعفران بوده اند پیرو تولید زعفران در مناطق مختلف مراکز فروش زعفران در ایران نیز گسترده تر شده اند.

گرانبها بودن زعفران سبب شده بسیاری از افراد به عنوان شغل دوم به سمت فعالیت در حوزه فروش زعفران روی آورند. نمایندگی های فروش زعفران در سراسر استان ها نیز وجود دارد که سبب گسترده تر شدن مراکز فروش زعفران در ایران شده است.

مجموعه ما یکی از تولیدکنندگان بزرگ زعفران در خراسان می باشد. از آنجا که ما همیشه به زعفران دسترسی آسان داریم بر آن شدیم تا برای خریداران عمده؛ زعفران مورد نیازشان را با بالا ترین کیفیت تامین نماییم. ارائه بالاترین کیفیت زعفران با کمترین هزینه ها آنهم در کمترین زمان ممکن و با قیمت بسیار مناسب از جمله اهداف ما برای خریداران عمده زعفران می باشد.

قیمت فروش عمده زعفران صادراتی نگین:

قیمت فروش عمده زعفران صادراتی نگین

قیمت زعفران صادراتی به نوع و درجه کیفیت آن بستگی دارد. زعفران نگین بهترین نوع زعفران صادراتی است. از آنجا که درجه کیفیت های متفاوتی برای این نوع زعفران وجود دارد قیمت آن متفاوت است.

زعفران نگین صادراتی دارای فرخورردگی نیست و در انتهای کلاله های آن سفیدی وجود ندارد. قدرت رنگ دهی بالا نیز از دیگر ویژگی‌های زعفران صادراتی میباشد. بسته به اینکه زعفران چقدر از این معیارها را دارا باشد قیمت متفاوت خواهد بود. قیمت فروش عمده زعفران ارزان تر از قیمت جزئی زعفران است.

برای اطلاع از قیمت فروش عمده زعفران صادراتی نگین امروز می توانید با ما تماس بگیرید.

پیش بینی قیمت زعفران صادراتی:

همواره پیش بینی قیمت زعفران برای فعالان حوزه بازار خرید و فروش زعفران مهم بوده است. با پیش بینی قیمت زعفران؛ تامین کنندگان، کشاورزان و مصرف کنندگان و حتی دلالان بازار به فکر تعیین میزان سود خود هستند.

اینکه افزایش یا کاهش قیمت زعفران در آینده به نفع کشاورز و تامین کننده باشد یا مصرف کننده و صادر کننده زعفران؛ مورد سوال است.

در آبان ماه سال 1400 به دلیل کاهش 50 درصدی تولید زعفران در سراسر استان های خراسان؛ قیمت زعفران افزایش 2 تا 3 برابری داشت.

در دی ماه 1401 صادرات زعفران به دلیل تعطیلات کریسمس کاهش داشته است. همواره افزایش تقاضای خرید در بازارهای جهانی، افزایش حجم معاملات خرید و فروش زعفران و افزایش میزان صادرات را در پی دارد. با شروع خرید زعفران از سمت کشورهای خارجی و رونق گرفتن دوباره صادرات امکان پیش بینی افزایش قیمت زعفران صادراتی وجود دارد.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران عمده شماره موبایل: 09153363715
واتس آپ زعفران عمده واتس آپ: 09153363715
کانال تلگرام زعفران عمده تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی65 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران سرگل صادراتی63 میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای قربانی

اقای قربانی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید

پیام در واتساپ