قیمت زعفران گرمی بسته بندی شده بصورت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت زعفران بصورت عمده:خرید زعفران بسته بندی:شرایط نگهداری زعفران:چگونه اقدام به خرید زعفران از کشاورز نماییم؟خرید زعفران مرغوب:قیمت خرید یک کیلو زعفران ارگانیک:تضمین خرید زعفران:خرید زعفران بصورت عمده:خریداران فله ای زعفران در تهران:فروش زعفران درجه یک با قیمتی ارزان:خرید زعفران عمده از کشاورز با بهترین قیمت:قیمت خرید زعفران از مزرعه دار ها:قیمت عمده فروشی زعفران:
قیمت زعفران گرمی بسته بندی شده بصورت عمده

در این مطلب قصد داریم توضیح دهیم که چگونه اقدام به خرید زعفران از کشاورز نماییم؟ قیمت زعفران گرمی بسته بندی شده بصورت عمده و شرایط نگهداری زعفران چیست و نکات مهم برای خرید زعفران مرغوب را بیان کنیم. همچنین نکات ویژه برای خرید کیلویی زعفران را بیان خواهیم کرد پس تا آخر مطلب با ما همراه باشید.

قیمت زعفران بصورت عمده:

زعفران خواص بی نظیری دارد که سبب شده از آن در صنایع مختلفی به طور گسترده استفاده شود.

مصرف زعفران در برخی از صنایع بسیار زیاد است و صاحبان صنایع به دنبال تامین زعفران مورد نیاز خود در مقادیر عمده هستند. خرید زعفران به صورت فله ای و عمده برایشان مقرون به صرفه تر است.

مجموعه زعفران عمده آماده همکاری با تمام صاحبان صنایع و تاجران برای تامین زعفران در مقادیر کیلویی و تناژی می باشد. ما به زعفران دسترسی آسان و همیشگی داریم و انواع زعفران با درجه کیفیت های مختلف را در مقادیر عمده در کمترین زمان ممکن به سراسر نقاط ایران ارسال می کنیم.

به دلیل اینکه زعفران از کشاورز و تولید کننده خریداری می‌شود مستقیماً به دست مصرف‌کننده می‌رسد هم کیفیت آن حفظ شده و هم با قیمت بسیار ارزان عرضه می شود.

برای اطلاع از قیمت هر گرم زعفران به صورت عمده می توانید ارتباط بگیرید.

خرید زعفران بسته بندی

خرید زعفران بسته بندی:

چنانچه قصد خرید زعفران بسته بندی شده برای رستوران ها، هتل ها، قنادی، شیرینی پزی و… و یا مصارف مختلف دیگر را دارید؛ می توانید از شرکت ما زعفران مورد نیاز خود را در مقادیر دلخواه خریداری نمایید.

چنانچه خرید زعفران عمده بصورت فله و کیلویی برای شما امکان پذیر نیست، می توانید زعفران بسته بندی شده گرمی و مثقالی خریداری نمایید.

شرایط نگهداری زعفران:

زعفران بایستی در محیط تاریک، خشک و فاقد رطوبت و به دوراز تابش مستقیم نور خورشید نگهداری شود. بسته بندی زعفران سبب حفظ ویژگی‌های (رنگ، عطر و بو) زعفران شده و باعث می‌ شود در طی مدت نگهداری، ترکیبات موجود در زعفران تبخیر نشده و از عطر و بوی زعفران کاسته نشود.

زعفران بسته بندی شده همچنین در مقابل نور، ضربه و رطوبت محافظت می شود.

بنابراین شرایط نگهداری زعفران هم قبل از فرآوری و هم بعد از بسته بندی در حفظ کیفیت زعفران بسیار تأثیرگذار است.

چگونه اقدام به خرید زعفران از کشاورز نماییم؟

خرید زعفران از کشاورز

مجموعه زعفران عمده عرضه کننده انواع زعفران بسته بندی شده خراسان و قائنات در سراسر کشور می باشد. زعفرانی که برای مشتریان بسته بندی میشود، تهیه شده از زعفران اصل خرراسان می باشد.

این شرکت خود از تولیدکنندگان زعفران بوده بعلاوه برای تامین زعفران در مقادیر عمده، اقدام به خرید زعفران از کشاورزان منطقه خراسان می نماید سپس زعفران خریداری شده را فرآوری و پاکسازی کرده و به صورت ۱۰۰% اصل و خالص و با قیمت پایه به بازار عرضه می کند.

زعفران عمده در خراسان جنوبی یعنی بزرگترین مرکز تولید زعفران مرغوب کشور استقرار دارد. بنابراین به آسانی به حجم وسیعی از زعفران قائنات اصل دسترسی دارد و سابقه درخشان در زمینه پخش زعفران قائنات دارد.

زعفران مورد نیاز خریداران زعفران، در هر لحظه از زمان که بخواهند بدون هیچ گونه محدودیتی؛ در مقادیر عمده و کیلویی برایشان تامین و ارسال می‌ شود.

اگر شما هم قصد دارید اقدام به خرید زعفران از کشاورز نمایید می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران مرغوب:

خرید زعفران مرغوب

مزایای خرید اینترنتی زعفران از شرکت ما عبارتند از:

  • دسترسی به حجم وسیع از اطلاعات مفید و کاربردی در زمینه زعفران
  • آشنایی با انواع زعفران (دسته، پوشال، سرگل و نگین)
  • دسترسی به طیف وسیعی از انواع زعفران به همراه قیمت به روز زعفران
  • دسترسی به انواع زعفران بسته بندی شده
  • ارائه اطلاعات کامل محصول (نوع زعفران، قیمت زعفران،وزن، نوع ظروف بسته بندی)
  • خرید زعفران مرغوب با قیمت مناسب

در ادامه درباره قیمت زعفران گرمی بسته بندی شده بصورت عمده و شرایط خرید زعفران تضمینی توضیح می دهیم.

قیمت خرید یک کیلو زعفران ارگانیک:

قیمت خرید ۱ کیلو زعفران ارگانیک

پایتخت ایران یکی از بزرگترین مراکز خرید زعفران است. بیشتر مشتریان ما از تهران هستند زیرا صادرات زیاد زعفران بصورت بسته بندی و فله توسط خریداران بزرگ انجام می شود. بیشتر افرادی که در تهران زندگی می کنند قیمت زعفران برای آنها ملاک نیست بلکه کیفیت زعفران را در نظر می گیرند.

شرکت ما یکی از بزرگترین تولید کنندگان زعفران می باشد که سهم بزرگی از بازار تهران را به خود اختصاص داده است. بیشتر مشتریانی که داریم از تهران بوده و زعفران را بصورت فله و بسته بندی بفروش می رسانند.

قیمت خرید یک کیلو زعفران ارگانیک برای هموطنان تهرانی به نسبت کیفیت عرضه شده بسیار ارزان محاسبه می شود. همانطور که  گفتیم ما تولید کننده زعفران هستیم و بدون واسطه فعالیت می‌کنیم. در نتیجه با خرید زعفران از شرکت ما هم اصالت و ارگانیک بودن زعفران تضمین شده می‌شود و هم زعفران با قیمت مناسب به دست مصرف کننده می رسد.

تضمین خرید زعفران:

ما برای کسب رضایت مشتریان؛ محصولات خود را با ضمانت به فروش می رسانیم. یعنی طی ۷روز از زمان ارسال اگر مشتری از محصول ارسالی ناراضی بود می تواند آنرا برگشت داده و وجه خود را نقدا دریافت می کند. تضمین خرید زعفران یعنی اعتماد به کیفیت و اصالت محصولات عرضه شده و این سبب رضایت همیشگی مشتریان ما شده است.

خرید زعفران بصورت عمده:

خرید زعفران بصورت عمده

شما خواهید توانست در تهران پایتخت، زعفران خراسان و قائنات را با کمترین قیمت ممکن و با کیفیت بالا از طریق خرید زعفران بصورت عمده دریافت نمایید. کیفیت بالای محصولات و رضایت مشتریان همواره هدف ماست.

کشت و پرورش زعفران یکی از مشاغل پرسود در کشور است. کشاورزان در شهرهایی مانند مشهد و قائن اقدام به تولید و پرورش زعفران می کنند و آنها را به صورت فله ای در اختیار شرکتهای بسته بندی قرار داده و این شرکت‌ها با فرآوری و بسته بندی زعفران؛ اقدام به فروش آن می کنند.

قیمت خرید زعفران از کشاورزان چندان بالا نیست و عمده فروشان این محصول با خرید زعفران از کشاورزان به قیمت پایین و فروش آن به قیمت بالاتر اقدام به درآمدزایی می‌کنند.

در ادامه درباره قیمت زعفران گرمی و مراکز فروش زعفران در تهران و خرید زعفران بصورت عمده از کشاورز توضیح می دهیم.

خریداران فله ای زعفران در تهران:

شرکت های بسته بندی، خریداران فله ای زعفران در تهران هستند. این شرکت ها با خرید و فروش زعفران و بسته بندی محصولات و عرضه مجدد آنها به بازار باعث فروش بیشتر این محصولات می شوند. قیمت زعفران مثقالی و قیمت زعفران کیلویی را می توان با خرید زعفران عمده، از عمده فروشی های سراسر کشور به دست آورد. 

همچنین شرکت هایی که اقدام به پخش و فروش اینترنتی زعفران می‌کنند خریدار فله ای زعفران در تهران هستند و با بسته بندی های شکیل این کالا را درب منزل به مشتریان خود تحویل می‌دهند.

شرکت ما معتبرترین مرکز فروش زعفران در تهران می باشد.

خریداران فله ای زعفران در تهران

فروش زعفران درجه یک با قیمتی ارزان:

فروش زعفران درجه یک با قیمتی ارزان توسط نمایندگی های پخش و فروش این محصولات در سراسر کشور انجام می گیرد. نمایندگی ها انواع زعفران ایرانی را با قیمت روز زعفران در اختیار خریداران کلی و جزئی این محصول قرار می‌دهند. 

برای خرید زعفران درجه یک با قیمتی ارزان می توانید به فروشگاه های اینترنتی نیز مراجعه کنید. این فروشگاه ها برای تشویق مردم به خرید اینترنتی و تحویل کالا درب منزل اقدام به گذاشتن شرایط و تخفیف های ویژه برای فروش محصولات خود می کنند و قیمت زعفران یک گرمی را بسیار مناسب و به صرفه قرار داده اند.

خرید زعفران عمده از کشاورز با بهترین قیمت:

خرید زعفران عمده از کشاورزان با بهترین قیمت

برای طرح خرید زعفران عمده از کشاورز با بهترین قیمت می‌توان در شهر مشهد به کشاورزان کشتزارهای پرورش این محصول مراجعه کرد.

کشاورزان به دلیل اینکه بازار فروش مناسب برای عرضه مستقیم محصولات خود به مشتریان را ندارند و زعفران را از طریق عمده فروشان و کارخانه های بسته بندی به دست مردم می رسانند، فروش خود را با بهترین قیمت ها انجام می دهند و برای کسانی که به زعفران فله ای و عمده احتیاج دارند توصیه می شود با خرید از کشاورزان به سود بیشتری دست یابند.

قیمت خرید زعفران از مزرعه دار ها:

قیمت خرید زعفران از کشاورز و مزرعه دار بسیار پایین تر از قیمت خرید زعفران بسته بندی شده در بازار است. زیرا این زعفران خام که توسط مزرعه داران تولید می شود پس از طی فرایند های گوناگون تصفیه شده و بسته بندی می شوند و با بسته بندی های شیک و زیبا در اختیار خریداران قرار می‌گیرند.

قیمت خرید این محصول امروزه براحتی در سایت های اینترنتی قابل مشاهده هستند و مشتریان می توانند با قیمتی مناسب و بی واسطه آن را به صورت آنلاین خریداری نمایند. جهت خرید و فروش زعفران می توانید با ما در ارتباط باشید.

قیمت خرید انواع زعفران از مزرعه دار ها

قیمت عمده فروشی زعفران:

بر اساس نوع و درجه کیفیت زعفران قیمت عمده فروشی زعفران تعیین می شود. یکی دیگر از عوامل تعیین کننده قیمت زعفران مقدار حجم سفارش مشتری می باشد یعنی اینکه شما بخواهید زعفران را در مقادیر جزئی یا در مقادیر عمده و کیلویی خریداری کنید.

اگر قصد خرید کلی زعفران را دارید حتما به فکر یک تامین کننده خوب نیز هستید. تامین کننده باید بتواند انواع زعفران را با درجه کیفیت های دلخواه شما درست سر موقع برایتان تهیه نماید.

از طرفی کیفیت زعفران و قیمت آن باید به گونه‌ای باشد که بتوانید از فروش آن سود به نسبت خوبی به دست آورید.

مجموعه زعفران عمده با آگاهی از در دغدغه خریداران عمده زعفران؛ سعی کرده زعفران را با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت عرضه نماید. از آنجا که ما تولید کننده زعفران هستیم و واسطه های خرید و فروش بین ما و مصرف کننده وجود ندارد زعفران با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب به دست خریداران عمده زعفران می‌رسد.

برای اطلاع از لیست قیمت زعفران گرمی بسته بندی شده بصورت عمده با ما ارتباط بگیرید.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران عمده شماره موبایل: 09153363715
واتس آپ زعفران عمده واتس آپ: 09153363715
کانال تلگرام زعفران عمده تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی65 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران سرگل صادراتی63 میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای قربانی

اقای قربانی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید

پیام در واتساپ