قیمت عمده زعفران و خرید زعفران با قیمت همکار

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت روز زعفران چند است؟برای خرید زعفران درجه یک به چه نکاتی توجه کنیمقیمت لحظه ای زعفران چگونه تعیین می شود؟قیمت هر گرم زعفران در مشهد:قیمت 1 گرم زعفران:ویژگیهای ظاهری زعفران نگین:انواع زعفران سرگل:قیمت زعفران کیلویی در مشهد:قیمت زعفران در بورس:پیش بینی قیمت زعفران در سال 1402:
قیمت عمده زعفران خرید زعفران با قیمت همکار

اطلاع از قیمت عمده زعفران و خرید زعفران با قیمت همکار را با ما تجربه کنید. شرکت ما یکی از بزرگترین مراکز فروش عمده زعفران است و مفتخریم زعفران را با حفظ کیفیت اولیه به دست مصرف کنندگان در سراسر کشور برسانیم.‌

بسیاری از خریداران زعفران هنگام خرید؛ دغدغه اصل بودن زعفران را دارند و میخواهند در ازای هزینه ای که می پردازند از اصل بودن زعفران و کیفیت آن اطمینان خاطر داشته باشند.

در همین راستا برآن شدیم در این مطلب نکات لازم در مورد خرید زعفران و اینکه چگونه بفهمیم زعفرانی که خریده ایم زعفران مرغوب و اصل است یا نه ارائه دهیم پس پیشنهاد می‌کنیم تا آخر مطلب با ما همراه باشید.

قیمت روز زعفران

قیمت روز زعفران چند است؟

در بازار زعفران ایران قیمت روز زعفران به روشهای زیر اعلام می شود:

 1. قیمت خرید زعفران از کشاورز که در واقع قیمت های خرید زعفران فله می باشد 
 2. لیست قیمت فروش زعفران در فروشگاه های زنجیره ای و شرکتها 
 3. قیمت زعفران در بورس

برای خریداران زعفران و کسانی که قصد فروش زعفران دارند قیمت عمده زعفران که در بازار نقدی زعفران معامله می‌شود ملاک قرار می گیرد.

برای خرید زعفران درجه یک به چه نکاتی توجه کنیم

خرید زعفران درجه یک

به نظر شما برای فروشندگان زعفران چه موضوعی مهم است؟ بله سودی که از فروش زعفران به دست می آید مهم است و اما برای خریداران زعفران چطور؟! بله برای خریداران زعفران هم کیفیت زعفران و هم قیمت مناسب زعفران.

آیا می دانید برای برای خرید زعفران درجه یک به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

همانطور که می دانید شرکت های زیادی در حوزه خرید و فروش زعفران فعالیت می کنند اما خرید زعفران اصل با قیمت مناسب یکی از مهمترین مسائل و دغدغه‌های خریداران زعفران است.

اگر شما هم قصد خرید زعفران درجه یک با قیمت مناسب را دارید پیشنهاد می کنیم حتماً در مورد انواع زعفران اطلاعات کافی به دست آورید چرا که تا قبل از این که شما انواع زعفران را نشناسید و تفاوت بین آنها را ندانید چگونه می توانید اقدام به خرید زعفران درجه یک نمایید؟!

تنوع و گستردگی انواع زعفران با کیفیت های متفاوت در بازار سبب شده قیمت های متفاوتی برای زعفران عرضه شود. تنوع زعفران و قیمت ها سبب سردرگمی شما خواهد شد. در این مطلب سعی می کنیم مطالب آموزنده ای در این‌باره به شما ارائه دهیم. 

قیمت لحظه ای زعفران چگونه تعیین می شود؟

قیمت لحظه ای زعفران

برخی از خریداران زعفران می‌پرسند قیمت زعفران چقدر است؟ برخی‌ها می ‌پرسند قیمت زعفران قائنات چند است یا هر گرم زعفران چند هزار تومان است؟

در واقع این سوالات هیچکدام سوال مناسبی برای آگاهی از قیمت دقیق زعفران نیست! برای اطلاع از قیمت زعفران شما باید ابتدا نوع زعفران و بعد درجه کیفیت آن را مشخص کنید. جراکه قیمت لحظه ای زعفران بر این اساس تعیین می شود.

به عنوان مثال قیمت زعفران سرگل درجه یک با زعفران سرگل ممتاز و زعفران نگین متفاوت است. از طرفی به این نکته توجه داشته باشید که زعفران محصولی صادراتی است و نرخ ثابتی ندارد و به همین دلیل قیمت زعفران به صورت لحظه ای ممکن است تغییر کند. در ادامه در این باره بیشتر صحبت خواهیم کرد.

قیمت هر گرم زعفران در مشهد:

قیمت هر گرم زعفران در مشهد

با توجه به عوامل زیر قیمت هر گرم زعفران در مشهد تعیین می شود: 

 • نوع زعفران (نگین -سرگل -پوشال و…)
 • کیفیت زعفران (درجه یک -درجه دو -درجه سه)
 • نوع بسته بندی زعفران 
 • خدمات ارائه شده از طرف شرکت عرضه کننده زعفران

قیمت 1 گرم زعفران:

همانطور که می دانید قیمت 1 گرم زعفران در بازار مانند دیگر محصولات تحت شرایط داخلی و خارجی تغییراتی دارد. قیمت زعفران تحت تاثیرعوامل زیر قرار می گیرد:

 • نوسانات نرخ ارز و دلار  
 • شرایط اقتصادی و سیاسی کشور
 • مناسبت های مذهبی و فرهنگی (محرم، رمضان، عید نوروز و…)

ویژگیهای ظاهری زعفران نگین:

قیمت زعفران نگین درجه یک

شاید کمتر کسی هنگام خرید زعفران به شما اطلاعات لازم در مورد ویژگی‌های آن زعفران را بدهد. ما در اینجا قبل از اینکه در مورد قیمت زعفران نگین صحبت کنیم مشخصات آن را به شما خواهیم گفت. زعفران نگین خود درجه کیفیت های متفاوتی دارد. ویژگیهای ظاهری زعفران نگین درجه یک عبارتند از:

 •  کاملاً قرمز و فاقد هرگونه سفیدی است 
 • دارای کلاله های کاملاً درشت و بدون شکستگی است
 • دارای قدرت رنگی بسیار بالا تر نسبت به سایر انواع زعفران می باشد

بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است قیمتها تغییر کرده باشد. برای اطلاع از قیمت لحظه ای و عمده زعفران می توانید با ما ارتباط بگیرید.

انواع زعفران سرگل:

قیمت زعفران سرگل

قبل از قضاوت در مورد قیمت یک محصول بهتر است با ویژگی های آن نا زعفران آشنا باشید تا بتوانید تصمیم خوبی برای خرید زعفران بگیرید.

پس در ابتدا بهتر است با مشخصات زعفران سرگل آشنا باشید. زعفران سرگل از نظر کیفیت بعد از زعفران نگین قرار می‌گیرد. 

یکی از روش های تهیه زعفران سرگل این است که از الک کردن زعفران دخترپیچ و زعفران پوشال به دست می آید. در واقع هدف از الک کردن، جدا کردن قسمت سفیدی از کلاله های قرمز رنگ است. در طی این مراحل که با روشی خاص انجام می شود برخی از کلاله ها شکسته می‌شوند.

بنابراین زعفران سرگل زعفرانی قلم شکسته و ریز است در حالیکه زعفران نگین قلم درشت و فاقد شکستگی است. بر اساس دقت و تجربه در نحوه تولید زعفران سرگل، درجه کیفیت های مختلفی از این نوع زعفران وجود دارد.

در واقع بر اساس مقدار شکستگی کلاله ها و درصد سفیدی موجود در زعفران؛ درجه کیفیت های مختلف زعفران سرگل به وجود می آید. اسامی مانند زعفران سرگل اعلا، زعفران سرگل صادراتی زعفران سرگل ممتاز زعفران سرگل شکسته اشاره به انواع مختلف زعفران سرگل در بازار دارد.

قیمت زعفران کیلویی در مشهد:

بازار زعفران مشهد یکی از بزرگترین مراکز خرید و فروش زعفران می باشد. به علت اینکه عرضه زعفران به این بازار در مقادیر بالا انجام می شود قیمت زعفران کیلویی در مشهد برای بسیاری از فعالان حوزه خرید و فروش زعفران مهم است.

قیمت زعفران در مشهد به صورت کیلویی بر حسب زمان خرید و میزان عرضه و تقاضای زعفران در بازار متفاوت است.

مجموعه ما یکی از بزرگترین مراکز فروش عمده زعفران است. عزیزانی که قصد فعالیت در زمینه زعفران را دارند و شرکت های پخش مواد غذایی می توانند برای تهیه انواع زعفران در مقادیر کیلویی با ما در ارتباط شوند تا قیمت عمده زعفران به صورت کیلویی به آنها داده شود.

قیمت زعفران در بورس:

قیمت زعفران در بورس

قراردادهای آتی زعفران برای اولین بار در خرداد 97 در بورس کالای ایران راه اندازی شد و هدف آن ایجاد سامانه‌ای برای پوشش ریسک تولید کنندگان زعفران و شفافیت قیمت‌ها در بازار بود. هدف از بورس زعفران حداقل نمودن یا از بین بردن ریسک ناشی از نوسانات و تغییرات قیمت زعفران بود.

سرمایه‌گذار با ورود به قرارداد آتی، دارایی خود را با قیمتی مشخص در آینده به فروش می‌رساند و در این صورت نوسانات بازار تاثیری بر قیمت دارایی خریداری شده نخواهد داشت و سرمایه گذار دارایی را در زمان آینده با قیمت مشخص خواهد فروخت.

در حال حاضر انواع زعفران ممتاز، نگین و زعفران پوشال معمولی بر اساس استاندارد مشخص شده  و قیمت زعفران در بورس معامله می شود.

پیش بینی قیمت زعفران در سال 1402:

پیش بینی قیمت زعفران در سال 99

در چند سال گذشته شیوع ویروس کرونا در سال 99 بر بازار زعفران نیز تاثیر خود را گذاشت. زعفران ایران که به کشورهای ایتالیا، اسپانیا، چین، امارات و… صادر می‌شد با شیوع ویروس کرونا میزان صادرات به شدت کاهش یافت.

هر ساله با فرا رسیدن عید نوروز؛ مصرف زعفران در بسیاری از حوزه‌ها افزایش می یافت اما به دلیل کرونا تقاضای خرید زعفران در آن سال کاهش یافت. طبق آمارهای رسمی در سال 98 حدود 430 تن زعفران تولید شد اما متاسفانه بیشتر آن در انبارهای تعاونی باقی ماند.

به دلیل افزایش موجودی زعفران در سال 99 و کاهش صادرات و کاهش تقاضای خرید زعفران رشد بالایی در قیمت زعفران در سال 99 وجود نداشت.

اما در آبان ماه سال 1400 به دلیل کاهش 50 درصدی تولید زعفران در سراسر استان های خراسان؛ قیمت زعفران افزایش 2 تا 3 برابری داشت.

تغییرات قیمت زعفران در سال 1401 روندی متفاوت داشت. در 6 ماهه نخست سال بازار زعفران تقریباً ثابت بود. بعد از فصل برداشت به علت افزایش عرضه زعفران به بازار، قیمت ها مقداری افت کرد.

تولید زعفران سال 1401 نسبت به سالهای 98 و 99 افزایش چندانی نداشت. اما تولید زعفران در سال 1400 بی سابقه بوده و با افت 50 تا 70 درصدی مواجه بودیم. به همین دلیل افزایش اندک تولید زعفران و کاهش تقاضای خرید در سال 1401 سبب کاهش قیمت زعفران پس از فصل برداشت شد.

پیش بینی ها حاکی از این است که اگر صادرات زعفران به خارج از کشور رونق بگیرد دوباره شاهد افزایش قیمت زعفران در سال 1402 خواهیم بود.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران عمده شماره موبایل: 09153363715
واتس آپ زعفران عمده واتس آپ: 09153363715
کانال تلگرام زعفران عمده تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی65 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران سرگل صادراتی63 میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای قربانی

اقای قربانی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید

پیام در واتساپ