گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فله ای زعفران گرمی و مثقالی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آنچه باید درباره خرید زعفران فله بدانید: مرکز فروش زعفران فله ای اصل:فروش فله ای زعفران امسالی:فروش عمده زعفران بسته بندی شده:
قیمت فله ای زعفران گرمی و مثقالی

آیا می خواهید از قیمت فله ای زعفران گرمی و مثقالی در بازار مطلع شوید؟ قیمت هر گرم زعفران با قیمت هر مثقال زعفران چقدر تفاوت دارد؟ علت تفاوت قیمت فروش زعفران در بازار چیست؟ برای خرید زعفران فله چه نکاتی را باید مدنظر داشته باشیم؟ معتبرترین مرکز فروش فله ای زعفران کجاست؟

آنچه باید درباره خرید زعفران فله بدانید:

نکات خرید زعفران فله

خرید زعفران فله چون فاقد بسته‌بندی است و هیچ‌گونه نام و نشانی از شرکت تولیدکننده زعفران روی بسته بندی قید نمی شود نیاز به توجه و دقت بیشتری دارد. به همین منظور آنچه باید درباره خرید زعفران فله بدانید را در اینجا بیان می کنیم.

متاسفانه برخی از مراکز فروش زعفران برای اینکه مشتری بیشتری جذب کنند، چند نوع زعفران با کیفیت پایین را مخلوط کرده و با قیمت ارزان می فروشند. برخی از مراکز فروش زعفران نیز یک نوع زعفران را به جای نوع دیگر به مشتریانی که اطلاعات چندانی ندارند می فروشند.

شما باید درباره تفاوت انواع زعفران اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید تفاوت بین انواع زعفران را تشخیص دهید. به عنوان مثال اگر تفاوت بین زعفران سرگل صادراتی و زعفران نگین را ندانید ممکن است فروشنده زعفران سرگل صادراتی را به جای زعفران نگین به شما بفروشد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع زعفران و تفاوت بین آن می توانید به مقالات ارائه شده در سایت ما مراجعه کنید.

نکته دیگری که هنگام خرید فله‌ای زعفران باید به آن توجه داشته باشید این است که به یک دست بودن محصول توجه کنید. یعنی اگر ۱۰ کیلو زعفران می‌خرید همه ده کیلو زعفران باید از نظر کیفیت یکدست باشد.

در ادامه درباره ویژگی‌های زعفران فله و قیمت فله ای زعفران گرمی و مثقالی بیشتر توضیح خواهیم داد.

مرکز فروش زعفران فله ای اصل:

ویژگی های زعفران فله درجه یک

نکته ای که در ابتدای امر باید بیان کنیم این است که نمی‌توان یک شاخصه را به عنوان معیار درجه یک بودن برای تمام انواع زعفران قرار دهیم. به عنوان مثال نمی‌توان گفت زعفرانی که تمام قرمز نباشد درجه یک نیست چرا که انواع زعفران پوشال و زعفران دخترپیچ سفیدی هم دارند.

در واقع زعفران دخترپیچ زعفرانی است که هیچ نوع قسمتی از زعفران از آن جدا نمی شود و سه شاخه کلاله قرمز رنگ به همراه تمام بخش خامه خشک می شود. پس ملاک تمام قرمز بودن فقط برای زعفران سرگل و زعفران نگین یک معیار محسوب میشود.

به طور کلی زعفرانی که دارای معیارهای زیر باشد از نظر کیفیت مرغوب و درجه یک خواهد بود:

  • نسبت قرمزی به سفیدی بیشتر باشد کلاله های زعفران درشت تر باشند 
  • رشته های زعفران طویل تر و بلندتر باشند زعفران خوشرنگ باشد 
  • فاقد تکه های به هم چسبیده باشد 
  • قدرت رنگی زعفران بیشتر باشد 
  • عطر و بوی زعفران زیاد باشد

شرکت ما معتبرترین مرکز فروش زعفران فله ای اصل می باشد و می توانید بهترین انواع زعفران فله را خریداری کنید. برای اطلاع از قیمت هر مثقال زعفران بصورت فله یا بسته بندی می توانید با ما تماس بگیرید.

فروش فله ای زعفران امسالی:

انواع زعفران سرگل، زعفران نگین و زعفران پوشال به صورت بسته بندی شده در وزن های گرمی و مثقالی در بازار عرضه می‌شود. بستگی به درجه کیفیت زعفران؛ قیمت هر گرم زعفران و یا قیمت هر مثقال زعفران متفاوت می باشد.

شاید بپرسید از کجا بفهمیم کدام نوع زعفران مرغوب تر است؟ همانطور که قبلا هم اشاره کردیم بستگی به نوع زعفران هر کدام ویژگی خاص خود را دارد. اما به طور کلی هر چقدر کلاله های زعفران درشت تر و قدرت رنگی بالاتری داشته باشند مرغوبتر خواهد بود.

همچنین زعفران امسالی به دلیل این که از قدرت رنگی بالاتر و عطر و بوی بیشتری برخوردار است،  نسبت به زعفران کهنه و پارسالی قیمت بالاتری دارد. شما می توانید انواع زعفران امسالی را متناسب با حوزه کاری تان به صورت فله و بسته بندی شده از شرکت ما خریداری کنید.

برای مصرف هتل و رستوران، زعفران ارزان قیمت مناسب برای تهیه غذا موجود می باشد. برای صادرات زعفران، مرغوب ترین انواع زعفران در بسته بندی های ویژه صادرات موجود است.

جهت خرید زعفران متناسب با حوزه کاری تان می توانید با کارشناسان ما ارتباط گرفته تا بهترین زعفران به شما معرفی گردد.

شرکت ما بزرگترین مرکز فروش فله ای زعفران امسالی می باشد همچنین امکان اطلاع از قیمت فله ای زعفران گرمی و مثقالی را نیز برای شما فراهم کرده ایم.

فروش عمده زعفران بسته بندی شده

فروش عمده زعفران بسته بندی شده:

اگر قصد خرید زعفران بسته بندی شده در تعداد بالا را دارید می توانید هر نوع زعفرانی که نیاز دارید در وزن های مختلف و بسته بندی های دلخواه خود از شرکت ما سفارش دهید.

بسته بندی های چند هزارتایی زعفران، در کمترین زمان ممکن به آدرس مشتری ارسال می شود. کیفیت زعفران بسته بندی شده قابل مقایسه با کیفیت موجود در بازار نیست. 

زعفران امسالی، بسیار خوش عطر و بو و با قدرت رنگی بالا در بسته بندی های متفاوت عرضه می‌شود که توانسته است رضایت مشتریان را پس از سال‌ها فعالیت حفظ نماید. 

برای اطلاع از قیمت فروش عمده زعفران بسته بندی شده و قیمت فله ای زعفران می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران سرگل صادراتی47 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *