گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید زعفران نگین صادراتی درجه یک قائنات اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

زعفران صادراتی ایران:از کجا زعفران صادراتی بخریم؟ چرا زعفران صادراتی درجه یک خیلی گران است؟چگونه زعفران با کیفیت را تشخیص دهیم؟زعفران ایران:خرید عمده زعفران صادراتی:مراکز فروش آنلاین زعفران صادراتی:تفاوت زعفران صادراتی با سایر انواع زعفران در چیست؟چرا باید زعفران را اینترنتی خرید کنیم؟از فروش زعفران تا صادرات آن:شرایط فروش عمده زعفران صادراتی:زعفران نگین صادراتی قائنات:خرید زعفران فله نگین صادراتی:ویژگی های زعفران نگین:قیمت مثقالی زعفران نگین در سال 1402:قیمت زعفران نگین صادراتی در مشهد:
خرید زعفران نگین صادراتی درجه یک قائنات اصل

درباره مراکز فروش زعفران صادراتی و نحوه فروش زعفران صادراتی و مراکز خرید زعفران نگین صادراتی درجه یک قائنات اصل چقدر می دانید؟

ما در این مطب قصد داریم به شما نکاتی آموزش دهیم تا به وسیله آن ها بتوانید قادر باشید کیفیت زعفران و اصل بودن آن را تشخیص دهید.

قبل از خرید زعفران با مطالعه این مطلب آگاهی خود را نسبت به نکات لازم درباره خرید زعفران کامل کنید.

زعفران صادراتی ایران:

زعفران صادراتی ایران

شاید شما هم قصد خرید زعفران صادراتی را دارید و می خواهید بدانید از کجا زعفران صادراتی بخرید یا اینکه چگونه می توانید صادرات زعفران داشته باشید.

برای فعالیت در حوزه صادرات باید با انواع زعفران صادراتی ایران آشنایی داشته باشید. مشخصات زعفران صادراتی را بدانید و با مسائلی مانند اینکه قوانین صادرات زعفران به چه صورت است، انواع بسته بندی زعفران صادراتی کدامند، قیمت زعفران صادراتی به دلار چقدر است، اطلاعات کافی داشته باشید.

در این مطلب سعی ما بر این است که به سوالات شما پاسخ دهیم. چنانچه مایلید اطلاعات خود را در حوزه صادرات زعفران و آشنایی با انواع زعفران صادراتی بیشتر کنید تا آخر این مطلب با ما همراه باشید.

از کجا زعفران صادراتی بخریم؟ 

زعفران گران ترین ادویه در جهان است و ” پادشاه ادویه جات ” نامیده می شود و از زمانهای قدیم جهت پخت غذاهای خوشمزه و اصیل ایرانی به کار می رفته است، زیرا زعفران طعم و عطری بی نظیر دارد که در کمتر ادویه ای یافت می شود به همین دلیل به زعفران پادشاه ادویه جات گفته می شود.

آیا شما مایل به خرید زعفران صادراتی هستید و می خواهید فقط یک بار در زندگی خود آن را امتحان کنید؟ یا می خواهید برای یک لحظه خاص غذای خاصی بخورید یا برای مقابله با برخی از بیماریها و یا مسائل درمانی از زعفران استفاده کنید؟ یا می خواهید برای صادرات زعفران خرید زعفران صادراتی را انجام دهید؟ 

آیا می پرسید از کجا زعفران صادراتی بخریم؟ خرید زعفران از شرکت ما را یکبار امتحان کنید مشتری ما خواهید شد. در موقع  مصرف زعفران اصل خریداری شده از شرکت ما واقعا از خوردن و استفاده کردن از آن لذت خواهید برد.

چرا زعفران صادراتی درجه یک خیلی گران است؟

علی رغم تمام تکنولوژی ها و اتوماسیون ها، فن آوری مکانیکی که وجود دارد نمی توان عملیات برداشت و پاک کردن زعفران را انجام داد و یا اگر هست خیلی محدود بوده و کاربرد چندانی ندارد.

گل ها باید با دست در یک زمان خاص قبل از طلوع آفتاب برداشت شوند. رشته های زعفران باید با دست جدا شوند. این دقیقا کار دست است و نیاز به نیروهای کار بسیار ورزیده و ماهر در این زمینه است.

به معنای واقعی بیش از یک ساعت کار برای یک گرم زعفران خشک شده است. این بدان معنی است که پرداخت دستمزد به کارگرانی که در این زمینه یعنی چیدن زعفران و پاک کردن زعفران باید منصفانه باشد.

پس از برداشت گل ها و ریشه ها جدا می شوند، روند مرتب سازی و خشک شدن آغاز می شود و این نیاز به دقت و دانش بالایی دارد. دما و نور، شرایط ذخیره سازی، بسته بندی زعفران (کاغذ، پلاستیک یا شیشه)، قرار گرفتن در معرض نور پس از بسته بندی و بیشتر فرایند خشک کردن زعفران، برای کیفیت بسیار مهم است.

اینها دلایلی بود که چرا زعفران صادراتی درجه یک خیلی گران است. برای اطلاع از قیمت زعفران نگین صادراتی می توانید با ما تماس بگیرید.

چگونه زعفران با کیفیت را تشخیص دهیم؟

زعفران ایران

زعفران معمولا وقتی به آن نگاه میکنید ترکیب زرد و عمیق قرمز یا نارنجی تیره دارد. بالاترین کیفیت زعفران، بهترین و قوی ترین زعفران تقریبا یکنواخت شدید قرمز است. هیچ ارزانی بی دلیل نیست.

در خرید اینترنتی زعفران بایستی به کیفیت و اصل بودن آن توجه نمود. اما چگونه زعفران با کیفیت را تشخیص دهیم؟ به دلیل گران بودن و ارزشمند بودن زعفران، افراد سودجو زعفران تقلبی را که شبیه زعفران اصل است با هم مخلوط می کنند و به جای زعفران مرغوب می فروشند.

با توجه به اینکه ۹۵ درصد زعفران دنیا در ایران و  استان خراسان تولید می شود، تمام دنیا زعفران را با اسم زعفران ایرانی می شناسند. اخیرا زعفران تولید گلخانه ای در چین و افغانستان بجای زعفران ایرانی راهی بازار می شود تا با اسم زعفران ایرانی به فروش رسد.

با این کار نام زعفران ایرانی به عنوان بزرگترین رقیب دنیا خدشه دار می شود و سهم ایران را در بازارهای جهانی کاهش می دهد.

با توجه به این دلایل مهم است که از کجا زعفران درجه یک بخریم. بهترین کار برای خرید زعفران صادراتی، خرید زعفران مستقیم از کشاورز است چون عرضه کننده جهت فروش زعفران، خود کشاورز است.

زعفرانی که در شرکت ما عرضه می شود تماما به دست مردمان زحمت کش خراسان تولید می شود. تیم ما به خود افتخار میکند که متشکل از کشاورز و آگاه از شرایط کشاورزی می باشد.

برای خرید زعفران نگین درجه یک و اصل می توانید با ما تماس بگیرید.

زعفران ایران:

اصولا  تغییرات آب و هوا و شرایط جغرافیایی بر روی کیفیت و کمیت گیاهان و به ویژه زعفران کاملا تاثیر گذار است. گیاهانی که در نقاط مختلف دنیا کشت و برداشت می شوند ممکن است دارای مواد و در نتیجه اثرات مختلف و یا ارزش های درمانی متفاوتی باشند.

یکی از مواد موجود در زعفران که مقادیر زیاد آن باعث سمیت زعفران می شود ماده ای به نام safranal است که جزء مواد اصلی زعفران است.

با تحقیقات جدیدی که در دانشکده داروسازی تهران روی زعفران ایران انجام شده است، مشخص شد که زعفران ایرانی دارای درصد کمتری از safranal نسبت به زعفران کشت شده در نقاط مختلف جهان است. این مسئله یکی از مهمترین و بزرگترین  مزیت ها و تفاوت های بین زعفران ایرانی و زعفران غیر ایرانی است.

در حقیقت می توان گفت که سمیت زعفران ایرانی در مقادیر زیاد، کمتر از انواع غیر ایرانی است که این موضوع هنوز برای مجامع علمی و مصرف کنندگان خارجی تازگی دارد. بدون شک می توان گفت زعفران ایرانی منطقه ی خراسان بهترین  زعفران  موجود در جهان است.

خرید عمده زعفران صادراتی:

 خرید عمده زعفران صادراتی

قبل از خرید زعفران صادراتی اعلا، بهتر است بدانید که چه مقدار و چه اطلاعاتی برای آن نیاز دارید. آیا چیزی در مورد قوانین کشور مقصد می دانیم. آیا شرایط گمرک و نیز شرایط ترخیص زعفران از گمرک کشور های مختلف را می دانیم.

بارها شده که مشتریان طی تماس تلفنی درخواست خرید زعفران صادراتی از ما را نموده اند و پس از این پرسش که آیا از شرایط و ضوابط کشور هدف اطلاع دارید اظهار بی اطلاعی کرده اند و نیز مشکلاتی درباره ارسال زعفران از ایران به اقصی نقاط دنیا داشته اند.

پیشنهاد ما به شما خواندن قوانین صادرات زعفران در ایران و کشور هدف برای صادرات زعفران به کشور های مختلف است.

برای شروع مراحل خرید عمده زعفران صادراتی درجه یک؛ بودجه خود را در نظر بگیرید و سپس محصول را مطابق با وزن ترجیح داده انتخاب کنید. توجه داشته باشید که هزینه تحویل بستگی به شیوه ترجیحی تحویل و وزن زعفران است که شما خریده اید و یا سفارش داده اید.

در هر صورت، هزینه ارسال زعفران نیز در مقوله صادرات باید مد نظر قرار گیرد.

زعفران عمده یک مجموعه عمده فروشی برای خرید عمده زعفران صادراتی به صورت کیلویی و عمده است.

برای خرید زعفران نگین صادراتی درجه یک قائنات و سایر انواع زعفران به صورت تضمینی با ما تماس بگیرید.

مراکز فروش آنلاین زعفران صادراتی:

مراکز فروش زعفران صادراتی در تهران

ما در زعفران عمده (سایت اینترنتی زعفران) در حال تلاش برای معرفی گران ترین گیاهان دارویی زمین هستیم. در این راستا، این وب سایت را به عنوان فروشگاه اینترنتی آنلاین برای خرید زعفران درجه یک و اعلا ایران ایجاد کردیم.

به این ترتیب هر فردی که در هر قسمت از دنیا زندگی می کند قادر به خرید زعفران صادراتی اعلا و لذت بردن از بالاترین کیفیت زعفران است.

زعفران عمده تاسیس شد تا ارتباط مستقیم با کشاورزان زعفران کشور داشته باشد.

بنابراین ما قادر به ارائه زعفران تازه و اصلی برای کاربران نهایی و با  قیمت بهینه و مناسب هستیم و به لطف استفاده از سرویس های اکسپرس و پست، ما قادر به ارائه آن به نقاط مختلف ایران وجهان هستیم علاوه بر این، شما مطالب بیشتری در قسمت مقالات ما یاد می گیرید.

سایت زعفران عمده یکی از معتبرترین مراکز فروش آنلاین زعفران صادراتی می باشد.

ما در قسمت مقالات به شما اطلاعات مفیدی درباره استفاده از زعفران، آشپزی با زعفران، خواص پزشکی و غیره می دهیم. بله هدف ما این است : ایجاد راحتی و شادی برای شما!

تفاوت زعفران صادراتی با سایر انواع زعفران در چیست؟

تفاوت زعفران صادراتی با سایر انواع زعفران

علاوه بر تفاوت کیفیت زعفران؛ تفاوت دیگر در بسته بندی زعفران است.

زعفران اغلب در ظروف پلاستیکی ظریف فروخته می شود، که ممکن است برای کم کردن قیمت فروش زعفران، این کار انجام شود اما قرار گرفتن زعفران در معرض نور باعث ایجاد واکنش های گرمایی و شیمیایی با پلاستیک میگردد که نهایتا  موجب آسیب رساندن به ادویه می شود.

بهتر است زعفران در ظروف شیشه ای و یا فلزی قرارگیرد و در یک جعبه ماته تاریک برای جلوگیری از نور مستقیم. تفاوت دیگر زعفران صادراتی با سایر انواع زعفران در چیست؟

صدور گواهینامه و تست یک تفاوت دیگر است. همانند بسیاری از محصولات دیگر، هر کسی می تواند ادعا کند در مورد یک محصول، اما تعداد کمی از آنها می تواند علمی آنها را ثابت کند.

ما پیشنهاد می کنیم که فروشنده ای را پیدا کنید که بتواند زعفران خود را آزمایش کند و نتایج (سطح سافرانال، پیکرو کروسین و کروسین) را ارائه دهد. بر اساس آزمون شیمیایی سطوح Safranal، Picrocrocin و Crocin ؛ مولکول های مسئول به ترتیب برای عطر، طعم و رنگ زعفران است.

معمولا با انجام این آزمایش ها قیمت زعفران کمی بالاتر است زیرا این آزمایشها باعث افزایش هزینه ها و در نتیجه افزایش قیمت مصرف کننده زعفران می شود.

برای خرید زعفران نگین صادراتی و اطلاع از قیمت زعفران نگین می توانید با ما تماس بگیرید.

چرا باید زعفران را اینترنتی خرید کنیم؟

آیا باید زعفران را اینترنتی خرید کنیم؟

در حال حاضر شما ممکن است بدانید بر اساس همه چیزهایی که ما به شما گفتیم چه زعفرانی باید بخرید. هنگامی که شما می دانید که چه باید بکنید، ارزانتر و آسان تر است که زعفران با کیفیت را از تولید کنندگان قابل اعتماد دریافت کنید.

شما همیشه می توانید آن را در یک فروشگاه فیزیکی خریداری کنید، جایی که ممکن است بتوانید به آن نگاه کنید و حتی طعم آن را بچشید. شاید بپرسید پس چرا باید زعفران را اینترنتی خرید کنیم؟

ما در زعفران عمده این کار را آسان کرده ایم. شما می توانید در سایت زعفران را انتخاب کنید و درب منزل تحویل بگیرید. پس از اینکه عطر و طعم آنر را چک کردید چنانچه ناراضی بودید برگشت دهید. بهتر است دو عامل کلیدی را در نظر بگیرید:

چگونه می توانید بگویید که زعفران در مغازه چقدر مانده است و چگونه ذخیره و استفاده شده است؟ چگونه مالک فروشگاه و حاشیه های زنجیره توزیع بر قیمت نهایی شما تأثیر می گذارد؟

یکی دیگر از چیزهایی که باید به خاطر بسپارید این است که علامت های تجاری و برند های زیادی وجود دارند. حال آنکه لزومی ندارد که برند های معتبر حتی دارای کیفیت بسیار خوبی باشند کما اینکه بعضا مشاهده میشود که دارای کیفیت خوبی نیستند.

در ادامه نکات مهم در هنگام خرید زعفران نگین صادراتی درجه یک را بیان می کنیم.

از فروش زعفران تا صادرات آن:

نحوه فروش زعفران صادراتی

در شرکت ما؛ فروش زعفران صادراتی به صورت فروش عمده، فروش بسته بندی شده زعفران صادراتی و به طور کلی از تولید و فروش زعفران تا صادرات آن صورت می گیرد.

این مجموعه قادر است انواع زعفران را تهیه، بسته بندی و به گمرک کشور مقصد ارسال نماید. چنانچه شما هموطن گرامی، ساکن ایران و یا مقیم خارج هستید و قصد صادرات زعفران و فروش آن را در کشور خاصی دارید ما به یکی از دو روش زیر می توانیم با شما همکاری داشته باشیم:

در روش اول، ما زعفران را به صورت فله ای همراه با برگه آزمایشگاه مورد قبول اداره استاندارد مبنی بر کیفیت و خالص بودن زعفران برای شما ارسال می کنیم. سپس شما خودتان بعد از بسته بندی و انجام امور گمرکی زعفران را برای مشتری صادر می کنید.

در روش دوم ما زعفران صادراتی را به صورت عمده و یا بسته بندی بر طبق خواست شما آماده کرده و بعد از انجام کلیه امور گمرکی زعفران را به گمرک کشور مقصد ارسال می کنیم.

شما خودتان به صورت مجزا و مستقیم با مشتری در ارتباط بوده و زعفران را با قیمت مورد نظر خود به مشتری می فروشید. ما فقط تامین زعفران، بسته بندی، امور گمرکی و ارسال زعفران را بر عهده داریم.

شرایط فروش عمده زعفران صادراتی:

شرایط فروش عمده زعفران صادراتی

زعفران جهت فروش در داخل کشور به صورت فله ای و بسته بندی شده و حداقل سفارش از 50 گرم به بالاست. همچنین امکان ارسال برگه تاییدیه آزمایشگاه مبنی بر کیفیت و خالص بودن زعفران در خرید کیلویی زعفران وجود دارد.

صادرات زعفران به صورت بسته بندی شده و یا فله ای با انجام کلیه امور گمرکی و تحویل در گمرک کشور مقصد امکان پذیر است.

سفارشات خارج از کشور در صورت تمایل، بعد از انجام کلیه امور گمرکی با توجه به درخواست شما به گمرک کشور مقصد ارسال می شود. زعفران از گمرک ایران به صورت هوایی به گمرک کشور مقصد ارسال می شود. مدت زمان انجام تشریفات گمرکی و ارسال تا مقصد متفاوت خواهد بود.

زعفران ارسالی چه به صورت فله ای و کیلویی و یا بسته بندی شده علاوه بر دارا بودن کیفیت با قیمتی کاملا رقابتی و مناسب عرضه می شود. همچنین ( Quality certificates ) گواهینامه های کیفیت بین المللی برای عرضه و فروش در کشورهای مختلف، خصوصا اروپا می باشد.

جهت خرید زعفران نگین صادراتی درجه یک و کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط فروش عمده زعفران صادراتی با شماره های ما در تماس باشید.

زعفران نگین صادراتی قائنات:

زعفران نگین از مرغوب ترین انواع زعفران است که به دلیل کیفیت بالا طرفداران زیادی در سراسر جهان به ویژه اروپا دارد. کیفیت بالای این زعفران به این دلیل است که جداسازی کلاله از گلبرگ های بنفش و قسمت سفیدی زعفران با دقت تمام انجام شده است .

در واقع این نوع از زعفران حجم بالایی از کلاله های زعفران دست چین شده است که به دلیل عدم وجود شکستگی و خوش رنگ بودن؛ ظاهر و طعمی خاص را برای آن فراهم آورده است.

کیفیت بالاتر زعفران نگین نسبت به زعفران سرگل از یک سو و محدود بودن حجم تولید زعفران نگین از سوی دیگر سبب شده قیمت زعفران نگین صادراتی قائنات بالاتر از قیمت زعفران سرگل باشد.

خرید زعفران فله نگین صادراتی:

خرید زعفران فله نگین صادراتی

زعفران نگین یکی از گرانترین نوع زعفران می باشد که تولید آن بسیار ظریف و دقیق است که در بیشتر مراکز با دستگاه خشک می کنند. معمولا این مدل زعفران برای صادرات استفاده می شود که کروسین آن بالای 270 می باشد و برای صادرات مناسب است.

امروزه یکی از بهترین نوع زعفران برای صادرات زعفران نگین شناخته شده است و خرید زعفران فله نگین صادراتی طرفداران زیادی دارد.

تاجران زعفران این مدل زعفران را از منطقه قائنات تهیه کرده و با بسته بندی های شکیل به کشور های اروپایی ارسال می کنند. البته ناگفته نماند اکثر کشور های اروپایی به دنبال زعفران فله نگین صادراتی هستند و بیشترین کشوری که به دنبال زعفران نگین صادراتی است، ترکیه می باشد.

ویژگی های زعفران نگین:

در اینجا درباره تفاوت زعفران نگین با شبه نگین و ویژگی های زعفران نگین صحبت می کنیم.

  • رنگ روشن و طبیعی دارد
  • تکه های آن بهم چسبیده نیست
  • انتهای کلاله باید کاملا قرمز باشد
  • نباید هیچگونه فرخوردگی داشته باشد

انواع درجه های کیفیت در زعفران وجود دارد اما سوال اینجاست که زعفران نگین چه فرقی با شبه نگین دارد؟

زعفران نگین هنگامی که کشاورزان آنرا از گل جدا می کنند بعد از این فرآیند زعفران را روی سینی های مخصوص خشک کن زعفران می ریزند. سپس درون دستگاه قرار می دهند تا بصورت راست و بدون فرخوردگی خشک شود. اما در زعفران شبه نگین زعفران را روی پارچه پهن کرده بصورتی که همه آنها روی هم ریخته شده و خشک شود.

در زعفران شبه نگین کلاله های زعفران دارای فرخوردگی می باشند و انتهای کلاله قرمز است. همچنین رشته ها طوری بهم متصل می باشند که هنگام برداشتن چند تار زعفران؛ بقیه آنها هم برداشته شوند.

قیمت مثقالی زعفران نگین در سال 1402:

قیمت مثقالی زعفران نگین در سال 99

بالاترین کیفیت رشته زعفران، زعفران نگین است. این زعفران با ارزش ترین نوع زعفران می باشد که طول و اندازه رشته های آن به اندازه پوشال می باشد اما تمام آن قرمز و بدون سفیدی است. زعفران نگین عطر و بوی بسیار بالایی دارد.

اکثر کشورهایی که این زعفران را خریداری می کنند بیشتر بخاطر درشت بودن و عطر و رنگ باورنکردنی آن است. قیمت زعفران نگین هم بر اساس یک دست بودن رنگ، درشتی قلم، عطر و بو، قدرت رنگ دهی و … محاسبه می شود.

کیفیت بالای زعفران نگین درجه یک صادراتی قائنات اصل باعث شده است که بیشتر افرادی که در کار فروش زعفران هستند، به دنبال آن باشند و آن را برای مشتریان خود ارسال کنند.

برای خرید زعفران نگین و اطلاع از قیمت مثقالی زعفران نگین در سال 1402 می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران نگین صادراتی در مشهد:

همانطور که می دانید در بازار زعفران ثبات قیمتی چندانی وجود ندارد و روزانه قیمت‌ها تغییر می‌کند. قیمت خرید زعفران به صورت جزئی بالاتر از قیمت خرید زعفران به صورت کلی می باشد.

به عنوان مثال قیمت هر مثقال زعفران نگین به صورت جزئی 200 تا 250 هزار تومان است. در حالی که اگر آن را به صورت کلی و در حجم بالا خریداری کنید قیمت هر مثقال 165 تا 180 هزار تومان محاسبه خواهد شد.

علت اینکه زعفران نگین به نسبت سایر انواع زعفران از محبوبیت بیشتری دارد این است که رشته‌های آن به صورت حجیم و درشت است و از نظر ظاهری مشتری پسند و زیباست.

در بازار خارج نیز فروش زعفران نگین سود بسیار زیادی دارد بخصوص اگر زعفران نگین در بسته بندی های زیبا و شکیل عرضه شود سود آن دو چندان خواهد بود.

برای اطلاع از قیمت زعفران نگین صادراتی در مشهد می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران سرگل صادراتی47 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *