گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید زعفران پوشال و نگین صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی ویژگی های زعفران پوشال:معرفی ویژگی های زعفران نگین:تفاوت زعفران پوشال و نگین در چیست؟معرفی بهترین زعفران صادراتی:قوانین صادرات زعفران نگین و پوشال:قیمت زعفران پوشال و نگین در خارج از کشور:
خرید زعفران پوشال و نگین صادراتی

آیا قصد خرید زعفران پوشال و نگین صادراتی را دارید؟ قیمت هر کیلو زعفران پوشال و قیمت هر کیلو زعفران نگین چقدر است؟ تفاوت زعفران پوشال و نگین در چیست؟ مرکز فروش عمده زعفران صادراتی کجاست؟

معرفی ویژگی های زعفران پوشال:

معرفی ویژگی های زعفران پوشال

همانطور که می دانید چهار نوع اصلی زعفران وجود دارد. در معرفی ویژگی های زعفران پوشال باید گفت زعفرانی است که در انتهای کلاله های قرمز رنگ یک تا ۳ میلیمتر سفیدی یا خامه زعفران هم وجود دارد.

به دلیل اینکه سه شاخه زعفران به هم دیگر به واسطه همین سفیدی متصل هستند، امکان تقلب در زعفران پوشال وجود ندارد. زعفران پوشال از نظر درجه کیفیت به دو نوع زعفران پوشال قلمدار و زعفران پوشال معمولی تقسیم‌بندی می‌شود. برای خرید زعفران پوشال تضمین شده می توانید به شرکت ما مراجعه نمایید.

معرفی ویژگی های زعفران نگین:

در بین چهار نوع زعفرانی که وجود دارد مرغوبترین نوع زعفران؛ زعفران نگین می باشد. اگر بخواهیم به معرفی ویژگیهای زعفران نگین بپردازیم زعفران نگین تمام قرمز بوده و فاقد هرگونه سفیدی است. بعلاوه در بین انواع زعفران؛ قدرت رنگی زعفران نگین از همه بالاتر بوده و همچنین از نظر ظاهری دارای کلاله های درشت تر و طویل تری است.

تفاوت زعفران پوشال و نگین در چیست؟

تفاوت زعفران پوشال و نگین در چیست

در مورد ویژگیهای هر کدام از زعفران نگین و پوشال توضیح دادیم. تفاوت اصلی زعفران نگین و پوشال در مقدار سفیدی زعفران می باشد یعنی زعفران نگین تمام قرمز و زعفران پوشال دارای سفیدی نیز می باشد

تفاوت دیگر در قدرت رنگی زعفران است که قدرت رنگ دهی زعفران نگین بیشتر از زعفران پوشال میباشد. چنانچه مقدار سفیدی زعفران پوشال بسیار ناچیز باشد و کلاله های آن درشت و سالم باشند به آن زعفران شبه نگین نیز گفته می شود.

معرفی بهترین زعفران صادراتی:

برای صادرات زعفران از زعفران درجه یک دارای قدرت رنگی بالا و کیفیت ظاهری مناسب برخوردار باشد، استفاده می شود. با این تفاسیر زعفران نگین مرغوب ترین نوع زعفران صادراتی هم از نظر قدرت رنگ دهی و هم از نظر کیفیت ظاهری معرفی می شود.

اما نکته‌ای که لازم است بدانید این است که در هر کشوری یک نوع زعفران ممکن است طرفداران بیشتری داشته باشد. به عنوان مثال زعفران پوشال به دلیل کمتر بودن احتمال تقلب در آن؛ در کشورهای عربی طرفداران بیشتری دارد.

در کشورهای اروپایی که کیفیت محور هستند و از زعفران بیشتر برای مصارف دارویی استفاده می‌شود زعفران نگین و سوپرنگین تقاضای بیشتری دارد. جهت خرید زعفران پوشال و نگین صادراتی و اطلاع از قیمت زعفران نگین و پوشال می توانید با ما تماس بگیرید.

قوانین صادرات زعفران نگین و پوشال:

قوانین صادرات زعفران نگین و پوشال

برای این که بتوانید زعفران را به کشور مقصد صادر کنید باید مجوز بهداشت، استاندارد و کارت بازرگانی داشته باشید. گرفتن این مجوزها مراحل خاص خود را از نهادهای مربوطه دارد.

بعد از گرفتن مجوز ها باید مراحل گمرکی صادرات زعفران را انجام دهید که شامل پرداخت تعرفه ها و تکمیل اظهارنامه های مالیاتی و گمرکی می باشد. تعرفه های صادرات زعفران برای کشورهای مختلف متفاوت بوده و ترخیص زعفران نیز در هر کشوری تعرفه متفاوت دارد.

بنابراین اینکه صادرات زعفران چقدر هزینه بر خواهد بود بستگی به کشور مقصد و همچنین مقدار زعفرانی دارد که شما قرار است ارسال و صادرات آن را انجام دهید. اگر قصد صادرات زعفران نگین و پوشال را دارید اما با قوانین صادرات زعفران آشنا نیستید می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران پوشال و نگین در خارج از کشور:

شاید شما هم جزو افرادی باشید که به دنبال قیمت زعفران پوشال و نگین در خارج از کشور هستید. بسیاری از افراد می‌خواهند بدانند صادرات زعفران به خارج از کشور چقدر هزینه بر بوده و از فروش زعفران در کشور مقصد چقدر سود به دست خواهند آورد.

سود حاصل از فروش زعفران بستگی به قیمت خرید شما زعفران در داخل کشور و هزینه هایی که برای ارسال و صادرات زعفران می پردازید، دارد.

قیمت فروش زعفران در خارج از کشور نیز تابع قانون خاصی نیست و بیشتر به توافق بین شما و مشتری تان بر می گردد. اینکه شما زعفران را به صورت فله یا در بسته بندی های شکیل و زیبا به فروش برسانید نیز روی قیمت آن تاثیرگذار خواهد بود.

برای خرید زعفران پوشال و نگین جهت صادرات و همچنین صادرات زعفران به کشور مورد نظر می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران سرگل صادراتی47 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *