گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت زعفران نگین کیلویی و گرمی [آپدیت روزانه]

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروشندگان زعفران و خریداران زعفران:قیمت روز زعفران در بازار ایران:قیمت امروز زعفران در بازار مشهد:قیمت امروز زعفران قاین:فروش کیلویی و فله ای زعفران:نوسان قیمت هر گرم زعفران: ویژگی های زعفران نگین چیست؟زعفران نگین صادراتی:نحوه تولید زعفران نگین صادراتی:زعفران درجه یک تولید خودمان:قیمت فروش هر کیلو زعفران نگین:تعیین قیمت زعفران در بازار مشهد:عوامل موثر بر قیمت زعفران:برای صادرات زعفران به چه مواردی نیاز داریم؟خرید زعفران با قیمت تولید ویژه صادرات:
لیست قیمت زعفران نگین کیلویی و گرمی [آپدیت روزانه]

آیا میدانید قیمت فروش زعفران به دلار و یورو چند است؟ آیا با قوانین صادرات زعفران آشنا هستید؟ قیمت زعفران نگین چگونه تعیین می شود؟ تفاوت زعفران نگین با سرگل در چیست و زعفران نگین از چه زعفرانی به وجود می آید؟ به نظر شما صادرات زعفران به صورت کیلویی و بسته بندی چگونه است؟ برای رسیدن به پاسخ سوالات خواندن این مطلب را از دست ندهید.

فروشندگان زعفران و خریداران زعفران:

فروشندگان زعفران و خریداران زعفران

برای فروشندگان زعفران چه موضوعی مهم است؟ بله فروش و سود فروش زعفران

برای خریداران زعفران چطور؟ بله  برای خریداران زعفران هم قیمت مناسب زعفران مهم است و هم کیفیت زعفران.

شرکت‌های زیادی هستند که در حوزه زعفران فعال هستند اما خرید زعفران اصل و خرید مطمئن با قیمت مناسب یکی از مهمترین مسایل در بازار زعفران می‌باشد.

شرکت زعفران عمده تولیدکننده و پخش کننده زعفران اصل و درجه یک در کشور می‌باشد. برای خرید زعفران و ثبت سفارش به طور مستقیم و از طریق واتس اپ در با ما ارتباط شوید. 

قیمت روز زعفران در بازار ایران:

قیمت روز زعفران در بازار ایران

در بازار زعفران ایران قیمت روز زعفران به سه صورت اعلام می شود:

 1. قیمت خرید زعفران از کشاورز یا خرید زعفران فله از شرکت های معتبر
 2. قیمت فروش زعفران و حتی نوع مشتری زعفران مثلا فروشگاه زنجیره‌ای، شرکت‌ها و … 
 3. همچنین قیمتی که در بورس زعفران اعلام می‌شود

برای خریداران زعفران و فروشندگان زعفران؛ قیمتی که در بازار نقدی زعفران معامله می‌شود ملاک است. در ادامه درباره لیست قیمت زعفران نگین کیلویی و گرمی بیشتر صحبت می کنیم.

قیمت امروز زعفران در بازار مشهد:

قیمت امروز زعفران در بازار مشهد

قیمت روز زعفران در بازار مشهد با توجه به چند عامل مهم تعیین می شود.

 1. نوع زعفران( نگین، سرگل، پوشال )
 2. کیفیت زعفران( هر یک از این نوع های زعفران 2 درجه کیفیتی دارند )
 3. مقدار خرید و فروش زعفران( قیمت امروز زعفران کیلویی بر اساس میزان سفارش متفاوت هستند).
 4. استانداردها و آزمایش های انجام شده بر زعفران
 5. خدمات ارائه شده از طرف شرکت ارائه دهنده و…

برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت امروز زعفران قاین:

قیمت امروز زعفران قاین

قیمت امروز زعفران صادراتی در مشهد و تهران تفاوتی ندارد اما قیمت امروز زعفران کیلویی در بازار زعفران چند است؟ 

قیمتهای زعفران معمولا با توجه به وزن سفارش متفاوت هستند. به طبع یک کیلو زعفران یک قیمت دارد و 100 کیلو زعفران یک قیمت دارد.

در ادامه می توانید لیست قیمت امروز زعفران صادراتی را مشاهده و گزینه مورد نظرتان را انتخاب بفرمایید.

فروش کیلویی و فله ای زعفران:

قیمت هر کیلو زعفران

ما عمده فروش زعفران و تولیدکننده و صادرکننده هستیم. عمده فروشان و شرکت‌های پخش مواد غذایی و تمامی عزیزانی که قصد فعالیت در زمینه فروش و صادرات زعفران را دارند می‌توانند برای تهیه انواع زعفران قاینات با ما در ارتباط شوند.

 اکثر شرکت ها در بازار خود تولید کننده نیستند و زعفران را فقط از کشاورزان و شرکتهای دیگر خریداری می کنند . به همین دلیل قیمت ثابتی در بازار وجود ندارد و برای رقابت در این بازار هر فروشنده یک قیمت را برای زعفران خود در نظر گرفته است تا بتواند مشتری را با قیمت پایین تر جذب خود کند.

 • سوپرنگین تاپ پرسی موجود است 
 • نگین درجه یک موجود است 
 • شبهه نگین موجود است 
 • سرگل ممتاز موجود است 
 • سرگل شکسته موجود است 
 • دخترپیج موجود است 
 • سرگل معمولی موجود است 
 • پوشال قلم دار موجود است 
 • پوشال معمولی موجود است

بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است قیمتها تغییر کرده باشد. برای اطلاع از قیمت لحظه ای و بروز زعفران می توانید با ما ارتباط بگیرید.

نوسان قیمت هر گرم زعفران: 

نوسان قیمت هر گرم زعفران

قیمت هر گرم زعفران قاینات و البته قیمت زعفران عمده در بازار مانند دیگر اجناس تحت شرایط داخلی و خارجی تغییراتی را دارد.قیمت امروز زعفران قائنات در ایران تحت عوامل زیر است:

1.شرایط اقتصادی و سیاسی کشور

2.نوسانات نرخ ارز

3.مناسبت های مذهبی و فرهنگی ایران( محرم، ماه رمضان، عید نوروز و دیگر اعیاد)

در ادامه درباره ویژگی های زعفران نگین و قیمت زعفران نگین کیلویی و گرمی بیشتر صحبت می کنیم.

ویژگی های زعفران نگین چیست؟

زعفران نگین باید بدون هیچ دم و سفیدی باشد و سه شاخه (کلاله) از هم جدا باشد و دارای فرخوردگی نباشد. به عبارت ساده تر، اصولا به زعفرانی نگین میگویند که موقع پاک کردن آن سه کلاله زعفران از قسمت ریشه و قسمت نارنجی رنگ (بوری) کاملا جدا شود و هیچ گونه رنگی جز رنگ قرمز در آن نباشد.

 • خوش رنگ باشد
 • تکه های به هم چسبیده نداشته باشد
 • سه شاخه کلاله از هم جدا باشد
 • انتهای کلاله ها سفید نباشد
 • دارای فرخوردگی نباشد

زعفران نگین صادراتی

زعفران نگین صادراتی:

زعفران نگین صادراتی در واقع نوع خاصی از زعفران پوشال بوده که در آن رشته‌های سه‌شاخه‌ای کلاله قرمز رنگ و ضخیم و بدون قسمت خامه (زرد رنگ) از میان رشته‌های موجود جدا شده و زعفرانی حجیم تهیه می‌گردد.

این نوع زعفران فاخرترین و گران‌بهاترین نوع زعفران بوده و بالاترین قدرت رنگ‌دهی بین ۲۳۰ تا ۲۷۰ واحد را دارد. تولید و فروش زعفران نگین، به دلیل پروسه زمانبر و پرهزینه و فعالیت بیشتری که برای فرآوری لازم دارد، در سال‌های مختلف معمولا روند کاهشی دارد. در برخی موارد این نوع زعفران را به نام سوپر نگین نیز می‌نامند.

نحوه تولید زعفران نگین صادراتی:

نحوه تولید زعفران نگین صادراتی

روند تولید این نوع از زعفران به این صورت می باشد که هنگامی که زعفران مرطوب و تازه است، تولید و برداشت می شود. یعنی بلافاصله پس از برداشت گل زعفران، قسمت سفیدی یا خامه زعفران را از کلاله های قرمز رنگ آن جدا می کتتد.

شیوه خشک کردن زعفران هم در کیفیت آن موثر است. برای به دست آوردن زعفرانی با بالاترین کیفیت، پس از آنکه  آن را  پر کردند، زعفران را به صورت صاف و مستقیم خشک می کنند. این کار باعث می شود که زعفران خشک، جلوه زیبایی به دست آورد.

به طور میانگین از هر95 کیلوگرم گل زعفران، یک کیلو زعفران پوشال معمولی و از هر 95-100 کیلوگرم گل زعفران با کیفیت عالی یک کیلو زعفران نگین صادراتی بدست می آید.

در زمینه خرید زعفران به چند نکته توجه داشته باشید. اگر زعفران را در ایران تحویل بگیرید، قیمت به تومان است. چنانچه زعفران را در اروپا تحویل بگیرید، قیمت به یورو است. اگر زعفران را در دیگر کشورها تحویل بگیرید، قیمت به دلار است.

زعفران درجه یک تولید خودمان:

زعفران نگین درجه یک

در زمان خرید زعفران قطعا شما به دنبال زعفرانی با معیار بالا خواهید بود، قبل از خرید بهتر است نکاتی را بدانید و اینکه بدانید بهترین زعفران در کدام کشور و یا شهر کشت می شود. در اکثر مراکز خرید و فروش زعفران نام شهر قاین و یا قائنات حتما به گوشتان رسیده است.

بهتر است بدانید که ایران اولین و تنهاترین کشوری است که زعفران را به سراسر جهان صادر می کند اما در سال های اخیر شاهد صادرات کشورهای دیگر نیز بوده ایم. مناطقی همانند جنوب اروپا، جنوب اسپانیا پیاز زعفران را کشت نموده و صادر می کنند ولی همچنان کشور ایران است که 90 درصد زعفران جهان را تامین می نماید.

از مهم ترین قطب های طلای سرخ در ایران می توان به استان خراسان جنوبی و رضوی اشاره کرد. شهرهایی مانند قائنات، تربت حیدریه، فردوس، سرایان و بیرجند شهرهایی می باشند که سالهاست پس از برداشت گل زعفران، محصول خود را با عیار بالا صادر می  کنند.

شرکت زعفران عمده تنها مجموعه ای است که زعفران اعلاء قائنات را با قیمت های متعارف به فروش می رساند.

قیمت فروش هر کیلو زعفران نگین:

قیمت روز زعفران برا اساس فاکتور های زیادی تعیین می شود که می توان به تعدادی از آنها به شرح زیر اشاره کرد:

 • مقدار و حجم زعفران موجود در بازار
 • میزان صادرات
 • قیمت دلار
 • قیمت خرید و پیش خرید زعفران از کشاورز
 • دلالان و واسطه های بازار

قیمت گل زعفران نیز معمولا در آغاز فصل برداشت زعفران تعیین می شود و به عواملی مانند میزان برداشت و عرضه گل زعفران در بازار، بهاء تمام شده زعفران (عواملی مانند هزینه اب و کارگر و ماشین آلات کشاورزی) و… بستگی دارد.

در ادامه درباره خرید اینترنتی زعفران و قیمت زعفران نگین مشهد بیشتر صحبت می کنیم.

قیمت زعفران نگین در مشهد

تعیین قیمت زعفران در بازار مشهد:

زعفران نگین بدلیل کیفیت بالا و کروسین 260 که برای صادرات هم استفاده می شود از قیمت نسبتا بالایی در مقابل زعفران های دیگر برخوردار می باشد. برای قیمت هر گرم زعفران نگین صادراتی 38 تا 45 هزار تومان تعیین شده است که از بسته بندی پاکتی باید برای یک گرم آن استفاده کرد.

بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است قیمتها تغییر کرده باشد. برای اطلاع از قیمت لحظه ای و بروز زعفران می توانید با ما ارتباط بگیرید.

اکثرا کشورهایی مثل ترکیه و امارات از این نوع زعفران زیاد استفاده می کنند زیرا زعفرانی دارای قلم های درشت و قدرت رنگدهی فوق العاده بالا می باشد.

پخت غذایی لذیذ و خوشمزه را با خرید بسته های شیک و زیبای 5 گرمی، 10 گرمی و… با انواع زعفران های نگین، سوپر نگین، پوشال و دسته  فروشگاه زعفران عمده تجربه کنید. خرید اینترنتی زعفران نگین را با ما تجربه کنید و مشتری دائمی ما شوید.

خرید اینترنتی زعفران نگین

عوامل موثر بر قیمت زعفران:

قیمت زعفران همیشه یک مقدار ثابت نیست و در طی فصل برداشت و دیگر فصول تغییر می کند. این تغییر؛ در فصل برداشت محصول به طور بیشتری احساس می شود. این تغییر قیمت زعفران فرصت را برای سوءاستفاده برخی افراد باز گذاشته است. به طور کلی چند دلیل را می توان از دلایل مهم در تغییر قیمت زعفران دانست.

تغییر در قیمت دلار و ارز می باشد که این روزها بیشتر از موارد دیگر بر قیمت زعفران تاثیر می گذارد.

تقاضای داخلی و نیز خارجی هم از عوامل دیگر موثر در این مسئله می باشد.

تعرفه های گمرکی هم نقش زیادی در قیمت گذاری این محصول دارا می باشد و سایر کشورهای تولید کننده زعفران هم در این موضوع تاثیرگذار می باشند.

در مورد زعفران نیز قوانین و سیاست های خاصی در زمینه گمرک محصول وجود دارد که به نوبه خود روی قیمت آن تاثیرگذار است به این صورت که تعرفه های گمرکی هر کشور بر قیمت زعفران تاثیر می گذارد.

از آنجایی که زعفران را به عنوان کالایی لوکس در نظر می گیرند پس هرگونه از بحران های جهانی که باعث کاهش قدرت خرید شود، بر روی قیمت آن تاثیر گذار خواهد بود.

برای صادرات زعفران به چه مواردی نیاز داریم؟

صادرات زعفران

از ابتدای سال 96 صادرات زعفران به صورت فله ممنوع شده و این فرصت خوبی برای ورود به تجارت این کالا است. زعفران یکی از مرغوبترین و با ارزشترین محصولات ایران می باشد که در سراسر دنیا شناخته شده است.

زعفران به طلای سرخ نیز معروف است و در بسیاری از استانهای کشور علی الخصوص شهرهای شرقی کشور تولید می شود و بخش اعظمی از این تولیدات به خارج از کشور صادر می شود.

صادرات زعفران نیازمند به فراهم بودن شرایط خاصی می باشد:

 • خرید و بسته بندی زعفران
 • دریافت گواهی استاندارد
 •  دریافت گواهی بهداشت دامی نباتات
 •  ارائه کارت بازرگانی

خرید زعفران با قیمت تولید ویژه صادرات:

خرید زعفران با قیمت تولید ویژه صادرات

اگر قصد صادرات زعفران را دارید می‌توانید انواع زعفران مناسب برای صادرات مانند سرگل صادراتی نگین صادراتی و سوپر نگین را در مقادیر عمده از ما خریداری کنید.

شما می‌توانید زعفران را به صورت فله خریداری کرده و سپس خودتان اقدام به صادرات آن نمایید. همچنین می توانید کلیه امور گمرکی را به ما بسپارید تا زعفران به کشور مقصدتان ارسال کنیم و سپس آن را در آنجا تحویل بگیرید.

برای اطلاع از قیمت عمده زعفران صادراتی و شرایط خرید و صادرات زعفران آن می توانید هم اکنون با ما در ارتباط بگیرید.

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران سرگل صادراتی47 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *