گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران سال جدید گرمی و مثقالی

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید گرمی و مثقالی زعفران:قیمت مثقالی زعفران بسته بندی شده:تفاوت قیمت زعفران گرمی و مثقالی چند است؟تفاوت قیمت زعفران گرمی و مثقالی چند پیش بینی قیمت زعفران سال جدید:
قیمت زعفران سال جدید گرمی و مثقالی

آیا می خواهید از قیمت زعفران سال جدید گرمی و مثقالی مطلع شوید؟ پیش بینی قیمت زعفران سال جدید چگونه خواهد بود؟ خرید گرمی و مثقالی زعفران با کیفیت بالا از کجا امکان پذیر است؟

خرید گرمی و مثقالی زعفران:

قیمت گرمی و مثقالی زعفران سال

اگر می‌خواهید زعفران را در مقادیر گرمی و مثقالی به صورت بسته بندی شده خریداری کنید می توانید سفارش خود را از شرکت ما ثبت نمایید.

انواع زعفران دخترپیچ، زعفران سرگل و زعفران نگین در ظروف فلزی و پلی کریستال در وزن های گرمی و مثقالی به فروش می‌رسد. متناسب با حوزه ای که کار می‌کنید می توانید درجه کیفیت زعفران و نوع زعفران را انتخاب کنید.

به عنوان مثال می توانید از زعفران سرگل ممتاز با بسته بندی پاکتی برای فروش و پخش در حوزه داخل استفاده کنید. جهت خرید گرمی و مثقالی زعفران با کیفیت بالا می‌توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت مثقالی زعفران بسته بندی شده:

هر مثقال زعفران قیمت متفاوتی در بازار دارد و علت آن هم این است که نوع زعفران و کیفیتی که عرضه می شود متفاوت است. به ترتیب افزایش قیمت انواع زعفران عبارتند از زعفران دسته، زعفران پوشال، زعفران سرگل و زعفران نگین.

قیمت هر مثقال زعفران نگین از قیمت یک مثقال زعفران سرگل بالاتر است. همچنین قیمت یک مثقال زعفران نگین ممتاز ارزان‌تر از قیمت یک مثقال زعفران نگین صادراتی می باشد.

بنابراین هنگام خرید زعفران نباید صرفاً به اینکه قیمت یک مثقال زعفران نگین چقدر است، توجه کنید بلکه باید به درجه کیفیت زعفران و همچنین نوع بسته بندی زعفران نیز توجه داشته باشید.

به عنوان مثال قیمت یک مثقال زعفران نگین صادراتی در بسته بندی اطلسی ارزان‌تر از قیمت هر مثقال زعفران نگین صادراتی در بسته بندی خاتم می باشد.

تفاوت قیمت زعفران گرمی و مثقالی چند است؟

تفاوت قیمت زعفران گرمی و مثقالی چند 

برخی از افراد هنگام خرید زعفران می خواهند بدانند قیمت یک مثقال زعفران قائنات چند است یا قیمت یک گرم زعفران چقدر است؟ تفاوت قیمت زعفران گرمی و مثقالی چند است؟ 

همیشه قیمت یک مثقال زعفران بیشتر از قیمت یک گرم زعفران است چراکه هر مثقال زعفران معادل 4.61 گرم زعفران می باشد. زعفران در وزن‌های نیم گرم تا پنج گرم و همچنین نیم مثقال تا دو مثقال در ظروف مختلف شامل اطلسی، آذین، گوهر، خاتم و بسته بندی پاکتی عرضه می شود.

در بین ظروف زعفران؛ بسته بندی خاتم قابلیت جاگیری حجم بیشتر شامل 10 گرم، 50 گرم تا 500 گرم و یک کیلو زعفران را نیز دارد. برای اطلاع از قیمت هرگرم زعفران در بسته بندی های متفاوت می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

پیش بینی قیمت زعفران سال جدید:

معمولاً با در نظر گرفتن برخی عوامل می توان به پیش بینی قیمت زعفران پرداخت. به عنوان مثال با نزدیک شدن به عید نوروز طبق روند سال های قبل؛ خرید زعفران در داخل کشور افزایش می یابد.

همچنین پس از تعطیلات کریسمس، پیرو افزایش تقاضای خرید کشورهای خارجی، صادرات زعفران افزایش می‌یافت. با افزایش تقاضای زعفران از طرف شرکت های خارجی؛ تقاضای خرید زعفران در داخل نیز به نسبت افزایش می یافت و پیرو آن قیمت زعفران نیز روند افزایشی داشت.

خشکسالی پی در پی و سرمازدگی سبب کاهش تولید زعفران در سال 1400 شد. افت 60 درصدی تولید و کاهش عرضه زعفران به بازار سبب افزایش چند برابری قیمت زعفران نسبت به مدت مشابه سال قبل شد.

روند افزایش قیمت پس از مدتی ثابت ماند. به طوری که در شش ماهه نخست سال 1401 نوسانات قیمتی زعفران در بازار تقریباً ثابت شد. پس از فصل برداشت زعفران به دیلل اینکه تولید زعفران به نسبت سال قبل اندکی افزایش داشت با عرضه افزایش عرضه زعفران مواجه بودیم.

کاهش صادرات زعفران نیز عامل دیگری بود که سبب شد قیمت زعفران کاهش یابد. پیش بینی قیمت زعفران در سال جدید بستگی به میزان صادرات زعفران و عرضه و تقاضای زعفران در بازار داخل و خارج دارد.

برای اطلاع از قیمت زعفران سال جدید گرمی و مثقالی می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران سرگل صادراتی47 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *