گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پیش بینی قیمت خرید زعفران در سال 1402

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید زعفران اصل و درجه یک:فروش زعفران بسته بندی شیک و متفاوت:خرید زعفران در مقادیر عمده: سود خرید زعفران ممتاز:خرید زعفران ممتاز با قیمت ارزان:خرید بهترین زعفران:قاچاق زعفران:تاثیر کرونا ویروس بر بازار زعفران:تغییرات قیمت زعفران سال 1401:
پیش بینی قیمت خرید زعفران در سال

پیش بینی قیمت خرید زعفران در سال 1402 چگونه خواهد بود؟ قیمت خرید زعفران در نیمه دوم سال جاری افزایشی است یا کاهشی؟ تغییرا قیمت بعد و قبل از فصل برداشت زعفران چگونه خواهد بود؟ بازار خرید و فروش زعفران چه تغییراتی خواهد داشت؟

در اینجا درباره پاسخ سوالات صحبت خواهیم کرد و راهنمایی های لازم درباره خرید زعفران را ارائه خواهیم داد. پس با ما همراه باشید.

خرید زعفران اصل و درجه یک:

خرید زعفران اصل و درجه یک

محصولات مجموعه زعفران عمده به دقت توسط کارشناسان ما مستقیما از کشاورزان خریداری می شود. سپس بهترین زعفران ها انتخاب شده به آزمایشگاه فرستاده می شود و با تایید کیفیت و خلوص زعفران برای عرضه بسته بندی می شوند.

بنابراین کیفیت تمامی محصولات در مجموعه ما تضمین شده و با تایید آزمایشگاه می باشد. برای تامین زعفران نیز هیچ محدودیتی وجود نداریم. انواع زعفران هم به صورت فله و هم بسته بندی شده در تمامی ایام سال در مقادیر کیلویی موجود می باشد. چنانچه قصد خرید زعفران اصل و درجه یک را دارید می توانید هم اکنون با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

فروش زعفران بسته بندی شیک و متفاوت:

همیشه برای خرید سوغاتی زیبایی و کیفیت بسته بندی را در نظر داشته باشید!

مجموعه زعفران عمده با اختیار داشتن نیروی انسانی متخصص و امکانات مورد نیاز اقدام به فروش انواع زعفران با بسته بندی های شیک و متفاوت و در عین حال استاندارد کرده است.

تمامی اصول بهداشتی و کنترل کیفی بسته بندی ها در بالاترین سطح می باشند و همیشه از بهترین مواد استفاده شده است.

تمامی محصولات مجموعه زعفران عمده به صورت دستی پاک شده اند و تمامی رشته های زعفران سالم هستند. برای خرید زعفران با بسته بندی جدید و اطلاع از قیمت خرید زعفران می توانید با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران در مقادیر عمده: 

خرید زعفران در مقادیر عمده

شرکت ما آماده همکاری با کترینگ ها، رستوران ها و ارگان های مختلف جهت خرید انواع زعفران (نگین، سرگل ممتاز، پوشال، دخترپیچ، پودر عفران، زعفران نرمه) می باشد.

در صورت انجام خرید زعفران در مقادیر عمده؛ تخفیف برای سفارشات اعمال می شود. تمامی سفارشات با بسته بندی مناسب از طریق پست حداکثر پس از سه روز کاری در هرکجای ایران تحویل داده می شوند.

قیمت گذاری زعفران بر اساس قیمت روز زعفران سرگل ممتاز بوده و بر اساس قیمت روز بهترین زعفران فله با بهترین قیمت انتخاب شده و با تخفیف برای خریداران محترم ارسال می شود.

سود خرید زعفران ممتاز:

زعفران ممتاز به دلیل وجود مواد موثره از جمله کروسین و پیکروکروسین و سافرانال که باعث رنگ دهی و طعم و عطر زعفران می شوند عملا باعث بازدهی بیشتر نسبت به دیگران انواع زعفران می شوند.

به طور مثال یک گرم زعفران ممتاز بسیار بیشتر رنگ دهی و عطر دارد نسبت به یک گرم زعفران دخترپیچ که این مسئله تفاوت قیمت را کاملا توجیه می کند.

همچنین زعفران سرگل به دلیل اینکه فقط قسمت قرمز رنگ زعفران را داراست بیشترین ماده موثره را داراست و کمترین سفیدی را نسبت به دیگر انواع زعفران دارد.

شایان ذکر است که شما با خرید زعفران ممتاز فله ای مبلغ بسیار کمتری برای زعفران پرداخت می کنید که بسیار به صرفه است.

به همین جهت خرید زعفران ممتاز برای فروش داخل نسبت به سایر انواع زعفران سود بیشتری دارد.

خرید زعفران ممتاز با قیمت ارزان:

خرید زعفران ممتاز با قیمت ارزان

مجموعه زعفران عمده بر خلاف بسته بندی های بسیار تکراری و نه چندان جالبی که در بازار به وفور وجود دارد در بسته بندی محصولات خود ظرافت بیشتری را پیش گرفته است.

جدا از اینکه محصولات ما با بسته بندی های شیک و متفاوت عرضه می شوند قیمت تمام شده ی بسیار پایین تری نسبت به نمونه های داخلی و خارجی دارند.

همانطور که گفتیم زعفران ممتاز علیرغم اینکه قیمت ارزان تری دارد اما از عطر و بوی بسیار بالا و قدرت رنگ دهی خوبی برخوردار است. چنانچه قصد خرید زعفران ممتاز اصل و با قیمت ارزان را دارید می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

خرید بهترین زعفران:

خرید بهترین زعفران

نکته اولی که در مجموعه زعفران عمده همیشه رعایت می شود تهیه بهترین زعفران است.

مجموعه ما هر زعفرانی را برای عرضه انتخاب نمی کند و تمامی محصولات زعفران باید پس از تایید کارشناسی به آزمایشگاه رفته و تایید کیفی شوند.

شما با خرید زعفران از مجموعه ما این اطمینان را دارید که بهترین زعفران امسالی را تهیه کرده اید و از کیفیت آن راضی خواهید بود. درواقع شما با خرید زعفران از ما می توانید این اطمینان را داشته باشید که یکی از بهترین زعفران های ایران را با بهترین کیفیت و قیمت خریداری کرده اید.

قاچاق زعفران:

متاسفانه ایران با وجود اینکه بزرگترین و بهترین تولید کننده زعفران است بیشتر محصولات زعفران را به صورت قاچاق و یا قانونی صادر می کند. این موضوع باعث می شود که زعفران درجه ممتاز به بازار داخلی عرضه نشود.

به گفته نایب رئیس شورای ملی زعفران با سخت‌گیری‌های بانک مرکزی صادرات هر کیلو زعفران بین 2 تا 2.5 میلیون ضرر دارد. این امر موجب شده است زعفران مسیر قاچاق پیدا کند که این مقدار رقمی بالغ بر 30 درصد صادرات زعفران است.

همچنین قاچاق زعفران از آنجایی که به صورت فله و کیلویی می باشد در نهایت در بسته بندی شرکت های خارجی به بازار جهانی عرضه می شود. بعلاوه  آن هم بنا به سیاست های شرکت ها در اکثر موارد کیفیت مطلوبی را دارا نیست هرچند که قیمت گزافی دارد.

تاثیر کرونا ویروس بر بازار زعفران:

تاثیر کرونا ویروس بر بازار زعفران

در دوران کرونا طبق گفته نایب رئیس شورای ملی زعفران؛ محدودیت‌های به وجود آمده به دلیل شیوع ویروس کرونا صادرات را به شدت کاهش داد. کرونا ویروس بر بازار زعفران تاثیر زیادی داشت.

در بازه شیوع کرونا سایر کشورهایی که مانند ایران صادرات زعفران داشته‌اند در تعطیلات به سر می بردند و مصرف زعفران در دنیا به شدت کاهش پیدا کرده بود.

همچنین مصرف داخلی زعفران نیز کاهش داشت. مراسم‌ها، عزاداری‌ها، مراسم ماه رمضان و مجالس عروسی از جمله مهم‌ترین منابع مصرفی زعفران در کشور بوده است که با توجه به شیوع کرونا و لغو آنها مصرف داخلی زعفران به شدت کاهش پیدا کرده بود.

تغییرات قیمت زعفران سال 1401:

پیش بینی قیمت خرید زعفران

با توجه به اینکه فصل برداشت زعفران آبان ماه هر سال می باشد با عرضه مقادیر بیشتر زعفران به بازار در نیمه دوم سال؛ احتمال افت قیمت وجود دارد.

شیوع بیماری کرونا نیز موجب افزایش موجودی انبارهای زعفران نسبت به سال‌های قبل شده است. به همین دلیل پیش بینی قیمت زعفران در نیمه دوم سال 1400 برای بسیاری از فعالان حوزه خرید و فروش زعفران مهم است.

با وجود آنکه زعفران کالای صادراتی به شمار می رود، افت صادرات شوک بزرگی به تولیدکنندگان وارد کرد. به همین خاطر انتظار می رود که موانع صادراتی داخلی مرتفع شود چرا که رونق صادرات بر کل اقتصاد و جامعه اثر می گذارد.

علی رغم اینها در سال 1400 به دلیل کاهش شدید تولید گل زعفران و کاهش عرضه زعفران به بازار؛ قیمتها افزایش چند برابری نسبت به سال 99 داشته است.

در شش ماهه نخست سال 1401 تغییرات قیمتی بازار زعفران زیاد نبوده است. پس از فصل برداشت زعفران در آبان ماه شاهد افت قیمت زعفران بودیم.

گرچه تولید زعفران به نسبت سال 1400 مقدار اندکی افزایش داشت اما در مقایسه با سال های گذشته باز هم تولید زعفران چشمگیر نبود. کاهش صادرات زعفران به دلیل تعطیلی بازار ها یکی دیگر از دلایل افت قیمت زعفران پس از فصل برداشت بود.

پیش بینی می شود چنانچه تقاضای خرید در بازارهای خارج افزایش یابد روند قیمت زعفران در سال 1402 افزایشی باشد.

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران سرگل صادراتی47 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *