گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت زعفران کیلویی آپدیت امروز

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت زعفران نگین درجه یک در بازار:مشخصات زعفران اصل و درجه یک:قیمت زعفران مثقالی چقدر است؟قیمت زعفران کیلویی امروز:قیمت روز یک کیلو زعفران در مشهد:خرید و فروش زعفران قاینات:پنج نکته مهم قیمت زعفران:تغییرات قیمت زعفران در سال 1402:بزرگترین خریداران زعفران:خرید زعفران با قیمت مناسب:بازار عمده فروشان زعفران خراسان:
لیست قیمت زعفران کیلویی آپدیت امروز

آیا به دنبال لیست قیمت زعفران کیلویی آپدیت امروز هستید؟ ما در مجموعه زعفران عمده قیمت زوز زعفران را ارائه می دهیم تا خریداران عمده زعفران در بهترین بازه ی زمانی بتوانند با پیگیری روند قیمت ها اقدام به خرید زعفران نمایند.

همچنین در این مطلب سعی داریم به معرفی بهترین زعفران برای صادرات، اوضاع قیمت زعفران در بازار عمده فروشان، مزیت خرید زعفران عمده  ویژگی های زعفران بپردازیم.

ما در زعفران عمده این امکان را داریم تا شما را با این خواص فوق العاده آشنا کنیم و انواع زعفران کشاورز را در بسته بندی های شیک و زیبا، درب منزل به شما تحویل دهیم.

قیمت زعفران نگین درجه یک در بازار:

قیمت زعفران نگین درجه یک در بازار

زعفران نگین قائنات از بهترین نوع زعفرانی است که برای صادرات استفاده می‌شود. زعفران نگین دارای چهار نوع کیفیت بوده که از نظر قیمت نیز متفاوت هستند. بهترین کیفیت رنگ، طعم و عطر زعفران مربوط به زعفران سوپر نگین قاینات می‌باشد.

قیمت زعفران نگین قاینات در بازار مرتباً در حال تغییر است و عوامل متعددی در این امر دخیل می‌باشند.

 • نرخ معامله زعفران اصل (‌به طور مثال قیمت یک گرم با یک کیلو10 کیلو و یا 100 کیلو زعفران متفاوت است).
 • کیفیت و نوع زعفران ( زعفران نگین قاینات، زعفران سرگل ممتاز ، زعفران پوشال صادراتی و….)
 • نوسانات قیمت ارز (گرانی و ارزانی دلار، یورو و…)
 • زمان خرید زعفران ممتاز (در فصل برداشت قیمت ارزان‌تر است) 
 • قانون عرضه و تقاضا
 • دلالان و قدرت‌های اقتصادی

قیمت‌ها بسته به برند، خدمات شرکت فروشنده و دیگر عوامل ذکر شده مرتباً در حال تغییر است و ثابت نمی‌باشد.

مشخصات زعفران اصل و درجه یک:

قیمت زعفران در سال 98

زعفران اصل از نظر ظاهری نیز دارای خصوصیاتی می‌باشد که برخی از آن‌ها ذکر می‌گردد. مشخصات زعفران اصل و درجه یک عبارتند از:

 • سرشاخه‌های کلاله‌ی زعفران سه شاخه بوده
 • قسمت بالای آن شیپوری مانند (دندانه‌دار، پهن و قیچی شکل) است
 • هرچه به طرف پایین‌تر می‌آید نیز باریک‌تر می‌شود.
 • زعفران اصل دارای قدرت رنگدهی پایین  است.
 • رنگ زعفران خالص روشن نبوده و قرمز تند می‌باشد.
 • زعفران اصل قاینات دارای مقداری طعمی تند است (البته پودر زعفران فقط با دستگاه‌های آزمایشگاهی قابل تشخیص است)
 • کلاله‌های آن نیز براق نیست.(ممکن است از روغن برای براقی آن استفاده شده باشد)
 • نباید دارای طعم شور و یا شیرین باشد.

البته همانگونه که ذکر شد انتخاب برند معتبر همراه با آنالیزهای آزمایشگاهی، معتبرترین راه تشخیص زعفران اصل است. برای خرید زعفران ممتاز و زعفران اصل قائنات با کارشناسان ما در ارتباط شوید.

در ادامه درباره قیمت زعفران کیلویی سال 1402 بیشتر توضیح می دهیم.

قیمت زعفران مثقالی چقدر است؟

قیمت زعفران مثقالی

آیا قیمت زعفران قائنات به صورت مثقالی افزایش می یابد؟ قیمت روز یک مثقال زعفران قائنات را چه کسانی تعیین می کنند؟ قیمت زعفران مثقالی چقدر است؟

بر اساس فاکتور های زیادی قیمت روز زعفران تعیین می شود که میتوان به تعدادی از آنها به شرح زیر اشاره کرد :

 • قیمت دلار
 • مقدار و حجم زعفران موجود در بازار
 • میزان صادرات
 • قیمت خرید و پیش خرید زعفران از کشاورز
 • دلالان و واسطه های بازار

اگر به دنبال قیمت گرمی زعفران هستید، قیمت هر گرم زعفران با بسته بندی مناسب را می توانید از طریق تماس پیگیری کنید. اگر قصد خرید زعفران به صورت عمده را دارید، در سایر مقالات خرید زعفران عمده در تهران و یا خرید زعفران در مشهد، مفصل صحبت کردیم که می تواند شما را با نحوه خرید عمده از ما بیشتر آشنا کند.

قیمت زعفران کیلویی امروز:

 قیمت زعفران کیلویی امروز

همانگونه که ذکر کردیم قیمت زعفران در بازار مرتباً در حال تغییر است. به عنوان نمونه در سال 1400 قیمت زعفران به دو تا سه برابر قیمت سالهای قبل رسید.

قیمت زعفران در بازار مشهد و تهران تقریباً یکسان می‌باشد زیرا اکثر عمده فروشان زعفران در مشهد در تهران نیز دفتر فروش دارند.

قیمت یک کیلو زعفران نگین صادراتی از 35 تا 39 میلیون تومان بسته به نوع و کیفیت آن متغیر است.

زعفران سرگل در مرتبه بعد از سوپر نگین می‌باشد. زعفران سرگل نیز دارای کیفیت بالا بوده و قیمت آن نیز مناسب‌تر از زعفران سوپر نگین می‌باشد البته زعفران سوپر نگین به دلیل کیفیت بالا گران‌تر از دیگر زعفران‌ها است و بیشتر برای بازارهای خارجی استفاده می‌شود.

قیمت زعفران یک کیلو سرگل ممتاز از 33 میلیون تا 37 میلیون تومان بسته به کیفیت آن متغیر است. بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است قیمتها تغییر کرده باشد. برای اطلاع از قیمت زعفران کیلویی امروز می توانید با ما ارتباط بگیرید.

قیمت روز یک کیلو زعفران در مشهد:

قیمت روز هر کیلو زعفران در مشهد

قیمت زعفران مشهد از موضوعاتی است که برای بسیاری از افرادی که با زعفران سروکار دارند، اهمیت دارد. اهمیت این موضوع، ما را مجاب کرد تا در این قسمت، قیمت روز زعفران مشهد (قیمت انواع زعفران موجود در بازار) را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.

فروش و خرید زعفران عمده از شهر مشهد ارزان تر از سایر شهرها می‌باشد مخصوصا زعفران قاینات، چون اکثر تولید کنندگان عمده زعفران در استان خراسان بوده و کشاورزان و عمده فروشان بیشترین زعفران را در بازار مشهد بفروش می رسانند.

از مجموع ۷۰ هزار هکتار زمین زعفران در استان خراسان رضوی ، ۸ هکتار آن (تقریبا ۱۲ درصد)، متعلق به تربت حیدریه است. میزان تولید زعفران تربت حیدریه در سال ۹۷ تقریبا ۳۴ تن زعفران بوده، که بیشترین میزان تولید زعفران در ایران و جهان است و در سال ۹۸ تولید زعفران تربت حیدریه، به بالای ۴۰ تن رسید.

قیمت زعفران در سال 1400 به دلیل کاهش شدید تولید گل زعفران و کاهش عرضه زعفران به بازار؛ قیمتها افزایش چند برابری نسبت به سال 99 داشته است.

به همین دلیل، قیمت روز زعفران تربت حیدریه مشهد، همیشه از اهمیت بالایی در بازار زعفران برخوردار است.

عواملی مثل مرکزیت، دسترسی برای حمل و نقل، جمعیت زیاد و مشتریان بیشتر، شهر زائر پذیر و….. به اهمیت فروش زعفران قاینات در مشهد می افزاید و خرید و فروش بهتر صورت می‌گیرد و در واقع یک بازار شناخته شده در دنیا بازار زعفران مشهد و تهران می‌باشد. اکثر تجار در شهر مشهد و تهران خرید و فروش زعفران دارند.

شما می توانید، قیمت روز یک کیلو زعفران در مشهد را از طریق سایت ما و این مطلب بررسی کنید. توجه کنید که قیمتهای اعلام شده، قیمت هر گرم زعفران به صورت فله و بدون بسته بندی است. بنابراین در صورت خرید زعفران در مقدار کم (کمتر از یک کیلوگرم) و بسته بندی مناسب تر، قیمت ها طبیعتا متفاوت خواهد بود. 

خرید و فروش زعفران قاینات:

خرید و فروش زعفران قاینات

زعفران قائنات به خاطر عطر و بو و کیفیت بالایی که دارد در سراسر ایران طرفداران زیادی دارد. بسیاری از مراکز فروش زعفران نیز به دلیل شهرت زعفران قائنات از این نام برای خرید و فروش زعفران استفاده می‌کنند. اما آیا همه این مراکز خودشان تولید کننده زعفران قائنات هستند؟ آیا کیفیت زعفرانی که در مراکز مختلف فروش عرضه می شود در همه جا یکسان است؟

حتماً پاسخ این سوالات را می دانید. بنابراین اگر قصد خرید زعفران اصل قائنات را دارید می توانید از شرکت ما که تولید کننده زعفران قائنات می‌باشد سفارش خود را ثبت نمایید.

برای اطلاع از لیست قیمت امروز زعفران کیلویی مطابق آخرین تغییرات بازار خرید و فروش زعفران با ما تماس بگیرید.

پنج نکته مهم قیمت زعفران:

قیمت خرید و فروش زعفران به عوامل متعددی بستگی دارد.

همان قبل از خرید زعفران به جای قضاوت در مورد قیمت و کیفیت ها را مقایسه کنید. در اینجا پنج نکته مهم برای ارزیابی قیمت زعفران در مراکز فروش را ذکر می کنیم.

نکته اول: با توجه به نوع و کیفیت و عیار برخی مواقع قیمتها متفاوت می باشد.

شماره دوم: نوسانات قیمت ارز و دلار  هم بر قیمت هر کیلو زعفران تاثیرگذار می باشد.

سومین نکته: نوع بسته بندی در قیمت گذاری تاثیر دارد.

موضوع پنجم: البته قیمت شرکت های عرضه کننده زعفران هم با هم متفاوت است.

تغییرات قیمت زعفران در سال 1402:

قیمت زعفران در سال 99

در ایران تغییرات قیمت‌ زعفران دارای تعادل نمی‌باشد و در برخی مواقع حتی از بازار جهانی هم تبعیت نمی‌کند و بیشتر دست دلالان و قدرت های اقتصادی بزرگ می‌باشد.

در سال 1399 فروش و خرید زعفران به دلار به پایین ترین قیمت خود در 50 سال گذشته رسید.

مسئله مهم دیگر که بسیار حائز اهمیت است نوع زعفران است که همانگونه که گفته شد در قیمت انواع زعفران مؤثر است زیرا انواع با کیفیت تر زعفران از جمله سوپر نگین، سرگل صادراتی، پوشال و یا دختر پیچ نیز تعیین کننده قیمت فروش زعفران هستند. هرچه کیفیت و قسمت سفیدی زعفران کمتر باشد دارای قیمت بالاتر و بالعکس.

همانطور که شاهد بودید شیوع بیماری کرونا منجر به بسته شدن راه مرزهای ایران شد. عدم صادرات به کشورهای اروپایی و غیر اروپایی سبب شد که تعادل میزان عرضه و تقاضا به هم بخورد و بازارهای زعفران اشباع شود. تقاضا برای زعفران کم و عرضه زیاد شد بنابراین سبب کاهش یکباره قیمت زعفران ( فروش و خرید زعفران) شد.

ولی در سال 1400 به دلیل کاهش شدید تولید گل زعفران و کاهش عرضه زعفران به بازار؛ قیمت زعفران دو تا سه برابر افزایش نسبت به سال 99 داشته است.

در رابطه با تغییرات قیمت در سال 1401 نیز تولید زعفران به نسبت سالهای گذشته افزایش چندانی نداشت. اما میزان تولید زعفران به نسبت سال 1400 که افت شدید تولید داشتیم، اندکی افزایش داشت. همین مسئله سبب کاهش قیمت زعفران بعد از فصل برداشت زعفران شد.

تعطیلی بازارهای صادرات زعفران به دلیل کریسمس نیز عامل دیگری بر کاهش قیمت زعفران در آذر ماه 1401 بود. در بهار 1402 نوسانات قیمتی در بازار وجود نداشت و قیمت ها تقریبا ثابت بود.

در شش ماهه دوم در صورتی که تقاضای خرید زعفران افزایش یابد احتمال افزایشی بودن روند قیمت زعفران در سال 1402 وجود دارد.

بزرگترین خریداران زعفران:

بزرگترین خریداران زعفران

از بزرگترین خریداران زعفران ایران کشور امارات می باشد. لیست قیمت زعفران در امارات چندین برابر قیمت در ایران است. تعیین قیمت هر کیلو زعفران بستگی به نوع، کیفیت، بسته بندی زعفران و همچنین توافق بین فروشنده و خریدار دارد.

با توجه به بالا رفتن قیمت زعفران هم اکنون زعفران ایران با کیفیت تر و ارزان از طریق دبی وارد بازارهای اتحادیه اروپا می شود.

کاهش کیفیت زعفران ایران در دبی به میزان استانداردهای جهانی و مورد قبول بازارهای اتحادیه اروپا است اما میزان رنگ دهی و کیفیت زعفران درجه یک ایرانی معادل ۲۲۰ تا ۲۲۵ نانومتر است که این میزان در دبی به ۱۵۰ نانومتر تقلیل می یابد.

برای اطلاع از قیمت زعفران کیلویی مطابق آخرین تغییرات بازار خرید و فروش زعفران با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران با قیمت مناسب:

در اینجا قیمت خرید زعفران از بازار عمده فروشی زعفران را بررسی خواهیم کرد. همیشه زعفران به صورت فله و کیلویی ارزان‌تر از زعفران به صورت خرده فروشی می‌باشد البته قیمت فروش زعفران در هر شهری متفاوت است.

نوع زعفرانی که شما تمایل به خرید آن را دارید نیز در تعیین قیمت زعفران مؤثر است مثلاً زعفران سوپر نگین، سرگل صادراتی و پوشال دارای قیمت های متفاوتی هستند و قیمت پوشال زعفران چون دارای کیفیت پایین تری است دارای قیمت مناسب‌تری نیز می‌باشد.

برای خرید زعفران با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید.

بازار عمده فروشان زعفران خراسان

بازار عمده فروشان زعفران خراسان:

مزیت خرید زعفران عمده بیشتر است یا خرید و فروش زعفران جزئی؟ اوضاع قیمت زعفران در بازار عمده فروشان زعفران خراسان چگونه است؟

بازار مشهد حجره های متعددی دارد که هر کدام از این غرفه‌ها عمده فروشی و خرده فروشی زعفران دارند. قیمت زعفران در این حجره ها با یکدیگر متفاوت است. اما زعفران خوب و اصلی در این بازار کجاست؟

شرکت ما یکی از مراکز عمده فروشی زعفران است. در این شرکت شما عزیزان می توانید از بین 4 نوع زعفران و 16 درجه کیفیت، زعفران دلخواهتان را انتخاب کنید.

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران سرگل صادراتی47 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *