گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات زعفران عمده و تعرفه‌های گمرکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

هزینه صادرات زعفران به خارج از کشور چقدر است؟چگونه زعفران صادر کنیم؟ برای ترخیص زعفران چه مدارکی لازم است؟ مرکز فروش زعفران صادراتی عمده و کیلویی:قیمت فروش زعفران در خارج از کشور:قیمت عمده انواع زعفران صادراتی: 
صادرات زعفران عمده و تعرفه‌های گمرکی

آیا می خواهید از قوانین صادرات زعفران عمده و تعرفه های گمرکی زعفران مطلع شوید؟ برای صادرات زعفران چه مجوز هایی لازم است؟ آیا با مراحل صادرات زعفران و تشریفات گمرکی آن آشنا هستید؟ معتبرترین مرکز فروش زعفران صادراتی کجاست؟

هزینه صادرات زعفران به خارج از کشور چقدر است؟

هزینه صادرات زعفران

شاید شما هم اولین بار است که می‌خواهید صادرات زعفران را انجام دهید و قبل از آن می خواهید از هزینه های صادرات زعفران به خارج کشور مطلع شوید.

صادرات زعفران مراحل قانونی خاص خود را دارد و باید مجوزهای لازم را داشته باشید. گرفتن‌ مجوز هزینه‌بر و زمان‌بر است. همچنین ترخیص زعفران در کشور مقصد هزینه هایی دارد که بسته به نوع زعفران و کشور مورد نظر، متفاوت خواهد بود.

قیمت خرید زعفران صادراتی، هزینه بسته بندی زعفران و هزینه های گمرکی را نیز باید حساب کنید تا مجموع هزینه های صادرات زعفران به خارج از کشور محاسبه گردد. در ادامه درباره صادرات زعفران عمده و تعرفه های گمرکی آن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

چگونه زعفران صادر کنیم؟ 

چگونه زعفران صادر کنیم؟

اولین مرحله برای اینکه صادرات زعفران را انجام دهید؛ اخذ مجوزهای لازم برای صادرات است. گواهی بهداشت، گواهی استاندارد و کارت بازرگانی از مجوزهای لازم برای این کار می باشد. بعد از اخذ مجوزها چگونه زعفران صادر کنیم؟ 

بعد از آن باید مدارک لازم برای انجام تشریفات گمرکی زعفران را تهیه نمایید و با ارائه این مدارک به گمرک؛ تعرفه های گمرکی را پرداخت کرده تا پروانه صادراتی زعفران به شما داده شود.

اهراز هویت زعفران در گمرک نیز توسط ارزیاب انجام می‌شود یعنی محصول شما با اطلاعاتی که ثبت کرده اید مطابقت داده می‌شود و چنانچه مورد تایید بود اجازه ارسال زعفران داده می‌شود. در ادامه درباره مراحل تشریفات گمرکی زعفران به طور مفصل صحبت خواهیم کرد.

برای ترخیص زعفران چه مدارکی لازم است؟ 

بعد از اینکه شما مجوزهای لازم برای صادرات زعفران را اخذ کردید باید مدارک زیر را برای تشریفات گمرکی زعفران ارائه دهید: 

  • کارت بازرگانی 
  • گواهی استاندارد 
  • گواهی بهداشت 
  • وکالتنامه اظهارنامه صادر کننده زعفران
  • گواهی مبدأ 

بعد از ارائه این مدارک شما باید اظهارنامه صادراتی زعفران را تکمیل کنید که در آن اطلاعات کشور مبدا، کشور مقصد و محصول صادراتی ثبت می شود. در مرحله آخر نیز پس از احراز هویت زعفران و تایید آن توسط ارزیاب؛ اجازه ارسال زعفران داده خواهد شد.

مرکز فروش زعفران صادراتی عمده و کیلویی:

فروش زعفران صادراتی عمده

اگر قصد صادرات زعفران عمده و کیلویی را دارید می‌توانید انواع زعفران را به صورت فله یا بسته بندی شده از شرکت ما تامین نمایید. ما برای تامین زعفران محدودیتی نداریم و در قطب تولید زعفران استقرار داشته و همیشه به زعفران درجه یک دسترسی آسان داریم.

ما بدون واسطه فعالیت می‌کنیم و خودمان تولیدکننده زعفران هستیم. حذف واسطه های خرید و فروش باعث شده هم کیفیت اولیه زعفران حفظ شود و هم با قیمت ارزان و مناسب به دست مصرف کننده برسد.

شرکت ما مرکز فروش زعفران صادراتی عمده و کیلویی می باشد. صادرات زعفران در مقادیر کیلویی در شرکت ما به همراه تمام تشریفات گمرکی انجام می شود. چنانچه خواسته باشید زعفران به کشور مورد نظر شما با انجام تمام مراحل قانونی صادرات زعفران ارسال خواهد شد.

قیمت فروش زعفران در خارج از کشور:

برای بسیاری از افراد که به تازگی می‌خواهند وارد حوزه صادرات زعفران شوند قیمت فروش زعفران در خارج از کشور مهم است. درواقع آنها می‌خواهند سود صادرات زعفران را برای خودشان محاسبه کنند و ببینند از فروش زعفران در کشور مقصد چه سودی خواهند کرد.

در پاسخ باید بگوییم قیمت زعفران در خارج از کشور نرخ ثابتی ندارد و در کشورهای مختلف نرخ های متفاوتی وجود دارد. عوامل زیر در تعیین قیمت فروش زعفران در خارج از کشور تاثیر گذار هستند: 

  • نوع زعفران 
  • درجه کیفیت زعفران 
  • فله یا بسته بندی بودن زعفران

به طور کلی توافق بین شما و مشتری تان تعیین‌کننده قیمت نهایی زعفران خواهد بود و قیمت زعفران از قانون خاصی تبعیت نمی‌کند. در کشورهای اروپایی که به شدت کیفیت محور هستند، اکثر خریداران در جستجوی زعفران سوپرنگین و نگین هستند.

بنابراین شما ابتدا باید با بازاریابی در کشور مورد نظر؛ مطابق درخواست مشتری نوع زعفران و نوع بسته بندی آن را مشخص کنید.

اگر قصد صادرات زعفران عمده و کیلویی را دارید می توانید با کارشناسان ما ارتباط گرفته تا بهترین زعفران متناسب با کشور مقصد به شما معرفی گردد. همچنین بهترین انواع زعفران صادراتی را می توانید از شرکت ما خریداری کنید.

قیمت انواع زعفران صادراتی

قیمت عمده انواع زعفران صادراتی: 

در شرکت ما انواع زعفران سرگل، زعفران نگین، زعفران سوپرنگین، زعفران پوشال و زعفران دخترپیچ در درجه کیفیت های متفاوت به صورت فله و بسته بندی شده عرضه می شود.

انواع زعفران صادراتی ابتدا به آزمایشگاه رفته و از نظر آنالیز های لازم برای صادرات مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. درصد کروسین، پیکروکروسین، سافرانال، درصد رطوبت و قدرت رنگ دهی از جمله معیارهای مورد ارزیابی در زعفران است که نتیجه آن به صورت برگه آنالیز نیز ارائه می‌شود.

خریداران عمده زعفران می توانند انواع زعفران صادراتی را با کیفیت تضمین شده به همراه برگه آنالیز آزمایشگاهی خریداری کنند. قیمت عمده انواع زعفران صادراتی بسته به نوع آن و درجه کیفیت آن متفاوت می‌باشد.

البته تضمین می‌کنیم کیفیت های عرضه شده در شرکت ما قابل مقایسه با کیفیت های بازار نیست و با کیفیت بسیار بالاتر و به صورت تضمینی عرضه می شود. چون بدون واسطه فعالیت می‌کنیم و تولید کننده زعفران نیز هستیم قیمت‌ها نیز بسیار مناسب می باشد.

برای اطلاع از قیمت روز زعفران و کسب اطلاعات بیشتر در مورد صادرات زعفران عمده و کیلویی می توانید هم اکنون با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران سرگل صادراتی47 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *