قیمت زعفران سرگل ویژه خریداران عمده زعفران

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید زعفران با قیمت ارزان:روش خرید زعفران درجه یک قائنات:روش شناخت زعفران اصل از تقلبی:لیست قیمت زعفران کیلویی قائنات:قیمت فروش انواع زعفران:خرید زعفران کیلویی از بازار:زعفران ممتاز چیست؟خصوصیات زعفران سرگل:روش تهیه زعفران سرگل: قیمت زعفران سرگل چقدر است؟مصارف زعفران سرگل اعلا:تفاوت لیست قیمت زعفران:مطمئن ترین روش خرید زعفران کیلویی:
قیمت زعفران سرگل ویژه خریداران عمده زعفران

آیا قصد خرید زعفران سرگل اعلا با قیمت مناسب و ارزان را دارید؟ آیا می دانید برای خرید زعفران سرگل درجه یک به چه نکاتی باید توجه کنید؟ تفاوت زعفران سرگل با زعفران نگین در چیست؟ قیمت زعفران سرگل ویژه خریداران عمده زعفران چقدر است؟

در این مطلب قصد داریم توضیح دهیم که زعفران سرگل از چه زعفرانی و چگونه به وجود می آید و مشخصات و ویژگی های زعفران سرگل را بیان کنیم. همچنین نکات ویژه برای خرید کیلویی زعفران را بیان خواهیم کرد پس تا آخر مطلب با ما همراه باشید.

خرید زعفران با قیمت ارزان:

خرید زعفران با قیمت ارزان

در اینجا قیمت خرید زعفران از بازار عمده فروشی زعفران را بررسی خواهیم کرد. همیشه زعفران به صورت فله و کیلویی ارزان‌تر از زعفران به صورت خرده فروشی می‌باشد البته قیمت فروش زعفران در هر شهری متفاوت است.

نوع زعفرانی که شما تمایل به خرید آن را دارید نیز در تعیین قیمت زعفران مؤثر است.

مثلاً زعفران سوپر نگین، سرگل صادراتی و پوشال دارای قیمت های متفاوتی هستند و قیمت پوشال زعفران چون دارای کیفیت پایین تری است دارای قیمت مناسب‌تری نیز می‌باشد.

برای خرید زعفران با قیمت ارزان می توانید با ما تماس بگیرید.

روش خرید زعفران درجه یک قائنات:

به دلیل گرانقدر بودن زعفران، بهترین روش خرید زعفران درجه یک قائنات را که با کمترین هزینه انجام می شود را به شما خواهیم گفت.

 • حتما از شرکت یا فرد فروشنده بخواهید که نمونه زعفران را برایتان ارسال کند
 • اگر شما قصد خرید زعفران فله را دارید پس بهتر است که مقدار نمونه از 20 گرم بیشتر و از 50 گرم کمتر باشد تا علاوه بر نوع زعفران، بتوانید کیفیت عطر و حجم زعفران را  از نزدیک ببینید

روش شناخت زعفران اصل از تقلبی:

روش شناخت زعفران اصل از تقلبی

گرچه خالص بودن یا کیفیت زعفران و زعفران اصل در استانداردهای زعفران و آزمایش زعفران به راحتی قابل شناسایی است اما تشخیص آن برای مصرف کنندگان به راحتی ممکن نیست.

در این بخش به روش‌های ساده شناخت زعفران اصلی از تقلبی می‌پردازیم.

اگر کلاله‌های زعفران بسیار براق باشد باید به آن شک کرد و آن را به آزمایشگاه فرستاد یا در صورت مشاهده این ظاهر غیر طبیعی آن را بین انگشتان دست یا روی کاغذ له کرد تا دید ماده خاصی از آن روی کاغذ نقش می‌بندد و کاغذ و انگشتان دست، چرب می‌شود. در این صورت مشخص می‌شود زعفران به چربی خاصی آغشته شده تا وزنش بیشتر شود.

اگر تارهای زعفران را بین کاغذ کاهی بگذاریم و کمی فشار دهیم نباید لکه چربی باقی بگذارد اگر چنین باشد به احتمال قوی زعفران تقلبی است. یکی دیگر از روش های تقلب در زعفران رنگ کردن قسمت زرد رنگ ساقه زعفران است.

قیمت قسمت زرد رنگ زعفران بسیار ارزان است. افراد سودجو با آغشته کردن قسمت زرد رنگ با مواد رنگی مصنوعی آن را به جای زعفران میفروشند. مواد رنگی مصنوعی زود و سریع رنگ می دهند بنابراین رنگ دهی زیاد و سریع زعفران به تشخیص زعفران اصل از تقلبی کمک می کند.

زعفران اصل و خالص هنگامی که در آب سرد تر می شود به آرامی رنگ قرمز از خود در آب باقی می‌گذارد اما زعفران تقلبی به سرعت رنگ پس میدهد. زعفران های تقلبی معمولاً طعم شیرینی دارند بنابراین اگر زعفران را روی زبان بگذارید و احساس مزه شیرینی کردید به اصل بودن آن شک کنید چرا که مزه های اصلی زعفران کمی تلخ است.

تجربه در خرید زعفران اصل به شما کمک خواهد کرد تا انتخاب‌های درستی داشته باشید بنابراین با خرید از برندهای معتبر می توانید بابت اصالت زعفران اطمینان پیدا کنید. در ادامه درباره قیمت زعفران سرگل بیشتر صحبت می کنیم.

لیست قیمت زعفران کیلویی قائنات:

لیست قیمت زعفران کیلویی قائنات

در این قسمت لیست قیمت زعفران کیلویی قائنات در اختیار شما قرار می گیرد. مواردی که در لیست قیمت زعفران صادراتی باید توجه کنید عبارتند از:

 • درجه کیفیت زعفران (صادراتی یا درجه یک)
 • برای تحویل در ایران قیمت زعفران کیلویی قائنات به تومان و قیمت های صادراتی به دلار و یورو برای تحویل در کشور مقصد
 • قیمت های صادراتی بصورت CIF هستند
 • قیمت زعفران کیلویی به تناسب مقدار سفارش متفاوت است

 در ادامه قیمت هر کیلو زعفران را می توانید مشاهده و گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید.

قیمت فروش انواع زعفران:

قیمت فروش انواع زعفران در 99

در سال گذشته بعد از فصل برداشت زعفران شاهد افت قیمت زعفران بودیم. کسانی که در حوزه بازار زعفران فعالیت دارند دلیل این افت قیمت را افزایش عرضه زعفران به بازار می دانند.

همچنین معمولاً در این بازه بازار صادرات زعفران به خارج از کشور معمولاً افت می کند چرا که با تعطیلات کریسمس همزمان می باشد. بنابراین کاهش تقاضای خرید یکی دیگر از دلایل افت قیمت زعفران بوده است.

یادآوری می‌کنیم قیمت زعفران همواره نوسان داشته و در بازه های زمانی تحت شرایط بازارهای داخل و خارج ثابت نمی ماند. با افزایش تقاضای خرید زعفران، احتمال افزایش قیمت در سال جدید وجود دارد.

شاید هنگامی که این مطلب را مطالعه می کنید زمان زیادی از انتشار آن گذشته باشد و با توجه به اینکه که قیمت زعفران روزانه تغییر میکند اگر در جستجوی قیمت روز زعفران هستید می توانید همین اکنون با کارشناسان ما در ارتباط شوید تا قیمت فروش انواع زعفران در ۱۴۰۱ به شما اعلام گردد.                   

خرید زعفران کیلویی از بازار:

خرید زعفران کیلویی از بازار

فروش عمده زعفران های صادراتی و خرید و صادرات زعفران کیلویی به روش های مختلفی انجام می شود.

انتخاب هر یک از این انواع زعفران متناسب با سلیقه مشتری و کاربرد و سلیقه جوامع مختلف می تواند متفاوت باشد. طی سالها فعالیت در حوزه تولید زعفران و صادرات زعفران این تجربه را به دست آوردیم که هر بازار نوع خاصی از زعفران رزا تقاضا می کند

اینطور نیست که همیشه بهترین زعفران صادراتی ایران در همه کشورها قابل استفاده باشد و طرفدار داشته باشد.

ما این امکان را فراهم کردیم که مقداری از سفارش زعفران را به عنوان نمونه (sampel) به کشورهای مختلف دنیا ارسال و مطابق نمونه سفارش شما را تقدیمتان کنیم.

همانطور که شما هم می دانید کمترین وزن در حوزه خرید و فروش عمده زعفران 250 گرم است.

در هنگام خرید زعفران کیلویی از بازار باید دقت کنید که زعفران اصل و یک دست را به شما تحویل بدهند. متاسفانه بعضی از مراکز فروش زعفران برای سودجویی بیشتر چند نوع زعفران را با هم مخلوط می کنند و با قیمت ارزان می فروشند.

در ادامه درباره ویژگیهای زعفران ممتاز و قیمت زعفران سرگل بیشتر صحبت می کنیم.

زعفران ممتاز چیست؟

زعفران ممتاز

زعفران ممتاز یکی از نام‌های دیگر زعفران سرگل ممتاز می‌باشد و به اصطلاح عامیانه نیز زعفران سَرقلم است. تقریبا همان چیزی هست که در کوچه و خیابون از آن به عنوان زعفران نام برده میشود زعفران سرگل ممتاز است.

زعفران سرگل ممتاز یکی از مرغوب‌ترین انواع زعفران است. 

خصوصیات زعفران سرگل:

 • کلاله بدون ذره ای زردی و یا ریشه زعفران و کاملا قرمز باشد
 • رشته ها کاملا از هم جدا است
 • کلاله ها به هم چسبیده نباشد
 • خوش رنگ باشد

خصوصیات بیان شده برای زعفران از نوع سرگل درجه یک می باشد.

تشخیص مرغوبیت این نوع زعفران بسیار دشوار است و با دو شاخصه “طول کلاله” و عدم وجود تکه های سفیدی مخلوط با زعفران که رنگ قرمز به خود گرفته اند، عیار سنجی می گردد و به سه درجه تقسیم میگردد.

نوع درجه یک در واقع باید عیار و رنگ دهی آن از نگین سوپر بیشتر باشد و نوع درجه سه ممکن است اندکی از پوشال قلمدار کمتر باشد.

قیمت زعفران سرگل

روش تهیه زعفران سرگل: 

نام زعفران سرگل را کمتر کسی است که نشنیده باشد اما از روش تهیه زعفران سرگل و نحوه تولید آن همه افراد آگاهی ندارند.

این نوع زعفران از روش الک کردن و نیز پاک کردن زعفران پوشال و یا دخترپیچ (دسته) به دست می آید و در آن فقط کلاله زعفران دیده می شود.

در فرایند تبدیل زعفران پوشال و دخترپیچ به سرگل امکان شکستن کلاله وجود دارد. بنابراین در این نوع زعفران مقداری شکسته و گاهی نرمه زعفران دیده می شود که بر اساس مقدار نرمه و شکسته موجود در آن به نوع درجه یک و یا درجات پایین تر تقسیم بندی می شود.

قیمت زعفران سرگل چقدر است؟

قیمت زعفران سرگل معمولا بر اساس مقدار داشتن نرمه و کوچک و بزرگ بودن قلم ها متفاوت است.هرچه مقدار نرمه کمتر و قلم های آن درشت تر باشد قیمت بیشتر است و به همین نسبت هرچه نرمه بیشتر و قلم های آن کوچکتر و ریزتر قیمت آن کمتر است. جهت خرید زعفران با شماره های ما در تماس باشید.

قیمت زعفران بر اساس مقدار سفارش و نوع زعفران و محل تحویل ( ایران یا خارج از ایران) متفاوت می باشد.

مصارف زعفران سرگل اعلا:

مصارف زعفران سرگل اعلا

در این مطلب نحوه تولید زعفران سرگل و مشخصات آن و قیمت زعفران سرگل به طور کامل توضیح داده شد.

همانگونه که ذکر شد زعفران سرگل به دلیل مناسب بودن قیمت آن و همچنین کیفیت رنگ دهی و طعم و عطرش مد نظر کشورهای عربی و آسیایی بوده و اکثراً آن را بیشتر برای تغذیه مصرف می‌کنند. به عنوان یک محصول ایده‌آل در خانواده‌ها استفاده به عنوان دمنوش همراه با چای استفاده می‌شود.

اما عمده مصارف زعفران سرگل اعلا به عنوان چاشنی غذایی می‌باشد. این نوع زعفران بهترین و مناسب ترین نوع برای مصرف خانگی و نیز بهترین نوع برای دم کردن زعفران به شمار می آید. در اکثر دستور آشپزی های ایرانی استفاده از زعفران دیده می شود.

آیا می خواهید برای منزل و یا آشپزی و حتی رستوران زعفران تهیه کنید؟ پیشنهاد ما به شما تهیه این نوع زعفران از زعفران عمده است زیرا در این شرکت زعفران با ضمانت کیفیت تقدیم شما می گردد.

تفاوت لیست قیمت زعفران:

 تفاوت نمودار لیست قیمت زعفران

زعفران گرانترین ادویه در جهان است. درحالی که کشورهای مختلفی مثل افغانستان، مراکش و… زعفران کشت می کنند، پایتخت کشت زعفران در ایران است.

این محصول در ایران قیمت مشخصی دارد اما باز هم با این وجود شاهد تفاوت لیست قیمت زعفران در بازار هستیم.

در حوزه صادرات زعفران عوامل مختلفی در تعیین قیمت زعفران موثر هستند که عبارتند از:

 • کیفیت زعفران
 • نوع زعفران
 • گواهی های گمرکی ارائه شده توسط شرکت ها
 • مقدار سفارش
 • آنالیزهای انجام شده بر روی زعفران
 •  برند زعفران و مارک های زعفران 

بنابراین اینکه شما چه نوع زعفران را با چه کیفیتی و از چه شرکتی تهیه کنید روی قیمت آن تاثیر گذار است. در واقع شرکت های مختلف بر اساس خدماتی که ارائه می دهند لیست قیمت زعفران در آن ها تفاوت دارد.

مطمئن ترین روش خرید زعفران کیلویی:

مطمئن ترین روش خرید زعفران کیلویی

 اگر قصد خرید زعفران سرگل با کیفیت بالا را دارید حتماً باید با ویژگی های آن آشنا باشید تا بتوانید در ازای هزینه ای که می پردازید کیفیت بالا خریداری کنید. مطمئن ترین روش خرید زعفران کیلویی چیست؟

اما چگونه می توان به منصفانه بودن قیمتی که فروشنده زعفران ارائه می دهد پی برد و مطمئن شد که در قبال قیمت ارائه شده؛ کیفیت بالای زعفران عرضه خواهد شد؟!

 در هنگام خرید کیلویی زعفران شما باید علاوه بر توجه به مشخصات و ویژگی های زعفران، به یک دست بودن زعفران نیز توجه داشته باشید.

به عنوان مثال اگر 10 کیلو زعفران سرگل می‌خرید همه این حجم زعفران باید مشخصات زعفران سرگل را داشته باشد یعنی در این ده کیلو زعفران تکه های به هم چسبیده یا زعفران خرد و شکسته شده وجود نداشته باشد.

وجود ناخالصی در زعفران یا تیره رنگ بودن مقداری از حجم زعفران نشان‌دهنده مخلوط شدن چند نوع زعفران با همدیگر و غیر یکدست بودن آن می باشد.

در مجموعه زعفران عمده؛ کیفیت تمام محصولات را ۱۰۰% تضمین می کنیم. برای تامین زعفران در مقادیر عمده چون دسترسی آسان به زعفران داریم مرغوب ترین انواع زعفران در حجم عمده موجود می باشد و تمامی حجم زعفران از نظر کیفیت یک دست بوده و مورد تایید آزمایشگاه است.

در خرید کیلویی زعفران برگه آنالیز محصول که نشان دهنده نتایج آزمایشات انجام شده روی زعفران است به مشتری تقدیم می‌شود تا از بابت کیفیت و اصل بودن زعفران دغدغه ای نداشته باشد.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران عمده شماره موبایل: 09153363715
واتس آپ زعفران عمده واتس آپ: 09153363715
کانال تلگرام زعفران عمده تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی65 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران سرگل صادراتی63 میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای قربانی

اقای قربانی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید

پیام در واتساپ