گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران سرگل ممتاز قائنات مثقالی و کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت مثقالی و کیلویی زعفران ممتاز:ویژگی زعفران ممتاز قائنات اصل:خرید یک مثقال زعفران ممتاز:قیمت کیلویی و مثقالی زعفران ممتاز:زعفران سرگل چیست؟نام های دیگر زعفران سرگل:معرفی انواع زعفران در بازار:بهترین نوع زعفران کدام است؟گرانترین نوع زعفران:فروش زعفران سرگل فله: خرید زعفران فله ای سرگل:قیمت زعفران سرگل گرمی چند است؟قیمت روز خرید زعفران سرگل:
قیمت زعفران سرگل ممتاز قائنات مثقالی و کیلویی

اگر می خواهید از قیمت زعفران سرگل ممتاز قائنات مثقالی و کیلویی مطلع شوید پیشنهاد می کنیم این مقاله را حتما مطالعه کنید.

آیا میدانید تفاوت زعفران سرگل و نگین در چیست و چرا زعفران نگین گران تر است؟ حتما نام زعفران سرگل ممتاز و زعفران سرگل قائنات را شنیده اید و اما آیا می دانید تفاوت این دو در چیست؟ قیمت زعفران سرگل ممتاز چقدر با قیمت زعفران سرگل قائنات تفاوت دارد؟ بهترین زعفران چه زعفرانی است؟ اساس تعیین قیمت زعفران چگونه است؟

پاسخ این سوالات به همراه سایر مطالب آموزشی در این رابطه را در این مطلب تقدیم شما خواهیم کرد.

قیمت مثقالی و کیلویی زعفران ممتاز

قیمت مثقالی و کیلویی زعفران ممتاز:

زعفران دارای خواص بسیار باورنکردنی می باشد که در اکثر غذاهای ایرانی از این ادویه استفاده می شود. زعفران می تواند سطح سروتونین را در مغز افزایش دهد و یک ادویه مقوی در برابر آلزایمر و آرامش بخش است.

یکی از پرفروش ترین انواع زعفران که در بازار داخل زیاد استفاده می شود زعفران ممتاز می‌باشد.

زعفران ممتاز از عطر و بوی بالا و قدرت رنگ دهی خوبی برخوردار است. به علاوه قیمت زعفران ممتاز ارزان تر از قیمت زعفران نگین می باشد. به همین دلیل استفاده از زعفران ممتاز در بازار داخل بسیار بیشتر از سایر انواع زعفران است.

قیمت مثقالی و کیلویی زعفران ممتاز بسته به درجه کیفیت آن متفاوت است. زعفران ممتاز خود درجه کیفیت های مختلفی دارد. به علاوه بسته به اینکه به صورت فله ای عرضه شود یا در بسته بندی های مختلف، قیمت آن متفاوت خواهد بود.

در ادامه قصد داریم درباره ویژگیهای زعفران ممتاز قائنات و شناخت انواع زعفران و نحوه محاسبه قیمت زعفران در بازار صحبت کنیم پس همراه ما باشید.

ویژگی زعفران ممتاز قائنات اصل:

زعفران قائنات به دلیل عیار و قدرت رنگدهی بالا از محبوبیت خاصی در بین مردم برخوردار است. اما شاید این سوال برای شما پیش آمده است که زعفران ممتاز قائنات اصل چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

ویژگی های زعفران ممتاز قائنات بسیار است که می توان به عطر و بوی بی نظیر زعفران قائنات اشاره کرد. بسیاری از افراد که در قائنات زندگی می کنند گل زعفران را هنگامی که پاک می کنند آنرا به صورت ممتاز در میاورند یعنی قلم ها بدون سفیدی و تمام قرمز می باشد و هیچ گونه شکستگی و خرد شدن در آن وجود ندارد.

خرید یک مثقال زعفران ممتاز:

خرید یک مثقال زعفران ممتاز

زعفران ممتاز قائنات به انواع های مختلفی نظیر سرگل، پوشال و نگین تقسیم می شود که از نظر کیفیت و ظاهر با هم متفاوت است. بعضی از افراد هستند که تفاوت زعفران را باهم دیگر نمی دانند و هنگام خرید فقط می گویند که زعفران ممتاز می خواهم و فروشنده هنگام فروش زعفران هر نوع زعفرانی که باشد تحویل خریدار می دهد.

در زمینه زعفران باید افراد شناخت لازم را داشته باشیم تا افراد سودجو از بی تجربه گی و ناآگاهی ما سوء استفاده نکنند.

خرید انواع زعفران مانند زعفران ممتاز زعفران نگین زعفران پوشال در بسته های یک مثقالی و نیم مثقالی و وزنهای گرمی در بسته بندی های مختلف در شرکت ما امکان پذیر است.

اگر قصد خرید زعفران و اطلاع از قیمت زعفران سرگل ممتاز قائنات مثقالی و کیلویی را دارید با ما در ارتباط شوید.

قیمت کیلویی و مثقالی زعفران ممتاز:

در بازار داخل قیمت زعفران بستگی به نوع آن دارد. همچنین باید بگوییم که هر یک مثقال زعفران برابر است با 4.608 گرم که هر یک کیلو زعفران شامل هزار گرم و 217 مثقال می باشد.

قیمت کیلویی و مثقالی زعفران ممتاز به صورت فله و بسته بندی شده متفاوت است. معمولاً وزن های کیلویی در سلفون های پلاستیکی یا در ظروف خاتم فلزی بسته بندی می شود.

 

قیمت کیلویی و مثقالی زعفران ممتاز

وزنهای مثقالی زعفران در ظروف پاکتی، اطلسی، آذین و خاتم به فروش می‌رسد. هر کدام از ظروف بسته بندی، قیمت های متفاوتی دارند. به عنوان مثال قیمت یک مثقال زعفران پاکتی با قیمت یک مثقال زعفران در ظروف آذین متفاوت است. به علاوه اینکه چه نوع زعفرانی در چه ظرفی بسته بندی شود نیز عامل اصلی تعیین کننده قیمت زعفران خواهد بود.

بازار زعفران تحت تاثیر نوسانات نرخ ارز و میزان صادرات زعفران می باشد. بنابراین قیمت زعفران ثابت نیست و ارائه لیست قیمت زعفران در این مطلب امکان پذیر نیست. برای اطلاع از قیمت روز انواع زعفران می توانید با ما تماس بگیرید.

زعفران سرگل چیست؟

خصوصیات زعفران سرگل

زعفران سرگل از طریق الک کردن و پاک کردن زعفران پوشال به دست می آید. این نوع زعفران کاملا قرمز است و سفیدی ندارد. از آنجا که در فرآیند  تبدیل پوشال قلمدار و یا دسته به زعفران سرگل؛ امکان شکستن کلاله زعفران وجود دارد لذا زعفران سرگل مقداری ریز و ریخته است.

در ادامه درباره ویژگیهای زعفران ممتاز و قیمت زعفران سرگل ممتاز قائنات مثقالی و کیلویی بیشتر توضیح می دهیم.

خصوصیات زعفران سرگل عبارتند از:

  • کلاله بدون ذره ای زردی و یا ریشه زعفران و کاملا قرمز باشد
  • رشته ها کاملا از هم جدا است
  • کلاله ها به هم چسبیده نباشد
  • خوش رنگ باشد

خصوصیات بیان شده برای زعفران از نوع زعفران سرگل درجه یک می باشد.

نام های دیگر زعفران سرگل:

 زعفران سرگل را با اسم سرگل زعفران هم می شناسند. نام هایی از قبیل  زعفران ممتاز، زعفران ممتاز قائنات، زعفران ممتاز قائنات مشهد، زعفران سر ریشه، سر قلم از دیگر نام های دیگری است که برای زعفران سرگل مورد استفاده قرار می گیرد.

البته اسم شهر ها به همراه نوع زعفران؛ بیانگر محل تولید زعفران است.متاسفانه امروزه با بیان اینکه این زعفران مال فلان شهر است و معمولا  همه بیان می کنند که زعفران متعلق به قائنات است سعی می شود که زعفران های تقلبی را به جای  زعفران اصلی  به فروش برسانند.

معرفی انواع زعفران در بازار:

درباره زعفران سرگل و ویژگی های آن توضیح دادیم. در اینجا به معرفی سایر انواع زعفران در بازار می‌پردازیم.

به طور کلی زعفران را میتوان به پنج دسته تقسیم کرد:

  •  نگین
  •  سرگل
  • پوشال
  • دخترپیچ
  • سفیدی(ریشه یا خامه)

در اینجا به صورت اجمالی آنها را بررسی می کنیم. این تقسیم بندی ها معمولا بر اساس طریقه جدا کردن کلاله از خامه زعفران صورت می گیرد.که در اینجا به معرفی انواع مختلف زعفران می پردازیم. امیدواریم پس از مطالعه این مقاله بتوانید انواع مختلف زعفران را شناخته و نوع های مختلف زعفران را از هم تشخیص دهید.

زعفران پوشال: در واقع بخش کلاله قرمز رنگ رشته زعفران به همراه ۱ تا ۳ میلیمتر از بخش خامه زرد رنگ می‌باشد. از آنجا که نسبت به زعفران دسته، مقدار نسبی کلاله بیشتر می‌باشد قدرت رنگ دهی آن نیز بیشتر است.

برخی از افراد به دلیل وصل بودن کلاله به خامه و کاهش احتمال تقلب در زعفران، این نوع زعفران را ترجیح میدهند، چون احتمال تقلب در آن بسیار کم است.

زعفران دسته(دختر پیچ): پایه ای ترین و اصلی ترین ترین نوع از اقسام زعفران است که از کنار هم چیده شدن و خشک شدن تمامی یک رشته زرپران (خامه و کلاله با هم) به‌دست می‌آید. بخش خامه معمولا ۳ تا ۵ میلیمتر بوده و بسته به کیفیت زعفران، بخش کلاله می‌تواند از آن کوتاهتر یا بلندتر باشد.

خامه زعفران: با جدا کردن کلاله زعفران از خامه، قسمت سفیدی زعفران(خامه) باقی می‌ماند که در ایران به آن زعفران سفید، کنج  و یا ریشه زعفران گفته می‌شود. در اروپا این قسمت به‌نام White (سفید) یا Style (خامه) معروف است.

زعفران سفید(کنج): گاها مشاهده می شود افراد متقلب قسمت سفیدی یا همان خامه زعفران را با رنگها ی مصنوعی و یا رنگ خود زعفران رنگ کرده و به جای زعفران نگین به مردم می فروشند.

بهترین نوع زعفران کدام است؟

 گرانترین نوع زعفران

زعفران نگین که گاهی زعفران نگینی هم گفته می شود در ایران به عنوان بهترین نوع زعفران معروف است.

زعفران نگین دارای انواع مختلفی از قبیل نگین، شبه نگین، نگین سوپر و… می باشد که بطور کامل درباره ویژگی های هر کدام شرح دادیم. زعفران نگین بهترین نوع زعفران بوده و معمولا جهت صادرات زعفران از این نوع زعفران استفاده می شود و دارای  قدرت رنگ‌دهی بالایی است(حدود 250 واحد).

زعفران سوپرنگین: در زعفران سوپرنگین سه شاخه کلاله از هم جدا است و انتهای کلاله بدون سفیدی می باشد. بر خلاف سرگل، جنس زعفران سوپرنگین باید درشت و سرقلم های آن پهن باشد. علاوه براین این نوع زعفران باید بصورت راست و بدون فر خوردگی، خشک شده باشد و دارای فرخوردگی نباشد.

 زعفران نگین: زعفران نگین مانند سرگل و سوپرنگین فاقد ریشه سفید است اما از سرگل درشت تر بوده و از زعفران سوپرنگین ریزتر است.

گرانترین نوع زعفران:

تولید و فروش زعفران نگین، به دلیل زمان بر بودن و پرهزینه بودن و فعالیت بیشتری که برای فرآوری و پاک کردن لازم دارد، بسیار کم می باشد. برای صادرات به کشورهای آسیایی معمولا از زعفران نگین استفاده می شود به همین دلیل از آن به عنوان گرانترین نوع زعفران نام برده می شود.

فروش زعفران سرگل فله: 

معمولا رستوران ها و هتل ها و آشپزخانه ها به دنبال زعفران فله یا زعفران شکسته (پودر زعفران) و یا زعفران بوری هستند تا قیمت کمتری را پرداخت کنند.

البته این نوع زعفران تمام خاصیت زعفران را دارد منتهی شکل آن کمی تغییر کرده است که دلیل آن جابجایی بیش از حد زعفران، پودر و نرم شدن زعفران حین بسته بندی می تواند باشد.

شرکت ما یکی از معتبرترین مراکز فروش زعفران سرگل و زعفران شکسته به صورت فله ای می‌باشد تمامی محصولات از زعفران اصل و ان سالی تهیه شده اند کیفیت زعفران سرگل و شکسته در شرکت ما تضمینی بوده و از قدرت رنگی بالا و عطر و بوی بی نظیری برخوردار است.

اگر صاحب رستوران و هتل هستید می توانید برای خرید زعفران مورد نیاز خود با ما تماس بگیرید.

در ادامه درباره نکات مهم برای خرید زعفران فله و قیمت زعفران سرگل ممتاز قائنات بیشتر توضیح می دهیم.

خرید زعفران فله ای سرگل:

خرید زعفران فله ای سرگل

مجموعه زعفران عمده زمینه سعی نموده تا انواع زعفران  را به صورت کلی و عمده به صورت فله ای در اختیار مشتریان در سراسر ایران قرار دهد. شما می توانید انواع زعفران را به صورت و اندازه دلخواه از شرکت زعفران عمده سفارش دهید و از طریق ارسال پستی دریافت نمایید.

تمامی زعفران های ارائه شده دارای ضمانت کیفیت می باشد. در زعفران عمده؛ شما زعفران را به صورت مستقیم از کشاورزان خراسان خریداری می نمایید. برای خرید زعفران فله ای سرگل می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران سرگل گرمی چند است؟

قیمت این نوع زعفران معمولا بر اساس مقدار داشتن نرمه و کوچک و بزرگ بودن قلم ها متفاوت است. هرچه مقدار نرمه کمتر و قلم های آن درشت تر باشد، قیمت بیشتر است و به همین نسبت هرچه نرمه بیشتر و قلم های آن کوچکتر و ریزتر قیمت آن کمتر است.

جهت خرید زعفران و اطلاع از قیمت گرمی زعفران سرگل می توانید با واحد فروش ما در تماس باشید.

قیمت زعفران سرگل گرمی

قیمت روز خرید زعفران سرگل:

همانطور که توضیح دادیم زعفران سرگل درجه کیفیت های مختلفی دارد. بر اساس این که میزان سفیدی موجود در زعفران چقدر باشد و یا کلاله ها ریز یا درشت باشند، کیفیت آن متفاوت است.

به عنوان مثال زعفران سرگل شکسته دارای کلاله های ریز و شکسته شده است و قیمت آن ارزان تر از قیمت زعفران سرگل ممتاز می باشد. زعفران سرگل ممتاز ممکن است مقداری سفیدی نیز در انتهای کلاله هایش وجود داشته باشد اما زعفران سرگل صادراتی تمام قرمز و قلم درشت است.

تشخیص درجه کیفیت انواع زعفران سرگل برای کسانی که به تازگی وارد حوزه زعفران شده اند شاید کمی دشوار باشد. به همین دلیل بسیاری از افراد که از این تفاوت ها آگاهی چندانی ندارند فریب قیمت ارزان زعفران در بازار را می خورند بی خبر از اینکه کیفیت ها و نوع زعفران متفاوت بوده است.

نکته دیگر اینکه بسته به زمان خرید زعفران؛ قیمت ها متفاوت است. مثلاً در فصل برداشت زعفران به علت افزایش عرضه این محصول به بازار؛ قیمت ها معمولاً روند نزولی دارند. همچنین قیمت زعفران تحت تاثیر میزان عرضه و تقاضا و نوسانات نرخ ارز می باشد.

فله یا بسته‌بندی بودن زعفران و ظروف بسته بندی آن نیز همگی روی قیمت زعفران تاثیر گذارند. بنابراین ارائه لیست قیمت در این مطلب امکان پذیر نیست. اگر می خواهید از قیمت روز خرید زعفران سرگل و نگین مطلع شوید هم اکنون با ما ارتباط بگیرید.

جهت خرید انواع مختلف زعفران به صورت عمده نیز می توانید با شماره های ما در تماس باشید و زعفران سرگل یا انواع مختلف زعفران را در اسرع وقت دریافت نمایید.

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران سرگل صادراتی47 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *