قیمت عمده زعفران فله در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید و فروش زعفران فله در ایران:قیمت زعفران فله در مشهد:خرید زعفران درجه یک چگونه امکان پذیر است؟قیمت زعفران فله ای چقدر است؟قیمت زعفران فله ای به روز:قیمت لحظه ای زعفران نگین:قیمت زعفران مثقالی چند است؟قیمت زعفران گرمی چند است؟قیمت زعفران در سال 1401:قیمت عمده زعفران در تهران:قیمت روز هر کیلو زعفران در مشهد:
قیمت عمده زعفران فله در بازار

خرید و فروش زعفران فله در ایران:

آیا قصد خرید عمده زعفران فله با قیمت عمده و مناسب را دارید؟ همانطور که می دانید ایران بزرگترین تولید کننده زعفران است. مصرف زعفران در صنایع غذایی، دارویی، بهداشتی و… می باشد. مصرف کنندگان زعفران با توجه به حوزه کاری خود اقدام به خرید انواع زعفران در مقادیر عمده و جزئی می نمایند.

بیشتر خریداران عمده زعفران؛ آن را به صورت فله خریداری می‌کنند و سپس متناسب با حوزه کاری خود از زعفران استفاده می کنند. قیمت عمده زعفران فله مناسب تر و ارزان تر از قیمت زعفران بسته بندی شده می باشد. از طرفی خریدار زعفران می تواند زعفران فله را در بسته بندی های شکیل تر با برند خود به بازار عرضه نماید.

خرید و فروش زعفران فله در ایران در استان های خراسان رضوی و جنوبی که به زعفران دسترسی آسان و همیشگی دارند انجام می شود.

در این مطلب قصد داریم در مورد انواع زعفران فله و تفاوت بین آنها صحبت کنیم. با خواندن این مطلب می‌توانید انواع زعفران را بشناسید و از نحوه قیمت گذاری زعفران مطلع شوید.

قیمت زعفران فله در ایران

قیمت زعفران فله در مشهد:

دسترسی به انواع زعفران فله در بازار مشهد بیشتر است. مشهد به عنوان مرکزی برای جمع آوری و خرید زعفران از کشاورزان خراسانی است. بنابراین در این بازار انواع زعفران در مقادیر کیلویی و عمده خرید و فروش می شود. بازار مشهد نقش مهمی در تعیین قیمت زعفران فله دارد.

قیمت خرید عمده زعفران در بازار عمده فروشی مشهد از تولید کننده زعفران بسیار مناسب تر از سایر روش های خرید عمده زعفران می باشد. اما خرید عمده زعفران از کشاورز چگونه امکان پذیر است؟ مجموعه زعفران عمده؛ تولید کننده و صادر کننده انواع زعفران می باشد و قیمت فروش زعفران فله بسیار مناسب برای خریداران خواهد بود.

خرید زعفران درجه یک چگونه امکان پذیر است؟

اگر به دنبال کیفیت بالا هستید می توانید انواع زعفران درجه یک را با کیفیت تضمین شده از ما خریداری کنید. مزیت شرکت ما این است که بدون واسطه فعالیت می‌کنیم بنابراین زعفران با کیفیت تولید، مستقیم به دست مصرف کننده نهایی می‌رسد.

همانطور که می دانید وجود واسطه های خرید و فروش زعفران باعث می شود چرخه تولید تا مصرف زعفران طولانی شود. هر چقدر تعداد افراد بیشتری در این چرخه دخیل باشند از کیفیت زعفران کاسته می شود و فرصت تقلب در زعفران نیز بیشتر می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید زعفران و اطلاع از قیمت عمده زعفران فله می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران فله ای چقدر است؟

قیمت زعفران فله ای به روز

اگر قصد خرید زعفران به صورت فله ای را دارید قبل از خرید زعفران در مقادیر عمده می‌توانید یک نمونه از زعفران مورد نظر را خریداری کنید. البته بهتر است مقدار نمونه‌ای که می خرید کمتر از ۲۰ گرم نباشد تا بتوانید حجم زعفران را از نظر کیفیت، درشت و ریز بودن کلاله ها و یکدست بودن آن به خوبی بررسی کنید. در ادامه در مورد قیمت زعفران فله ای بیشتر صحبت خواهیم کرد.

قیمت زعفران فله ای به روز:

ازآنجا که حوزه فعالیت ما فروش عمده زعفران می باشد این امکان فراهم آمده تا خریدار زعفران بتواند با کمترین هزینه؛ زعفران را در مقادیر بالا به صورت فله ای خریداری کند. چراکه معمولا خریداران عمده زعفران ترجیح میدهند زعفران را به صورت فله خریداری کنند. قیمت زعفران فله بسیار ارزان تر از زعفران بسته بندی شده است.

برای اطلاع از قیمت زعفران فله ای به روز تماس بگیرید چراکه قیمت ها ثابت نیست و تغییر می کند.

قیمت لحظه ای زعفران نگین:

قیمت لحظه ای زعفران نگین

در بین ۴ نوع زعفرانی که وجود دارد زعفران نگین یکی از مرغوب ترین و بهترین انواع زعفران است به همین دلیل قیمت لحظه ای زعفران نگین برای بسیاری از فعالان حوزه خرید و فروش زعفران مهم است.

برای صادرات به خارج از کشور معمولا از زعفران نگین استفاده می شود. خود زعفران نگین درجه کیفیت های مختلفی دارد به همین دلیل به انواع مختلفی تقسیم بندی می شود مانند زعفران نگین ممتاز، نگین پوشالی، نگین درجه یک و سوپر نگین.

تفاوتی که در بین انواع زعفران نگین وجود دارد مربوط به کیفیت کلاله های قرمز رنگ آن می باشد به عنوان مثال ریز یا درشت بودن کلاله های قرمز رنگ روی قیمت زعفران نگین تاثیر گذار است. برای اطلاع از قیمت عمده زعفران نگین فله می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران مثقالی چند است؟

قیمت زعفران مثقالی

زعفران انواع مختلفی دارد که هر یک از آن دارای ویژگی های ظاهری متفاوتی نیز می باشد بنابراین قیمت هر مثقال زعفران بسته به نوع و کیفیت آن متفاوت می باشد.

هر مثقال زعفران معادل 4.608 گرم زعفران است یعنی بسته بندی های مثقالی زعفران حجم بیشتری از بسته بندی های گرمی می گیرد بنابراین بسته بندی مثقالی زعفران نیز گران قیمت تر از بسته‌بندی گرمی زعفران می باشد.

قیمت زعفران گرمی چند است؟

قیمت یک گرم زعفران نگین با قیمت یک گرم زعفران سرگل متفاوت است چرا که نوع زعفران با هم دیگر فرق دارد و از طرفی قیمت هر گرم زعفران نگین درجه یک با قیمت هر گرم زعفران نگین ممتاز متفاوت است چرا که کیفیت ها متفاوت اند. بنابراین باید در نظر داشته باشید که اولین عامل تعیین کننده قیمت هر گرم زعفران؛ نوع زعفران و درجه کیفیت آن است.

از آنجا که زعفران در بسته بندی های متفاوت و ظروف مختلف ارائه عرضه می‌شود قیمت ها متفاوت خواهند بود. به دلیل تنوع در نوع و درجه کیفیت زعفران و انواع بسته بندی ها ارائه قیمت زعفران گرمی در این مطلب امکان پذیر نیست.

از آنجا که که تمرکز فعالیت ما فروش عمده زعفران است قیمت زعفران گرمی در مقادیر بالا به صورت عمده ارائه می شود. برای اطلاع از قیمت زعفران در بسته بندی های مختلف به صورت عمده می توانید با ما در ارتباط باشید.

قیمت زعفران در سال 1401:

قیمت زعفران در سال 99

هرساله با نزدیک شدن به عید نوروز؛ میزان خرید و فروش زعفران افزایش می یابد. در سال ۹۹ با شیوع بیماری کرونا بازار خرید و فروش زعفران همچون سایر بازارها افت چشمگیری داشت.

از آنجا که زعفران محصولی صادراتی با شیوع ویروس کرونا در سراسر کشورهای جهان صادرات این محصول به دلیل بسته شدن مسیرهای صادراتی متوقف شد.

اما در آبان ماه سال 1400 به دلیل کاهش 50 درصدی تولید زعفران در سراسر استان های خراسان؛ قیمت زعفران افزایش 2 تا 3 برابری داشت.

در شش ماهه نخست سال 1401 روند قیمت ها مانند سال قبل بود. تا اینکه در فصل برداشت زعفران با افزایش میزان عرضه زعفران به بازار، شاهد افت قیمت زعفران بودیم.

پیش بینی می‌شود با دور شدن از فصل برداشت زعفران و افزایش تقاضای خرید توسط بازارهای جهانی قیمت زعفران در سال 1402 افزایش یابد.

قیمت عمده زعفران در تهران:

در تهران مراکز فروش زعفران بسیار زیاد هستند. نمایندگی های فروش زعفران در تهران انواع زعفران را با برندهای مختلف عرضه می کنند.

نام‌هایی مانند زعفران سحرخیز، زعفران بهرامن، زعفران ناصری، زعفران گلیران، زعفران گلستان، زعفران قائنات و… را حتما شما هم شنیده اید. اینها در واقع نام شرکت ها و افرادی است که زعفران را عرضه می کنند و ارتباطی به کیفیت زعفران ندارد.

در واقع چهار نوع اصلی زعفران وجود دارد که شامل زعفران دسته، زعفران پوشال، زعفران سرگل و زعفران نگین می باشد. حال انواع زعفران را شرکت های مختلف با نام خود در بسته بندی های متفاوت به بازار عرضه می کنند.

اگر در تهران هستید برای اطلاع از قیمت عمده زعفران و قیمت لحظه ای زعفران می توانید امروز با ما تماس بگیرید.

قیمت روز هر کیلو زعفران در مشهد:

 قیمت روز هر کیلو زعفران در مشهد

بازار زعفران مشهد یکی از بازارهای فعال در حوزه خرید و فروش زعفران می باشد. زعفران هایی که در این بازار عرضه می شود قیمت های مختلفی دارند که مهمترین علت آن؛ تفاوت در نوع زعفران و کیفیت های آن است. همچنین ارائه زعفران در بسته بندی های متفاوت سبب شده قیمت های متفاوتی از زعفران در بازار مشهد وجود داشته باشد.

در کنار خرید و فروشهای جزئی در مغازه های این بازار شاهد خرید و فروش های عمده زعفران نیز هستیم. فروشندگان زعفران انواع زعفران را در مقادیر کیلویی به صورت فله عرضه می کنند. برای اطلاع از قیمت روز هر کیلو زعفران در مشهد می توانید با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران عمده شماره موبایل: 09153363715
واتس آپ زعفران عمده واتس آپ: 09153363715
کانال تلگرام زعفران عمده تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت لحظه ای زعفران فروشگاه عمده

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی65 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران سرگل صادراتی63 میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای قربانی

اقای قربانی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید

پیام در واتساپ